Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvůrci:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (více)

Série(3) / Epizody(30)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

Deyw

Je to divny..je to vlastne kravina, ale v necem proste zabavna..me hrozne bavi Olyphant, kterej hazi dobrej xicht a hlasku za hlaskou..drew skvela..ta dcera je na pesti..ale celkove se cast povedl..se serialem je to horsi, ale neco takovyho rict u neceho co sem prejel za vecer je tezky..hlavne je velka vyhoda ze epizoda ma 30min takze to utece rychle..idealni pred spanim.. :) ()

evilmind

Je sice teprve únor, ale imho zatím nejvtipnější komedie roku - což si můžu dovolit říct proto, že na rozdíl od ostatních komentujících jsem viděl celou sezonu. Možná by tomu neuškodilo malé zhuštění do dvacetiminutových episod s méně dialogy, ale jinak to mělo přesně tu úroveň cheesy nadsázky a občasného gore, abych se u každé episody aspoň párkrát zasmál. ()

ScarPoul

Pre mňa veľmi pohodový zombie seriál. Skvelé postavy, uveriteľné zvraty a sympatický humor. Každý z hlavných hrdinov je sympatický a tvorcovia sa celkom vyhrávajú s témou malomeštianstva a faktu, že každý pozná každého. Veľmi príjemné a hlavne v rámci žánru pomerne originálne. Druhá séria povinnosťou. Olyphant výborný a rovnako aj Barrymore. 1. séria 85% Druhá séria je ešte šialenejšia a vtipnejšia ako prvá. Olyphant, Barrymore a spol. vytvorili jeden z najoriginálnejších seriálov súčasnosti. Scenáristicky je to dotiahnuté do dokonalosti. Každý diel je plný vtipov, ktoré fungujú. A do toho sú tu funkčné emócie. Prvá séria bola skvelý štartovač. Táto posúva celý koncept o level vyššie. Som nedočkavý na tretiu sériu - 2. séria - 95% Úprimne jediné čo mi na tomto seriály vadí je prehrávanie Drew Barrymore. Inak to funguje stále. Je to vtipné, má to fungujúce zvraty a sympatické postavy, ktoré sa neustále vyvíjajú. Po scenáristickej stránke sa jedná o jednu z najvtipnejších vecí a hlúpy vtip tam nie je takmer vôbec. Plus to má dobrý soundtrack a aj silné emotívne scény. Nikdy by som nepovedal, že mi zombie seriál bude pripadať tak cool. Omnoho viac sa teraz teším na nového Jarmuscha. A Santa Claritu Diet si dávam do svojej topky. 3. Séria - 100%. ()

Mamlas odpad!

Zkusil jsem 1, 2., 3. a poslední díl 1. série. Hrají tam hlavně 2 lidi a ti neustále mluví. A když je tam někdo jiný, tak taky furt mluví. Mluví samé zbytečné a nezábavné hovadiny, pořád, pořád, pořád. Hrozně protivný seriál, při kterém jsem se ani 1x nezasmál a ani 1x neusmál. Za mě nedívatelné, blbé, trapné a zejména otravné. (7%) ()

DarkDemon

Hodně znatelná „inspirace“ u iZombie , to mě bavilo mnohem víc. Obsazení se povedlo, scénář ujde ... jen místy zdá se mi poněkud „tlačí na pilu“ ve snaze být cool. Celkově to kupodivu docela fungovalo a bylo super dát si všech 10 dílů za sebou bez čekání. Předpokládám další řadu a určitě si ji nenechám ujít. 70%. Druhá řada 80%. Třetí řada 60%. ()

• Drew Barrymore v seriáli konzumuje ľudské mäso, no v skutočnosti je vegetariánka. Mäso bolo vyrobené z rôznych produktov ako napríklad gumení medvedíkovia, sušené jablká, cviklový pretlak či cestoviny. (Astonko)
  • V epizodě Sheila (Drew Barrymore) rozbije talíř, na kterém je vidět nápis „Prague Cas...“, tedy Pražský hrad. Všimne si toho i Sheila a zareaguje na to. (Wade)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz