Zpátky do práce

• Kanada Workin' Moms
Kanada, (2017–2023), 30 h 26 min (Minutáž: 22 min)

Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi, Katherine Barrell, Philip Sternberg, Sarah McVie, Jessalyn Wanlim, Dennis Andres, Ryan Belleville (více)

Série(7) / Epizody(83)

Mateřská končí a je čas vrátit se do práce. Čtyři mamky v současném Torontu zdolávají děti, šéfy, lásku a život (Netflix)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (53)

Souhlas (2018) (S02E05)

Nemám moc c ráda, když je mi za postavy trapně. A u toho dílu mi bylo trapně fakt hodně. 2,5* ()

Spirála hanby (2018) (S02E06)

Je to slabé, tuze slabé. Posouvá se to úplně jiným směrem, než byla první řada a tam to podle mě fungovalo skvěle. ()

Víkendovka (2018) (S02E07)

Bohužel zo vypadá, že minimálně tato řada už lepší nebude. Linka Frankie se mi zdá asi nejslabší. 2,5* ()

Při činu (2018) (S02E08)

Neříkám, že se na to nedá dívat, ale ten postupnej propad prostě zamrzí. I v tomto díle se řeší převážně vyhrocený kraviny, se kterýma se může ztotožnit asi málokdo. Linka Frankie mi přijde naprosto zbytečná a Ian nudnej. ()

Silové zvíře (2018) (S02E09)

Minulost Anne a Brada jen naznačili, přesto si říkám, co ji nutí s ním být v kontaktu. ()

Paroháč (2018) (S02E10)

Taky jste měli pocit, že tam trochu... trošičku prosvítala první řada? ()

Mýval (2018) (S02E11)

Má mít žena druhé dítě kvůli partnerovi? ()

Vzpomínání (2018) (S02E13)

Hele možná je to klišé, ale přísahám, že jsem jen vyvalila oči a řekla si NO TY VOLE! ()

Série 3 (2019) (S03)

Třetí série a mě to stále baví, to bych lhala kdybych tvrdila, že nebaví a taky bych to nesjížděla jak na běžícím páse. Každopádně je to pro mě zase o něco slabší (o hodně slabší) než první řada. Řeší se tu spousta věcí, ale ocenila bych spíš tu všednost problémů první řady, než schované zbraně, průjmy a pití mateřského mléka. ()

Sen o zrození (2019) (S03E01)

Asi se musím smířit, že první řada pryč. A já se u prvního dílu té třetí fakt bavila. Pátá * za porod, i když bych tam viděla jiný zakončení, aby ta scéna a myšlenka vynikla - takhle mi přišlo, že to vyšumělo do prázdna a to je škoda, protože to v sobě mělo sílu. ()

O právech a lidech (2019) (S03E02)

SPOILER!! Kate pomalu odpouští, já ne! .... :D ()

Táta je doma (2019) (S03E03)

Kristebožeježíši! ()

Trénink (2019) (S03E04)

Vztahy jsou ošidné, život sám může být ošidný. Na černobílé postavy se tu vážně nehraje. ()

Stůj si za svým (2019) (S03E05)

Prosím, aspoň něco pozitivního by tam mohlo prosvítat. ()

Narls to má pod palcem (2019) (S03E06)

Je zvláštní koukat na to, jak se "děti" rozdávají jak bonbóny? Chceš vajíčka? Tak na. ()

Fantazírování o pomstě (2019) (S03E07)

Hmmm pizza... lucky me. Ztrácí to pro mě drajf. Nebo už prostě ztratilo? ()

Dámská jízda (2019) (S03E08)

V tomto dílu jsem neviděla smysl, ani moc vtip. Ale mě většinou zápletky na bázi - jsme zhulení = sranda, nic neříkají. ()

Zbraně a podraz (2019) (S03E09)

Zápletky mi přijdou čím dál tím divnější. Pořád mě to baví, ale zároveň cítím, že na to koukám z velkéčásti ze setrvačnosti. ()

Bitva (2019) (S03E10)

Linka Frankie konečně začíná být (díky Biance, její víře a střetu s expřítelkyní) zajímavá. ()