Zpátky do práce (TV seriál)

• Kanada

Workin' Moms

Komedie

Kanada, 2017–2020, 17 h 14 min (Minutáž: 22 min)

Maya Bankovic

Peter Chapman

Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi, Katherine Barrell, Philip Sternberg, Sarah McVie, Jessalyn Wanlim, Dennis Andres, Ryan Belleville, Peter Keleghan, Sadie Munroe, Oluniké Adeliyi, Jennifer Pudavick, Alden Adair, Varun Saranga, Robert B. Kennedy, Raven Cinello, Tabitha Tao, Sarah Murphy-Dyson, Greta Onieogou, Zach Smadu, Zarrin Darnell-Martin, Zoe Doyle, Brock Morgan, Stephanie Belding, Evan Marsh, Doug MacLeod, Jonathan Potts, Allegra Fulton, Carolyne Maraghi, Aviva Mongillo, Ian Lake, Yasmijn Nicolle, Darrin Baker, Donald MacLean Jr., Hallea Jones, Laura Cilevitz, Shaun Shetty, Nikki Duval, Jayne Eastwood, Jane McLean, Michael Rinaldi, Zachary Bennett, Edie Inksetter, Mimi Kuzyk, Paul Amos, Jess Salgueiro, Dan Beirne, Paulino Nunes, Dan Aykroyd, Mary Ashton, Elana Dunkelman, Wendy Crewson, Rebecca Kohler, Elisa Moolecherry, Christopher Redman, Yani Gellman, Parveen Kaur, Amanda Brugel, Caroline Palmer, Trenna Keating, Angela Asher, Natalie Krill, Tom Lenk, Andrew Hinkson, Pat Mills, John Ralston, Seán Cullen, Paula Boudreau, Paula Brancati, Richard Waugh, Vanessa Matsui, Sean Cullen, Megan Hutchings, Ayisha Issa, Sammi Barber, Victor Webster, Emma Hunter, Carlos Gonzalez-Vio, Christian Martyn, Humberly González, Nicki Whitely, Jonas Chernick, Ann Pirvu, Rodrigo Fernandez-Stoll, Lisa Berry, Dayo Ade, Perrie Voss, Cherisse Woonsam

Nevím, jestli jsem úplně cílová skupina tohoto seriálu, protože z pochopitelných důvodů pracující matka nikdy nebude, ale i tak jsem se rozhodl, že tomu dám šanci, když jsem to viděl v nabídce netflixu. A můžu říct, že jako komediální a satirický seriál to rozhodně funguje. Některé situace jsou tak samozřejmě přehnané tak, aby prvoplánovitě působily na diváka, ale mě to bavilo.(6.10.2019)

1. série Pro ženský myslím si královská zábava, sice trochu moc v americkému smyslu, protože přeci jen v Čechách mateřskou dovolenou dodržují ve většině případech všechny ženy, ale ty okolní problémy jsou vystiženy vtipně, upřímně a od srdce a asi každá se může s nějakou tou situací ztotožnit. Humor je vynikající a Catherine Reitman vleze pod kůži v velmi rychle. Vedlejší postavy jsou extrémně funny, i když někdy trochu afektované. Nicméně jsem si to užila maximálně a varuji před pravděpodobným nebezpečím binge watchingu. 2. série možná ještě lepší než první. Začínají se prohlubovat vztahy postav, hlášky kumulují do obrovských rozměrů a nabírá to ještě mnohem víc vtipu díky novým vedlejším postávám. Moje závislost na tomto seriálu se začíná vymykat kontrole. 3. série má sice lehký scénaristický pokles a začíná nám trochu vážnět, ale pořád je to po většinu času skvělá zábava. Trochu zamrzí akorát absence maminkovské poradny, která vždycky stmelila všechny postavy dohromady a plodila nejlepší dialogové hlody. Každopádně tenhle seriál mi bude fakt moc chybět a doufám, že se pár řad ještě dočkáme.(10.1.2020)