The Crossing (TV seriál)

Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 7 h 42 min (Minutáž: 42–43 min)

• majo0007

Jediným pozitívom seriálu je prekvapivo dobrý výkon Stevena Zahna, ktorý doteraz hrával samých pošukov v trafených komédiách.(9.7.2018)

Tak trochu reakce na migrační krizi, ale nepůsobí to nijak protivně. Jednoho krásného dne vyloví záchranáři z moře skupinu lidí, kteří tvrdí, že utíkají před válkou. problém je, že široko daleko žádný ozbrojený konflikt neexistuje a navíc všichni zachránění mluví americkou angličtinou. Záhy vyjde najevo, že jde o migranty z budoucnosti a to se ne každému hodí do krámu. Zejména ne těm co přišli v první vlně. Tenhle seriál příliš šancí neměl. Všechny věci, které od dnešních sci-fi sérií čekáte, tedy efekty a kulervoucí akci, tu nenajdete. Ale o to víc se klade důraz na příběh, který nemají na svědomí žádní blbci a bavily mě i solidně napsané postavy, byť jich tu bylo až moc. Výhrady nemám ani k hercům. Natalie Martinez mě baví všude a v hlavní roli potěšil Steve Zahn. Na druhou řadu bych se klidně kouknul, ale té se tady asi dočkám jen těžko. Tvůrci s tím zaplať Bůh počítali, takže i přes malá zadní vrátka se dá seriál považovat za zakončený. 75%(29.6.2018)