Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Trescha

Yuri Boyka je zpět a to se vším všudy!!! Příběh je zatraceně komplikovaný, dialogy promyšlené do posledního detailu....:-D:-D Scott opět předvádí fighty jako z jiného světa. I když se mi zdá že choreografie soubojů už není tak pestrá,je to furt těžký nadstandard. Objektivně je to tak na tři.... Čtvrtá je pro Verbalovu mámu... ()

Nortizop

Jako další pokračování příběhu Yurije Boyky to ujde. Z předchozích dílů si tento film drží kvalitu bitek, jejichž reálnost vs vizuální poutavost jsem už rozebíral předtím, stačí říct jen, že choreografie dobrá jako předtím, ale chybí tomu srdíčko a hněv jako v předchozích dílech, kde byl mnohem lepší příběh, ale taky co jiného byste chtěli když se Boyka z vězení už dostal ? ("Když dosáhnete vrcholu, je pouze jedna cesta, kterou se můžete vydat.") Nechat ho umřít, zestárnou a ochabnout nebo ho hodit zpět pod zámek ...and let him be the most complete fighter in the world ? ()

soukyd33

Super film plný násilí a akce. Skvělá ukázka bojových technik a dokonalý příběh s dobrým dějem. Konec mě překvapil, ale dobrý konec to je také. Lépe se to asi ani natočit nedalo. Doporučuji. Hvězdiček 5***** ()

Kubasino

Hodně jsem se cukal, jestli vůbec dát 3 hvězdičky. Boyka je pořád zabijácká mlátička, ale človíček je to měkkej jako tvaroh. Ten "badass motherfucker" ze druhého dílu je dávno pryč a tahle trapná skořápka ze zbytků něčeho maximálně působivého je spíše k pláči. Na druhou stranu to potvrzuje to, co pořád říkám - ženy jsou překrásná stvoření, ale do akčňáku nepatří. Akorát se jejich přecitlivělé fluidum prosákne skrz maskuliní borce, kteří už nikdy nebudou tak elektrizujícím způsobem nesmrtelnými... ()

Brain32

Čekáte duchaplný scénář, nepředvídatelné zvraty, bravurní herecké výkony ve vedlejších rolích? Pak jste zde špatně. Ovšem pokud čekáte akční nářez a Adkinsna (s třikrát nalomenou páteří) ve trojitých vrutech za které by se nemusel stydět ani Chuck Norris nebo Aleš Valenta, pak jste zde ZCELA správně! Na Zátah (The Raid) to sice choreografií nemá (v té jsou přeci jen Indonésané mírně napřed), ALE pokud na světě existuje jeden člověk, kterého bych fakt nechtěl nasrat, pak je to právě Yuri Boyka 8-) ()

Flatron

Veľký Yuri Boyka opäť na scéne a opäť je to 80 min. excelentnej zábavy a perfektných súbojov, na ktoré som bol zvyknutý z predchádzajúcich dielov. Neni šance, aby sa človek pri filme nudil, nakoľko je tempo zbesilé a plné akcie. Príbeh ma moc nenadchol ale o to mi ani nešlo. V rámci bojových filmov a ich protagonistov je momentálne Scott Adkins úplná špička a len máloktorý herec/bojovník sa mu môže rovnať. 4*. ()

MisaP3

No, nějak váhám s hodnocením, kdyby se z toho nepokoušeli udělat poloviční romantiku bylo by to lepší, té rádoby citové omáčky tam bylo až moc.Těšila jsem se na další nářez super soubojů a dočkala se většinou jen polepšeného a náhle svědomitého Boyky, což mi vůbec ale vůbec nesedlo. Souboje byly parádní, jen jich tam mohlo být víc a ušlechtilých keců méně. ()

nawerick

Začalo to u mě na 5 * v průběhu filmu to bohužel díky stupidnímu ději který připomínal porno ( mluví se jen aby se šlo na věc ) kleslo na 4 *. Několikrát zmlácený, vypnutý, zlámaný když Boyka asi 4x postřelený začal běhat a ještě kosil bouchačkou všechno jak John Wick tak to spadlo na 2 * jen kvůli té choreografii soubojů. Jinak zklamání 2,3 * ()

PsenickaR

Přiznejme si, že tato série nikdy nebyla žádné veledílo.. To v čem vynikala byly skvěle zpracované souboje v nelegálním ringu a o to jde především. Boyka o sobě vždy tvrdil, že je nejkomplexnější bojovník na světě a já bych mu to i věřil. Adkins se do této role úplně hodí a je radost se na něj v boji dívat. Ano, příběh nestojí ani za groš, je tak děsně jednoduchý a přímý, že nemá cenu nad ním přemýšlet, protože je zde pouze cestou k bitkám, které Boyku čekají. Dialogy jsou také hloupě jednoduché a naprosto béčkové, to ale také nevadí. Undisputed je prostě béčko, které však vyniká v bojových scénách, jež jsou pro mne mnohem zajímavější než ve filmech Tonyho Jaa. Jen toho Ježíše si mohli tvůrci tedy odpustit, ten cestovní kříž už byl trochu moc. Pokud se dočkáme dalšího filmu, už bych prosil bez toho, to snad Boyka nemá zapotřebí a nechceme aby se dostal do bahna k Seagalovi, který později do každého svého filmu cpal ty svoje podělané meditace, že to až sralo. ()

danny79

Bojove sceny jsou natoceny velice kvalitne, ale to je jedine dobre na filmu. Pribeh, dialogy, vedlejsi postavy ... jsou dobre maximalne do ceckoveho akcnaku - velmi proste, jednoduche, hloupe. ()

WazzapKal

Hele co říct. Řešit děj u Boyky nemá smysl je to druhořadá věc. Ale v rámci žánru ta kamera a bojové scény jsou opět bezkonkurenční + Adkins. Co jsem chtěl a čekal jsem dostal člověk prostě Boykovi musí i fandit, ikdyž se vždycky sebere a sejme všechno. Ale otom to je! :) ()

KcarlosK

K tomuhle není moc co dodat. Prostě Boyka je zpátky v plné parádě a je to zase jízda. Další díl prosím dříve. ()

omega_SK

Po jednej hviezde za kameru a suboje. Inak vsetko ostatne na prd. Hlavne dialogy, dabing a dej (heh vsetko zacina pismenkom "d" :) su fakt debilne (chichi zas "d" :) ()

pornohavo

Neuveriteľne ukážky bojového umenia. Výnimočné zápasy, úžasný Adkinson, skvelé triky a kvalitný zápasnici, v tomto žánri ozajstná špička... ()

EYO EYO

Wow!! Ďaľšie super pokračovanie. Boyka vyzeral super ,táto úloha mu sadla , dejovost v pohode ,kamera bola super najmä v tých bojoch kedy boli spomalene sceny ()