Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

sud

Typický komplex amerického filmu. Když se i dvojka povede, uděláme trojku a tak dlouho navyšujeme, než nás propadák posledního pokračování zruinuje. Ale ještě se to dá. 40%. ()

castor

Policajt z Beverly Hills byl solidní značkou. Mohl mít klidně už pět nebo šest pokračování, ač mám v případě kombinování akce a humoru radši ostřejší ražení á la Poslední skaut. Policajt byl vždy takovou akční limonádou s jasně narýsovaným dějem, kdy dobro smete všechny darebáky a Eddie Murphy se u toho docela vtipně tlemí. Napotřetí se moc nápadů nedočkáme, neobvyklých situací si také neužijeme, takže velmi rychle musíme přivírat obě oči. Dynamická akce chybí, samotný Murphy si to jen objezdil, namísto toho, aby třetí výlet s Axelem Foleym odmakal. ()

Xmilden

Tuším za tímto pokračováním jasnou snahu Eddieho oživit svou trošku upadající kariéru. Třetí díl nakonec svému o 7 let staršímu bratříčkovi zase až tak z dálky nefuní. Komediálně docela v pohodě, akce je možná až příliš. Spíše mě mrzelo, že Axel už nemá takovou vyřídilku jako kdysi a tentokráte nikoho vyloženě neoblafne. Tyhle scény, které jsem zamiloval ve trojce vůbec nejsou. Za zmínku rozhodně stojí novinka Ničitel 2000. PS: Zdálo se mi to anebo jsem ve Wonderwoldu zahlédl George Lucase? 55% ()

Fiftis

Tak týmto filmom tvorcovia skazili celú sériu. Prvé diely síce tiež stáli za "vylišprdel" ale toto je vážne trochu moc. Občas si hovorím, prečo že sa točia zbytočné pokračovania, ktoré len pošpinia meno predchádzajúcich dielov. Kam sa asi stratila ľahkosť predchádzajúcich dielov toť otázka. Proste už je tu veľmi bláznovstiev, nezmyselných striel a aj vtákovín a nelogizmov - proste podpriemerný príbeh a komédia sa stráca a nahrádza ju nútený a horúcou ihlou šitý príbeh. Neverím a nikdy ani neuverím, že sa chystá štvrtý diel. ()

JohnnyD

Katastrofálny prepad, ktorý nemá skoro nič z predošlých dielov. Utlmený Murphy, minimum "ukecaných" scén, BEZ Harolda Faltermeyera (!!!), bez synťákov, bez humoru, bez všetkého. Navyše ultra-debilný dej s trápnymi "odhaleniami" a hlavne s nepochopiteľne dosadenou postavou Hectora Elizonda, ktorá je len prepísaná postava Johna Ashtona z predošlých dvoch dielov (s dopísaným jedným uvítacím dialógom). Ale mini rola Bronsona Pinchota je totálne bohovská. ()

HAL

Druhý díl točil klasik akčního filmu Tony Scott, komediální základ filmu pro něj byl dost netypický, ale zvládl to s velkou ctí a udělal z dvojky nejlepší díl série. Trojku naopak točil John Landis, který s komediemi měl velké zkušenosti (Blues Brothers a Cesta do Ameriky) - a ten tady krutě selhal. A to právě hlavně po té komediální stránce, protože akce je celkem snesitelná, nic velkého, ale ani tragedie. Ve scénáři věřím že ty Axelovy hlášky a gagy kolem něj byly vtipné, ale ve filmu evidentně chybí talent pro komediální timing, pointy vyplynou do ztracena, Murphy působí unaveně a otráveně, jeho parťáci nemajjí pořádně prostor, všechno je tu prostě... meh. Nejhorší díl série. 5/10 ()

mzss1

(72%) Ale jo, třetí díl je taková ta neškodná blbina, která se nejvíc hodí, když je člověk bez nálady nebo unavený. První díl byl vcelku solidní, druhý už mě moc nebavil a tento je docela povedený. Místy se zasměju, nebo spíš trochu pousměji nad výborným Eddiem Murphym, který se zde opět ze všeho vykecá. Oproti předchozím dvěma dílům je zde sem tam o něco více akce. Taková obyčejná, střílení, ale co … Ostatní postavy jsou v pohodě. Děj řešit nemusíme, je jednoduchý. Především se to odehrává na pouti, kde mě nejvíc zaujala jedna scéna, kdy Murphy přeskakuje z jednoho porouchaného kolotoče z kabiny do kabiny. Hudba je povedená jako vždy u téhle série. Nemám, co už bych dodával. ()

kingik

Když dojdou nápady tak ani Axel Foley nezachrání tuhle podprůměrnou blamáž plnou nepovedeného humoru, špatných akčních scén a zoufale okaté zadní projekce. Film o ničem. 20% ()

Anderton

Z rytmického tu tu tutututu atď. zostalo iba nevýrazné monotónne túúúúúú. Videné pred takmer dvoma dekádami, keď som bol cieľová skupina, dnes by si to koledovalo o odpad. ()

Slartibarkfast

Třetí díl už vyloženě ztrácí dech a značně zaostává za dvěma předchozími. Ale i tak je stále dostatečně zábavný a neklesá v hodnocení až tak moc hluboko. Zábavní park je vskutku pěkný, humorných scén je tam taky docela dost. Co víc si přát? Kdo viděl jedničku i dvojku by měl tento díl zhlédnout už jen z povinosti. Není zas tak špatný, jak se zdá. 70% ()

Zodd

Doba, kdy už Eddieho jasná hvězda rapidně vyhasíná (a brzy si zvučku vypůjčí jeden nahatý obojživelník), ale pořád fajn. KMA peníze jsou ovšem jeden z vrcholů série. ()

nash.

Zbytečný film, ze kterého trčí na všechny strany snaha ještě jednou vyždímat z tématu ukecaného poldy nějaký ten milion. Bohužel už není z čeho ždímat, kouzlo zmizelo, Axel není ani příliš ukecaný, ani příliš svižný a přestože se tu jedna, dvě velmi slušné scény najdou, ve výsledku působí spíš takovým bezradným, prázdným dojmem. Murphy i film. ()

Vitason

Film to úplně špatný není, ale přijde mi, že režisér nedokáže pracovat se základními atributy žánru- akce a humor. Filmu chybí tempo, scénář je celkem slabý, bez hlášek, ovšem na druhou stranu, taky je mohl zabít český dabing, který moc povedený taky není. ()

klerik

Veľmi sľubný úvod postupne prejde do trochu otravného behania po zábavnom paru. Ale nie je to žiadna veľká katastrofa. Miestami paródia na svojich predchodcov... ()

SeBig

Řekl bych že o trochu akčnější než druhý díl a je to furt sranda. Tenhle díl se podle mě povedl Murphy všechno zvládá. Hodně dobrý krimi akčnák s humorem Eddieho! ()

Roman.Ticka

3 je jasný návrat ke komedii a je to dobrý tah. Scéna Eddieho kolem obřího anihilátoru s kolínskou a jiné gagy ve Wonderworldu mě spolehlivě rozdělaly, jak by řekl Milhaus, na pěkně strávený víkend a nejen ten. Tomu říkám pozitivní bolení břicha a nechám si to líbit opakovaně. "Skoro som zastrelil strýka Dejva!" Landis jednoznačně umí a Eddie si novou postavičku Lišiaka Axela i komůrku lásky plně zasloužil.☺ ()

MM11

Druhý díl díru do světa zrovna neudělal, ale ani hlavního hrdinu neztrapnil. To dokázala až část třetí... Atmosféra poloviny devadesátých let jakoby se vůbec nehodila k této postavě, která působí nepatřičně. Navíc z Landise se vyklubal povrchní rutinér, jenž zakryl snahu předchozích dílu o "drsnost" a v jeho podání je označení thriller jako vtip, viz. bezradná závěrečná přestřelka. Vtipu ubylo na úkor planého moralizování a všelijakých hovadin, které Axela Folyho jen pohřbili. Lepší je se tomu vyhnout. ()

HellFire

Nikdy bych nevěřil, že tohle režíroval člověk, co je zodpovědný za totální klasiky jako Záměna nebo Cesta do Ameriky. Velmi tuctový film, který má víc děr jak ementál (Axel má být skvělý policajt, ale při přestřelce se schovává za lavičku). Vůbec nejhorší byla jedna a ta samá písnička, která se opakuje už od prvního dílu. Když jsem ji musel poslouchat po desáté, udělalo se mi špatně od žaludku. Rozpočet: 50 mil. USD. Box office: 120 mil. USD. Pro porovnání, první díl si z kin v USA odnesl 230 milionů, zatímco trojka o deset let později musela stáhnout ocas mezi nohy, protože si přišla jenom na 40 milionů. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon