Into the Badlands (TV seriál)

• Česko

Pustiny

(neoficiální název)

Into the Badlands

Akční / Dobrodružný

USA, 2015–2019, 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Marton Csokas, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi, Sam Medina, Lance E. Nichols, Nazeema Bartek, Morgan Benoit, Bryan Blasingame, Alec Rayme, Owen Harn, Jennifer Griffin, Yohance Myles, Teressa Liane, Ally Ioannides, Scott Gulino, Lance Henriksen, Cung Le, Lance Tafelski, Stephen Walters, Tristan McConnell, Mike Seal, Nick Frost, Farzana Dua Elahe, Brahm Gallagher, Marc Rissmann, Chipo Chung, John Bell, Maddison Jaizani, Jordan Bolger, Sherman Augustus, Eleanor Matsuura, Jonathan Ryan, Laurence O'Fuarain, Shane Graham, Roxy Sternberg, Kelvin Harrison Jr., Peter Marinker, Dean-Charles Chapman, India Mullen, Babou Ceesay, Ella-Rae Smith, Lorraine Toussaint, Lewis Tan, Clare Higgins, Fiach Kunz, George Sear, Tamsin Topolski, Richard Bremmer, Hon Ping Tang, Sophia Di Martino, Justin Lebrun, Eve Connolly, Hazel Doupe, Freya Allan, Jay Thames, Ria Murphy, Michael Power, Bosco Hogan, Francis Magee, Eugenia Yuan, Benjamin Papac, Rochenda Sandall, Sean Duggan, Jerri Tubbs, Aaron Heffernan, Charlie Kranz, Nicholas Goh

Komentáře uživatele EvilPhoEniX k tomuto TV seriálu

Tohle má zatím hodně našlapaný rozjezd. Největším lákadlem je hvězda Daniel Wu, který v soubojích dává ze sebe maximum. Choreografie je špičková ( úžasná kamera,vizuál,střih) lámou se zde všechny možné končetiny v neskutečném množství a hlavně je to Rko, kde není nouze například o střep v oku či kopí v břichu. Wu je zde fakt mašina láme vazy, ruky, nohy chlapa zlomí o strom a jednoho chlapa zlomí tak, že palce mu skončí u hlavy.. ŠÍLENÉ!! Závěrečný souboj v dešti s meči dá zavzpomínat na pecku Grandmasters. Po příběhové stránce se film jeví také zajímavým, vyhovuje mi vhodně zvolená doba a mladý chlapec je zřejmě obklopen nadpřirozenými Martial arts silami, no máme se na co těšit, jde z toho cítit nadšení pro martial arts. Druhý a třetí díl zvýšil laťku velmi vysoko. Příběh se skvěle rozvíjí, akce překonává téměř vše doposud viděné. Neskutečně krvavé orgie, nadupané choreografické souboje, při kterých řvu jak na finále SuperBowlu.. téměř nerozdýchatelné. Nová srdcovka! Společně s Banshee nejlepší Akční seriál vůbec.(16.11.2015)

Úvodní díly perfektní hlavně, co se týče násilí a brutality, tak seriál nezná hranic. Postupem času mi však přišlo,že akce už nehrála primární housle a spíš se film soustředil na vývoj děje, který mě naštěstí bavil, ale akci bych uvítal víc. Přesto opět povedená série. 8/10(1.6.2017)

Tak dobře to začalo a tak nemastně, neslaně seriál končí. Třetí sezóna se oddaluje od původního konceptu a vůbec mi to nesedlo. Začíná to být až moc fantasy ( armáda temných) a všechny souboje obsahují létání ( prvky wu-xia) což teda nemusím. Daniel Wu se v akci už moc nepředvádí, postavy začínají být otravné (M K a Pilgrim) a jediné, co seriál drží nad vodou je chutné Gore ikdyž i toho v téhle sérii ubylo. Dokoukáno spíše ze zvědavosti než se zájmem. 60%(14.5.2019)