poster

Into the Badlands (TV seriál)

 • Česko

  Pustiny

  (neoficiální název)
 • USA

  Into the Badlands

Akční / Dobrodružný

USA, 2015 - 2018, 22 h 26 min (Minutáž: 41–43 min)

Hrají:

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Marton Csokas, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi, Sam Medina, Lance E. Nichols, Nazeema Bartek, Morgan Benoit, Bryan Blasingame, Alec Rayme, Owen Harn, Jennifer Griffin, Yohance Myles, Teressa Liane, Ally Ioannides, Scott Gulino, Lance Henriksen, Cung Le, Lance Tafelski, Stephen Walters, Tristan McConnell, Mike Seal, Nick Frost, Farzana Dua Elahe, Brahm Gallagher, Marc Rissmann, Chipo Chung, John Bell, Maddison Jaizani, Jordan Bolger, Sherman Augustus, Eleanor Matsuura, Jonathan Ryan, Laurence O'Fuarain, Shane Graham, Roxy Sternberg, Kelvin Harrison Jr., Peter Marinker, Dean-Charles Chapman, India Mullen, Babou Ceesay, Ella-Rae Smith, Lorraine Toussaint, Lewis Tan, Clare Higgins, Fiach Kunz, George Sear, Tamsin Topolski, Richard Bremmer, Hon Ping Tang, Sophia Di Martino, Justin Lebrun
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  ***

  Hodnoceno po 5 dílech, dále už nezaujalo. Nápad je skvělý - malé území poválečného nebo postapokalyptického světa ovládané barony, akční scény ucházející, ale příběh nudný a tupý. Když už na začátku je potřeba příběh natahovat nesmyslnými zvraty, tak nevím, jak by to vypadalo třeba (nedejbože) v dalších sezónách.(8.1.2016)

 • Prometheus69
  ****

  No spíš BLOODLANDS.. vzhledem k prostředí (makových polí) a stylu vyprávění: Motivace hlavního hrdiny je trochu pochybná... hledat osvícení.. vzhledem k brutalitě a propracovanému vzoru utrpení. :) Ale ty bitky jsou fakt BADASS na obvyklou seriálovou kvalitu... je to fack síla. I kdyby byl Suny jen obyčejný nájemný řezník... na kvalitě by to rozhodně neubralo. :) Na pilot zatím dobrý.. uvidíme co ještě příběh. ale jak říkám, po stránce akce, boje, krve a velmi brutálních způsobů smrti... vysoký nadprůměr navíc, je tam pěkná zrzka.. a to je další+. :)(7.12.2015)

 • okkac
  ****

  Season 1: 75%. Je to opravdu velmi bizarní mix různých žánrů umístěné v postapokalyptické budoucnosti na jihovýchodě USA, jelikož tu máme otrokářské plantáže. Lidé se zřekli zbraní a tak tu máme vycvičené jednotky Clipperů zabíjejíci lidi pro svého barona. Baronů je více a každý obvhoduje s určitou komoditou, která na jeho území převládá. Clippers ovládají bojová umění, takže je tu velká příchuť Ásie. Tady lze vyzdvihnout, že souboje jsou opravdu velmi dobře a přehledně natočeny. Není to styl The Raid, ale právě asijských wire-fu,kdy použití drátů je někdy dost okaté. Ale žádne wuxia lítání to naštěstí není. K tomu trochu nadpřirozena a tajemné město někde za hranicemi Badlands. Jako upoutalo mne to chtěl bych vědět, jak se bude příběh vyvíjet dál. A těch soubojů by mohli ještě přidat. Season 2: 70% Máme 10 dílů, ale některé situace byly celkem natahované a sice dostaneme opět trošku více rozvíjení mytologie, tak mnoho otázek stále zůstává nezodpovězeno a něco i vyšumí do ztracena. Lance Henriksen se stejně jako v první sérii jen mihne. Souboje ale zůstávají na špici v seriálové tvorbě. Když se tvůrcům podaří udělat i kung fu mistra z Nicka Frosta a jeho postavou, aniž by to působilo směšně, tak smekám. Uvidíme co další série, už bych chtěl si užít opět víc tohoto světa.(25.12.2015)

 • Tommassi3

  Tak vám nevím, přátelé.. Bude to hit nebo jen další hyp(e) ?? Po vizuálně úchvatné pilotní epizodě si však zatím připadám jako po vývrtce ve Spitfiru, byť rozhodně spíš chrochtám blahem.. David Dobkin, který zde doslova opisuje z jiných bijáků, viz boj v dešti z Velmistra, se už sice několikrát na podobných projektech režijně rozcvičoval, ale s dost rozporuplnými výsledky.. Nicméně rád se nechám překvapit, že postapokalyptičtí Badlands se svou famózní choreografií bojových scén, kterou má na svědomí Stephen Fung, nakonec vlastně neplatí jen za nudné - Zvlášt když výtečný Daniel Wu s Csokasem slezou ze záběru !! - a vyprázdněné fight porno..(16.11.2015)

 • anderson
  ***

  ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: AMC = 15.11.2015, réžia českého znenia (VSI pre AMC 2015) = ? - Príbehovo neoriginálna postapokalyptická martial arts fantasy v komiksovom šate, dodávajúcom zdanie epickej opulentnosti. Postavy pôsobia takým "banshee light" dojmom a Gough s Millarom funkčne recyklujú svoje predošlé scenáristické nápady. Súboje a ich štylizácia ale predznamenávajú len minimum nudy a preto rozhodne budem sledovať aj naďalej. (17.11.2015)(17.11.2015)

 • - V 1. epizodě 1. série "The Fort" zazní, že má Sunny (Daniel Wu) na zádech 404 značek, za každý ukončený život jednu. Ve skutečnosti má ale na zádech jen 51 značek, vždy po sedmi životech (tedy 357). Číslo 404 navíc není dělitelné sedmi. (Blowler)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace