poster

Into the Badlands (TV seriál)

 • Česko

  Pustiny

  (neoficiální název)
 • USA

  Into the Badlands

Akční / Dobrodružný

USA, 2015–2019, 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Marton Csokas, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi, Sam Medina, Lance E. Nichols, Nazeema Bartek, Morgan Benoit, Bryan Blasingame, Alec Rayme, Owen Harn, Jennifer Griffin, Yohance Myles, Teressa Liane, Ally Ioannides, Scott Gulino, Lance Henriksen, Cung Le, Lance Tafelski, Stephen Walters, Tristan McConnell, Mike Seal, Nick Frost, Farzana Dua Elahe, Brahm Gallagher, Marc Rissmann, Chipo Chung, John Bell, Maddison Jaizani, Jordan Bolger, Sherman Augustus, Eleanor Matsuura, Jonathan Ryan, Laurence O'Fuarain, Shane Graham, Roxy Sternberg, Kelvin Harrison Jr., Peter Marinker, Dean-Charles Chapman, India Mullen, Babou Ceesay, Ella-Rae Smith, Lorraine Toussaint, Lewis Tan, Clare Higgins, Fiach Kunz, George Sear, Tamsin Topolski, Richard Bremmer, Hon Ping Tang, Sophia Di Martino, Justin Lebrun, Eve Connolly, Hazel Doupe, Freya Allan, Jay Thames, Ria Murphy, Michael Power, Bosco Hogan, Francis Magee, Eugenia Yuan, Benjamin Papac, Rochenda Sandall, Sean Duggan, Jerri Tubbs, Aaron Heffernan, Charlie Kranz, Nicholas Goh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bezvim
  ****

  Velké překvapení. Aby si divák seriál užil, musí přistoupit na silnou "komixovou" stylizaci a na přítomnost fantasy prvků. Jestli to vezme jen jako akční postaopokalyptický příběh, bude zklamaný. Pár logických "pomocných" přešlapů se tam najít dá, ale současně tu naleznete v rámci seriálové tvorby nejvymazlenější bojovou choreografii...... Rating 16+ je taky sympatický a hlavně je chytře zvolený způsob vyprávění, kde se skrze postavy, které nevědí takřka nic, postupně dozvídáte, jaký ten svět vlastně je, jaké má hranice a možnosti a tudíž i na konci šestého dílu seriál nabízí obrovské množství materiálu k dalšímu objevování a de facto je první série spíše takovým pilotem k objemné "mytologii", která je zatím jen hrubě načrtnuta a kterou doufám autoři neodfláknou v dalším pokračování. Všechno, hádám, bude záviset na rozpočtu, který je očividně nižší a v dalších sériích by to bylo už poznat vzhledem k tomu, co hlavní postavy asi v budoucnu čeká. Je velmi pravděpodobné, že se z toho stane typické Béčko, ale má to potenciál se tomu vyhnout.(22.12.2015)

 • T2
  ***

  Prvý diel celkom fajn sypal aspoň po akčnej stránke, choreografia, súboje, bavili. Dejovo také povrchné blábolenie ako vo výstrednom hunger games. Zápolenie a podrazy medzi klanmi také od boku ustrelené, proste miš maš, človek nevie kto s kým poriadne kupčí, aby mu za chvíľu vrazil nôž do chrbta a zlikvidoval následne jeho početnú gardu ozbrojencov. Rovnako tak rýchle výmeny hlavúňov na poste tých zoskupený. Takmer som dopozeral aj druhú sériu ale nikam sa to neposúvalo a len sa opakovala dokola povrchná dejová schéma a súboje postupne ostala byť nezaujímavými. /50%/(13.4.2019)

 • Tommassi3

  Tak vám nevím, přátelé.. Bude to hit nebo jen další hyp(e) ?? Po vizuálně úchvatné pilotní epizodě si však zatím připadám jako po vývrtce ve Spitfiru, byť rozhodně spíš chrochtám blahem.. David Dobkin, který zde doslova opisuje z jiných bijáků, viz boj v dešti z Velmistra, se už sice několikrát na podobných projektech režijně rozcvičoval, ale s dost rozporuplnými výsledky.. Nicméně rád se nechám překvapit, že postapokalyptičtí Badlands se svou famózní choreografií bojových scén, kterou má na svědomí Stephen Fung, nakonec vlastně neplatí jen za nudné - Zvlášt když výtečný Daniel Wu s Csokasem slezou ze záběru !! - a vyprázdněné fight porno..(16.11.2015)

 • bouncer
  ***

  Hodnoceno po 5 dílech, dále už nezaujalo. Nápad je skvělý - malé území poválečného nebo postapokalyptického světa ovládané barony, akční scény ucházející, ale příběh nudný a tupý. Když už na začátku je potřeba příběh natahovat nesmyslnými zvraty, tak nevím, jak by to vypadalo třeba (nedejbože) v dalších sezónách.(8.1.2016)

 • anderson
  ***

  ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: AMC = 15.11.2015, réžia českého znenia (VSI pre AMC 2015) = ? - Príbehovo neoriginálna postapokalyptická martial arts fantasy v komiksovom šate, dodávajúcom zdanie epickej opulentnosti. Postavy pôsobia takým "banshee light" dojmom a Gough s Millarom funkčne recyklujú svoje predošlé scenáristické nápady. Súboje a ich štylizácia ale predznamenávajú len minimum nudy a preto rozhodne budem sledovať aj naďalej. (17.11.2015)(17.11.2015)

 • - Jako režisér druhého natáčecího štábu (Action Unit / Second Unit Director) na této sérii pracoval Andy Cheng. (Rominator)

 • - V 1. epizodě 1. série "The Fort" zazní, že má Sunny (Daniel Wu) na zádech 404 značek, za každý ukončený život jednu. Ve skutečnosti má ale na zádech jen 51 značek, vždy po sedmi životech (tedy 357). Číslo 404 navíc není dělitelné sedmi. (Blowler)

 • - Jako režisér druhého natáčecího štábu (Action Unit / Second Unit Director) na této sérii pracoval Stephen Fung. (Rominator)