Into the Badlands

(TV seriál)
  • Česko Pustiny (neoficiální název) (více)
Akční / Dobrodružný
USA, (2015–2019), 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Marton Csokas, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, (více)

Série(3) / Epizody(32)

Suny je dobře trénovaný bojovník, který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony, společně s malým chlapcem. Jejich cílem je nalézt osvícení. (geklon)

EvilPhoEniX

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tohle má zatím hodně našlapaný rozjezd. Největším lákadlem je hvězda Daniel Wu, který v soubojích dává ze sebe maximum. Choreografie je špičková ( úžasná kamera,vizuál,střih) lámou se zde všechny možné končetiny v neskutečném množství a hlavně je to Rko, kde není nouze například o střep v oku či kopí v břichu. Wu je zde fakt mašina láme vazy, ruky, nohy chlapa zlomí o strom a jednoho chlapa zlomí tak, že palce mu skončí u hlavy.. ŠÍLENÉ!! Závěrečný souboj v dešti s meči dá zavzpomínat na pecku Grandmasters. Po příběhové stránce se film jeví také zajímavým, vyhovuje mi vhodně zvolená doba a mladý chlapec je zřejmě obklopen nadpřirozenými Martial arts silami, no máme se na co těšit, jde z toho cítit nadšení pro martial arts. Druhý a třetí díl zvýšil laťku velmi vysoko. Příběh se skvěle rozvíjí, akce překonává téměř vše doposud viděné. Neskutečně krvavé orgie, nadupané choreografické souboje, při kterých řvu jak na finále SuperBowlu.. téměř nerozdýchatelné. Nová srdcovka! Společně s Banshee nejlepší Akční seriál vůbec. ()

sheen

Postapokalyptické, westernové akční béčko v podání kung-fu hvězdy Daniela Wu, kterého jsem bohužel dlouho v ničem neviděl a je to škoda. Souboje jsou hodně nabušené, povedené a s každým dílem je choreografie lepší a lepší. V druhé řadě jsem hlavně jásal nad Nickem Frostem, nečekal jsem, že bude předvádět takové kousky xD. Za poslední díl by se nestyděl ani mistr krvavých lázní Quentin Tarantino :) ()

T2

Prvý diel celkom fajn sypal aspoň po akčnej stránke, choreografia, súboje, bavili. Dejovo také povrchné blábolenie ako vo výstrednom hunger games. Zápolenie a podrazy medzi klanmi také od boku ustrelené, proste miš maš, človek nevie kto s kým poriadne kupčí, aby mu za chvíľu vrazil nôž do chrbta a zlikvidoval následne jeho početnú gardu ozbrojencov. Rovnako tak rýchle výmeny hlavúňov na poste tých zoskupený. Takmer som dopozeral aj druhú sériu ale nikam sa to neposúvalo a len sa opakovala dokola povrchná dejová schéma a súboje postupne ostala byť nezaujímavými. /50%/ ()

Marigold

Fajn choreografie hlavně v první polovině série, sympaticky načrtnuté postavy i svět - ale v tom je problém. Je to taková "přibližná podívaná". Nedotažená, ale není problém se na to namotat jako na solidní béčko slepené z celé řady slavnějších a lepších elementů. Lang a Csokas všechny přehrávají o parník. ()

Fr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

“DO PŘÍCHODU BARONŮ TU PANOVALA TEMNOTA A STRACH. SEDM MUŽŮ A ŽENA, KTEŘÍ ZKROTILI CHAOS A KE KTERÝM LIDÉ PŘICHÁZELI ZA OCHRANOU. ALE Z OCHRANY SE STALO OTROCTVÍ...“ /// Přistupoval jsem k tomu trochu skepticky (svět postavenej na krvi – kurva, to zní dobře…to ať v něm klidně dělá průvodce žluťásek! Hlavně ať je důvtipnej a rukama, nohama, mečema, nožema nechť se umí vohánět… snad jsem toho nechtěl tak moc!). Přichází první BOJ – ty vole, trochu se rozbil kameraman, ale choreo super! Další bitka – kameramana vopravili a je to fajnový. Na scéně chlapíci s katanama… Překvapuje mě, že je to víc než na boji postavený na příběhu, kterej nakonec není tak debilní. Akce je parádní (– takhle nějak by to mohl natočit Tarantino…). Pány by země, kde se rozvěšujou vnitřnosti na okrasu, mohla potěšit i několika speciálníma hostama a ženský zase uvítaj boj za jejich emancipaci. Všichni společně (třeba) voceníme, že na konci, jsme vlastně na začátku. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že i na kryplkáře můžu dělat krvavej sport . 2.) Kopem zatřesu 100letým dubem. 3.) Thx za titule „mark82„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ * /// 2.SÉRIE “JEN JEDINÁ VĚC MĚ DRŽÍ PŘI ŽIVOTĚ. NADĚJE, ŽE SE VRÁTÍM DO BADLANDS, ABYCH JE NAŠEL…“ /// Už vod začátku dávaj na jevo, že vo intelektuály nestojej (ne vole nezlikvidujou tě, jen tě asi pošlou pryč…). Tvůrci si sou vědomi toho, co lidi na tomhle seroši baví, takže jim dopřávaj akci i krev. Navíc dokázali hezky udělat i pár dramatickejch scén, takže čekání na další artistický představení je prokládáno solidníma intrikama hrdinů, čekajících na volný místo na hřbitově. Pozdějc nabírá slušný tempo i příběh, takže to není jen vo krvavejch cákancích. Škoda, že ten závěr je jak ze špatnýho béčka… Ale… ty **** nechávám s klidem (a sluncem) v duši. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vyhledává stromy s oběšenci. 2.) Miluju jiný světy. 3.) Thx za titule „MrLegend„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ * /// 2.SÉRIE „POKUĎ CHCEŠ TOMUHLE SVĚTU VLÁDNOUT, MUSÍŠ SE NAUČIT V NĚM ŽÍT...“ /// Takže wu-xia… hmm… Tygr s drakem blednou při pohledu na šermovačku bělošky s černochem. Přibylo lidí s „darem“, takže víc fantasy. Taková pohádka plná akce a krve. I když i ta je spíš jen na efekt. Naštěstí se tady moc nevykecává a překvapivě dost postav chcípne. Nepřekvapivě jich zase pár ožije. Béčko jako prase. Navíc se zvyšuje míra kreténskýho chování. Takže buď se přizpůsobíte a vypnete, nebo… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Bych nevěřil, kolik se dá zažít legrace s parchantem v ruksaku. 2.) Blíží se konec světa... 3.) Thx za titule „kisch“ a „CZ_XCV. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ * ()

• Jako režisér druhého natáčecího štábu (Action Unit / Second Unit Director) na prvních šesti epizodách této série pracoval Stephen Fung, na ostatních tuto pozici zastával Andy Cheng. (Rominator)
  • Jako koordinátor bojových umění (Fight Unit / Martial Arts Coordinator) na této sérii pracoval Ku Huen Chiu. (Rominator)