Babica vs. Sapík

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2015, 40 min

Když dva dělají jedno, není to vždycky totéž. Stejná sada základních surovin a zcela odlišná jídla. Veřejností milovaný kuchař Jirka Babica se vrací, ale nebude to mít vůbec jednoduché, na záda mu bude dýchat uznávaný nestor české gastronomie, kuchař Jaroslav Sapík. (TV Barrandov)

pindruche odpad!

Umaštěný pan Babica a pan Sapík, který vypadá, že každou chvilku vybouchne. Ještě bych chápala radu "když nemáte limetku, dejte tam citrón", ale "když nemáte palmový olej, dejte tam třtinový cukr" to už nevím. Dívání na takové pořady beru jako jistý druh masochismu nebo získávání odolnosti pro běžný život. A protože jsem vydržela několik (3) téměř celých dílů, jsem buď úchylná a nebo naprosto otrlá. ()

FuLister

Já myslím, že většina lidí to vlastně nepochopila a já jsem to taky dřív nechápal a dával odpad. Ale teď mi je jasný, že to není tak o vaření, ale že je to prostě komedie a já se u toho bavím náramně. Jirka je prostě král. ()

BaT_M

Když je teda ten magic datum 22.2.2022 tak jsem něco ohodnotit musel a co lepšího než další klenot našeho kulinářského Mistra Báby. Spolu s další legendou Jardou Sapíkem. :) ()

BarbarellaHa

Já to prostě miluju! Já vim, je to odpad, melou sračky, většinou jsou nachcaný a většinou jim, speciálně Sapíkovi, není ani rozumět, ale já se prostě bavím! Dyť jsem poznala dědu Kalužnýho, kartu od pana Chiřdla z Liberce, Sapíkovu paní sestru, která žere kosti a křupky, dyť to je takovej poznávací výlet! A ty jídla- Černá slepice, Satanova mísa, zeleninový salát s opečeným jelitem, topinka s haldou křenu, kterou dělal Samopal pro princeznu Dianu a ta si byla 2x přidat! A ten plejtyng! Ten krásný plejtyng- slepice hlavou dolů, kytičky, paroží, houby, hlína, lupení, prostě všechno! Okamžitě si nalejte Mokrý vrata a hajde na Baba a Sapa 🥸 ()

Neroy

Moje nejoblibenejsi groteska.Na to se da divat porad. Chudak Sapik porad stupnuje kokotiny, ze to Jirku konecne trkne do nosu a vono nic :-D ()

Egito

U ničeho se tak dobře nepobavím, to je tak otřesný až je to vtipný. A až budete sledovat déle tak si všimněte děsivých věcí typu “dam do toho sůl (vezme to z misky) a ještě to přicukruju (a vezme to s té stejné misky)”🤣  nebo hlášky ze zákoutí typu “poej se na to Jiří todle je krásně vypíčená zeleninga”🤣🤣🤣 ()

pan Spock odpad!

To jsem nevěděl, že mezi pořady o vaření patří i horory :) Tohle se ale fakt nedá, ti dva sou hrozný pokémoni. ()

krokoss odpad!

at zije sadlo heslo nasich dvou sefkucharu.sapik se zasekl ve svych 80.letech min.stoleti a babica mu statecne sekunduje svymi vytvory inspirovanou nejspis obyvateli venuse.jinak sapik naprosto nepouzitelny pro tv vysilani babica jak bysmet. ()

Martin29 odpad!

Tyhle pořady o vaření jdou mimo mě. Je úplně jedno jestli je tam Babica,Pohlhraich (nebo jak se to píše) nebo nějaký Sapík (to jméno slyším prvně) vše je na jedno brdo. Uznávám, že svoji skupinu lidí to zaujme (nějací důchodci co dělají velké hovno a jen čumí na takové sračky případně ženské na mateřské), ale já mezi tou skupinou díky bohu nejsem. ()

MrAldridge

Dneska jsem se od Jirky naučil skvělou polévku...do vody dáš brambor, česnek, majoránku, vejce a kostku bujónu, aby měla říz. No tomu říkám luxusní recept. A teď můj recept, pokud jste tu polévku skutečně pozřeli nebo jste snědli nějaké zkažené jídlo, pusťte si tento pořad a pozřené jídlo ihned vyvracíte a vyhnete se tím možným větším střevním problémům. Ale abych nekřivdil, jednu hvězdu pro Sapíka, jeho jídlu se asi dá věřit a vypadá poživatelně i dobře. ()

Fantomas182

Co se týče vaření tak je to jednoznačný ODPAD. ale co se týče komedie, tak nemůžu jinak, než 5 hvězd. Tradičně slitý Jyrka Babyca, který se svým vtipům nesměje, ale svým prochlastaným hlasem se jim řechtá jako kůň a občas vydává nějaké nelidské zvuky,,,A jeho kolega, stejně ožralý, spuchlý Jarda "SAMOPAL" Sapík...jejich hlášky, které jsou myšleny bohužel vážně, už dávno vešly do historie..."JYRKO POEJ SE NA TO JAK TO PADÁ JAK TO PADÁ POEJ SE NA TO!!!!!!!!! JÁ SLINTÁM KOMARÁDE..." ()

Answear

Naprostá paráda a spokojenost. Je vidět, že pan Sapík je opravdu velký znalec a borec v oboru kulinářství a co se týče Jirky, klasika člověk se pořádně zasměje. ()

wlad81

Priznavam, je to moje gulity pleasure.. o Babicovi sa toho popisalo tolko, ze nema zmysel nic pridavat, ale na druhej strane, ako partak na pivo moze byt uplny pohodak. No ale mne neda, Sapik... kde sa vzalo, ze to je nejaky gastroguru? mozno v 70 - 90tych rokoch, v ktorych zamrzol.. kazdy recept litre tukov, olejicek, maslo, spek, cukor, smetana nejmin 3 a 30, vysmazime uplne vsetko a dozdobime klobasou. Ved aj tak vyzera, nevladze sa zohnut otvorit trubu, do mikrofonu funi. Nehovoriac o tom, ze ked uz natacaju druhe, tretie kolo, tak ma vypite. To uz s modernym varenim a vobec zdravym zivotnym stylom (aspon akou takou snahou on) nema nic spolocne. Ale v 90tkach, k hospode kde je zadymene od cigariet a stamgasti otacaju krigel za kriglom, tam to sedi jak litre oleja do kazdeho receptu.. v porovnani toho co obidvaja varia, mne vychadzaju na stejno, nedal by som si nic ani od jedneho. ()

NikoKovac odpad!

Nezlobte se na mě, ale tohle ani Sapík nezachrání. Že je Babica eidamovej trotl, to ví každej, kdo nemá místo mozku smaženej sejr. Sapík sice aspoň nějak vařit umí, ale ty jeho dekorace, to je děsivý. Na talíř narve větve, parohy, šišky, broky, flintu a kamizolu a někde pod tím se ukrejvá srnčí guláš. To je příšerný. ()

Redyx1 odpad!

Dva odpadi v akci...vyžranej Sapík ,co vaří odporný tučný žrádla  a opilec Babica,co nic neumí a třepou se mu při plácání blafů ruky.a Sapík dokonce to dotáhl ze vařil blafy pro pilce Havla a degeš Babica se zas chvástá jak vařil v Alkrónu a v Německu tvl to sou odpadi!!@!!! ()