Reklama

Reklama

Lego DC Super hrdinové: Aquaman

  • Česko LEGO DC: Aquaman - hněv Atlantidy (více)
Animovaný / Rodinný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2018, 77 min

Obsahy(1)

Hle, Atlantida, magické a mocné království ukryté pod mořskou hladinou, kterému vládne jeden z Ligy spravedlivých a po všech stránkách dokonalý Atlantiďan Aquaman! S milovanou královnou Merou a spolehlivým nevlastním bratrem Ormem po boku to vypadá, že neexistuje nic, co by si Aquaman nedokázal podmanit. Jenže když se rozezní poplašná siréna Ligy spravedlivých, vládce hlubin zamíří na pevninu, kde ho čekají Batman, Superman, Wonder Woman a Jessica Cruz jako nová Green Lantern. Tváří v tvář vesmírnému nebezpečí, které ohrožuje Zemi a její okolí, Aquaman brzy zjistí, že je rybou na suchu a králem bez koruny! (Magic Box)

(více)

Recenze (8)

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Aquaman je tady sice za takového docela blbečka a celá Justice Leaque chvílem působí jak Rychlá Rota, ale rozhodně tyhle lego blbinky mají potenciál. Nejlepší postava asi Lobo a potěšil i Ocean Master a samozřejmě Atrocitus, o kterém jsem třeba slyšel poprvé. ()

Reklama

E lan 

všechny recenze uživatele

Co říct, tenhle reklamní animák na Lego jsem přetrpěl a byl jsem rád, že tvůrcům zbyl “materiál” jen na něco málo přes hodinu. Děti byly ale nadšený, proto o * víc😉 ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama