Ano, šéfová! (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2018, 55 min

• borohub

Těžko říct, jaké by tento pořad měl hodnocení, kdyby nebylo Ano šéfe. Laťka je ale nastavena příliš vysoko. Současná podoba je příšerná, Jitka Pagana a Santo příšerně nesympatičtí, nemají vůbec žádné charisma a nejsem si zcela jistý, jestli skutečně jídlu a gastronomii rozumí tak jak si oni vlastně myslí.. Minimálně první díl byl šíleně nudný (a obávám se, že to lepší nebude). 5%(12.11.2018)

• Johny44

Tohle fakt nebude mít asi dlouhého trvání. Strojené dialogy,ani jeden žádné charizma,místy až opravdu nepříjemná dvojice. Baba dřív mluví,než myslí.Synek nemyslí vůbec. A nezachrání to ani evidentní Pohlreichovy slovní výrazy. Nepochopil jsem,proč si tam ještě pozvali dalšího kuchaře,aby jim uvařil.To neumí sami? Zdeňo vrať se!! P.S. Měl jsem takový pocit,jako bych ty dva podivné klauny už někde viděl.Nehráli oni v takovém totálně odporném seriálu Štikovy nebo tak nějak se to jmenovalo? No, jestli ne, tak za mě bych je tam v další sérii zkusil..(12.11.2018)

• rublik05

Opravdu jde o zcela jiný koncept, než původní Ano, šéfe. Nová dvojice ,,zkušených odborníků,, (nechápu, jak na ně televize přišla) tomuto pořadu dává zcela nový rozměr. Už se nejedná o odborné rady zkušeného, o snahu pozvednou tu zaprděnou českou gastronomii. Pohlreich se musí za břicho popadat, jestli taky viděl první epizodu, dva trapáci, kde každý ví hovno, ale dohromady dokážou vyplodit nádherné myšlenky o tom, jak by se měla restaurace zlepšit. Tohle tvůrci fakt posrali. Snad tohle nedůstojné pokračování brzo skončí a TV Prima dojde, že tahle show bez Zdeňka dost dobře nepůjde...(14.11.2018)

• honza7

Mno... začněme tedy hezky od začátku - už podle TV ukázek jsem tušil, že to bude hrůza - ženská vypadající jak Štiková (zcela nesympatická) a její synáček - všeználek. Přesto jsem se řídil heslem - nesuď knihu podle obalu. Opět jsem byl zrazen. Když vešel do restaurace Zdenda, vytkl jim miliardu věcí, vleze do kuchyně a jdou se hýbat věci. Toto duo z toho dělá rodinnou show o ničem. Neupírám, že vařit bude frajer umět na úrovni, ale opravdu jsme nuceni poslouchat 10 minut kydů o potencionálu lokality? Ani se nedivím, že majitel restaurace měl arogantnější hlas. Dyť on pro to dělal první - poslední a stejně mu to zdůrazní, a dělají z něj idiota, jako by o tom nevěděl, a že to údajně nedělá (mezi řádky). Být tim majitelem, tak se toho frajera zeptam, jestli je blbej, nebo navedenej. Za mě soudím, že obojí. Fakt mě ten díl nasral a usínal jsem u toho... Šanci tomu ještě dám, ale pochybuji, že se něco změní na mém hodnocení. Je takřka sebevražda dělat "pokračování" a doufat, že změna v týmu nebude divákům vadit. Už jen můžeme čekat, kdy se uplácá Primácká "Restaurant Justice league" z Babici, Boučka, Mareše, Ládi Hrušky a šéfovat by jim mohla Pawlovská.(14.11.2018)

Není to na pět hvězd, ale tři a půl klidně. Na začátku jsem se bál, že budu srovnávat s Pohlreichem, ale oni si jdou natolik svojí cestou a řeší jiné věci a celkově jsou tak jiní že mne to vlastně ani nenapadlo. Myslím, že se časem vypracují, zatím jsou hodně nejistí, ale ani Zdenda nebyl hned od začátku hvězda. Zatím mají štěstí na opravdové exoty restauratéry kde je vidět, že není problém s tím jak vaří, ale jak to provozují. A o tom je celá změna pořadu proti Pohlreichovi, nejde tak o vaření a o plíseň v lednici, ale o provoz a o lidi a proto se to nedá tak srovnávat. Možná jsou jen moc laskaví a proto se to lidem nelíbí a hodnotí jako odpad.(12.12.2018)