Ano, šéfová!

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2018, 6x55 min

Nová dvojice v populárním pořadu začíná svoji misi! Jitka a Santo jako zkušení a úspěšní gastronomové budou zachraňovat nefungující restaurace. Sledujte každý týden zábavné i tragické příběhy z hospod, a jak se s nimi svérázná Jitka a její syn Santo poperou... Novinka s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem volně navazuje na pořad Ano, šéfe! Jitka dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem vrátila do Česka. Každý z nich zde vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností. Diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. (TV Prima)

kujon

Já se sice považuju za Zdendovo velkýho fandu, nicméně ani tohle není úplně nejhorší. Paní "šéfová" je taková rozverně veselá tetka, ale na úrovni. Její syn působí trochu nedospěle, nicméně notno říci, že podle prvního dílu také velmi slušně a taknějak až naivně sympaticky. Zatím to nechám bez hodnocení, uvidíme co přijde. ()

Gulde

Po prvním díle: Neskutečná tragédie. Dva herci (nic jiného než herci), kteří za každou cenu uboze kritizují naprosto vše. Téžce z toho čouhají předpřipravený konverzace, fakt směšné. To už to skutečně mohu jít dělat i já se svým neexistujícím gastrovzděláním. TV Prima má skvělou vlastnost vzít něco, co je dobré a totálně to vyždímat a vytvořit z toho odpad. Ani ten první díl jsem nedokoukal, stačilo mi prvních 5 minut a vypínal jsem. Po shlédnutí částí několika dalších dílů: Naštěstí se kvalita už zvedla, ale na Pohlreicha prostě charismatem a stylem vedení show nemají. ()

dan4815 odpad!

Ten hoch není úplný kokot, co se týče samotného vaření, ale ta ženština je natolik afektovaná a nudná, že celý tento formát je opět o něco více nepotřebný. Pořadů o vaření je plno, před mnoha lety to byla veliká móda a nedivil bych se, kdyby se vařilo i u Krause, aby Prima splnila kvótu na vaření. O to více by se měla produkce snažit o nějakou výstřednost a Zdenek to uměl. Nechci to srovnávat s původní sérií se Zdenkem, ale Prima se o to snaží. Snaží se o navázání, ale přitom vybrala dva kokoty, kteří před kameru nepatří. Před deseti lety by to bylo asi lepší, ale dnes po takových pořadech s Gordonem, s Pohlreichem nebo Oliverem je vaření v podání této dvojky dost nudné. Jasně, nejde jenom o vaření, ale také o motivování restauratérů k lepším výsledkům, ale prezentují se natolik nudně, že by to měli dělat mimo kameru. ()

Pavel82

Ještě nedávno jsem četl článek, kde se tvůrci dušovali, že tento formát po vzájemné dohodě ukončí z úcty k panu Pohlreichovi a protože vědí, že je nenahraditelný. Na jednu stranu mi to bylo líto, ale na stranu druhou se toto rozhodnutí jevilo jako nejlogičtější. Hlavně proto, že se o tomto tvrzení nedá příliš polemizovat. Zdenda je fenomén, který se v televizi objeví jednou za "sto let". A tvoří minimálně 80% úspěchu této show. Jaké překvapení bylo pro mě zjištění, že to není tak úplně pravda a chystá se pořad Ano, šéfová. A jak bylo řečeno už na začátku, je to zkrátka zbytečné... Oba moc dobře věděli do čeho jdou a že před sebou mají nadlidský úkol... A že dostanou sodu, když to nebude alespoň průměrně dobré, jim muselo být nad slunce jasné. Takže šetřit je nemá cenu. Těch zbylých 20% je zpracovaných stále stejně dobře, ale Prima se nemusela obtěžovat s kástingem (jestli vůbec nějaký byl) na hlavní protagonisty. Mohla sbalit v zoo dvě opice a výsledek by byl stejný. Možná o něco lepší. Přeci jen by to bylo něco nového. Zázrak se prostě nekoná. A jak říkám... Nechte klasiky spát a hlavně na sílu neoživujte kult. Vše co dostanete, je jen mrtvolné zaškubnutí. ()

6thSun

Když budete mít mega velkou a ultra kvalitní plazmu, která jednoho dne z nějakého důvodu odejde a poté nebudete mít jinou možnost, než koupit menší televizi s o dost levnějšími parametry, nic moc dobrého z toho nevyplyne. Koukat se na to dá, barevný je to taky, ale smutek převládá, neb je jasné, že předchozí kvalita je absolutně nenahraditelná. ()