Ano, šéfová!

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2018, 6x55 min

Nová dvojice v populárním pořadu začíná svoji misi! Jitka a Santo jako zkušení a úspěšní gastronomové budou zachraňovat nefungující restaurace. Sledujte každý týden zábavné i tragické příběhy z hospod, a jak se s nimi svérázná Jitka a její syn Santo poperou... Novinka s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem volně navazuje na pořad Ano, šéfe! Jitka dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem vrátila do Česka. Každý z nich zde vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností. Diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. (TV Prima)

DeRoyce odpad!

1. dil stacil. Totalni blbka s vychlastanym hlasem, synacka tadeji nekomentuji. Co to dopr jako je....? Porad maximalne hodny repertoaru Barrandova.. ()

koky45 odpad!

Strašný pořad, snaží se napodobit Zdeňka, ale to už se nikomu nepovede. Některé jejich výroky vůči jídlu, moc nechápu. ()

jarmar odpad!

Nevydržel jsem ani 10 minut prvního dílu. Spousta nudných keců, rozhovory těch dvou dopředu připravené a trapně odříkané. Toto jim lidi dlouho žrát nebudou, nedávám tomu ani rok. ()

milous11 odpad!

Co to je jako je?si říkam, hned od prvního dílu🤣dvojice jak z jineho světa. Hrají si na profiky, ale stejně prd velebnosti. Synacek mi přijde jak rozmazlenej fracek, když něco vysvětluje a myslí si jaký je odborník. Nevím kde je Príma vyhrabala, ale dávám jim tak měsíc dva a bude pořadu konec. Itáliàno bambino pak může dělat chytráka někde jinde ()

Sebbe odpad!

"Čím víc komod, tím líp" prohlásí paní Pagana v pořadu o restauraci. A vrcholem je, když je kuchař požádá, ať mu ukážou směr a poradí koncept, tak mu synek Pagana poví "vymysli si ho".. Bože, to je tak zoufalé.. A lidé na to jistě budou koukat, aby viděli tu parodii. ()

TomQ

Prima už se do toho neměla pouštět, ten pořad byl od počátku odsouzen k nezdaru. Proč bylo úspěšné Ano šéfe? Nejdříve to byla na našich televizích novinka, to lákalo. Potom už byl lákadlo Pohlreich a jeho vtipné hlášky. Navíc se z něj díky tomu pořadu stala známá osoba a v restauracích na něj lidi reagovali (zákazníci), každý hned věděl že se tam natáčí Ano šéfe. Teď máme pořad, který už všichni známe a většinu lidí už dle mého názoru i pomalu začínal nudit, takže na novost formátu už Prima lákat nemůže. No a dvě zcela neznámé tváře (troufám si říct, že o nich předtím slyšelo jen zanedbatelné promile lidí) lákat nebudou také. Tady už bohužel nepomůže ani vynikající zpracování - o kterém ale také řeč být nemůže. Santo sice působí poměrně příjemně, bál jsem se zpočátku nějakého machírka, ale rady od Z. P. mi přišly hodnotnější. No a paní matka je tam jen do počtu, ta se nepodílí na ničem. Takže zklamanání - nikoliv odpad, dívat se na to dá a člověk neutrpí žádnou újmu. Ale ani to nic moc nepřináší. ()

GoodStenly

V díle ze dne 10.12/18 mě opravdu dostala kritika Jitky Pagana za to, že restauraci jde jen o prachy, né o atmosféru a moderní styl jídel. Kurva, jako vážně? Sorry, na prvním místě v "hospodě" jsou vždycky prachy, jinak přece nebudou podnikat... ()

fyluta

Mrkněte na první díly s Pohlreichem... a kam se vyšvihl. Samý hejt, přesto to odpad není. Je to jiné, ale postavy jsou lidské a na nic si nehrají. ()

Redyx1 odpad!

Dvě nuly se snaží kopírovat zkušeného profesionálního kuchaře.Sami neumí ani vařit a jediné co dokázala ta matrona s vějířkem,bylo,že šlapala kdesi v Deutschlandu a se štěstím si vzala boháče a tím se stala podnikatelkou.Její italskoněmecký mazánek měl ušlapanou cestičku včetně peněz od papá a dnes si hraje na restauratéra a kromě šišlavé češtiny v pořadu předvádí jednu trapnost za druhou.. Myslím že tuhle ostudu Prima stáhne ()

CentriFUGA

Šel jsem na to koukat s tím, že bude jasné, že to je v podstatě jiný pořad - Zdenda Pohlreich je jen jeden, stejně jako Gordon Ramsay. I když zrovna on a Zdenda mají cosi společného, ale každý to dělají svým stylem. Řekl bych že za celkově zvyšující se úroveň gastronomie u nás může z velké části Ano, šéfe!, protože i když v nějaké restauraci Zdenda nebyl, tak pokud má restauraci dobrý majitel, vzal si příklad z jeho rad, které jim zdarma několik let předkládal. Na mámu se Synem zbyly podle mě už jen ty největší zoufalci - o to to mají těžší, ale jejich zásadní problém je v tom, že Santo se narodil zřejmě do dobrých poměrů, vše dostal na zlatém podnosu a vlastně neví co by těm lidem radil, když sám vše dostal a rozhodně nikde nezačínal od nuly (vzpomeňte na jeden díl, kde Zdenda říkal že v začátcích podnikání jel do práce a cestou ze stresu několikrát zvracel...), to se tomhle Santovi Klausovi nestalo, neví co to je. Jeho matka je v pořadu spíš taková dvojka do počtu, v některých dílech se skoro vytratila. Bohužel oba radí lidem dělat byznys podle jejich vzoru, všem stejně. Nemají nadhled a neradí jim obecně. Kousek od domu mám motorest u Farmáře, tuším 3,díl. Kdyby sem dojel Zdenda, tak by toho kripla co mu to patřilo pomalu propleskl, ale rozhodně by si nenechal srát na hlavu jako tyto loutky. Do té doby jsem chtěl dát pořadu 3* za to, že mají složitou výchozí situaci po X letech kralování původního pořadu a moderátora, ale za to jak si neporadili v tomto díle dostávají 2* a za to jak nezvládli další díl na Lipně už jen 1*. A u té zůstaneme. Dost bych se divil, kdyby Prima dělala další sérii, ale uvidíme... ()

Calabria

Viděl jsem kousek a nemám důvod se dívat dál. Pořad byl o kuchařovi co umí vařit a s ničím se nesere. Kluk s mamkou není to samý. Ale chapu proč to chtěli stůj co stůj rozjet. Podle mě vybrali špatný lidi. ()

freddy_k

Miera českej zaprdenosti a zadubenosti sa pozná podľa hodnotenia tejto relácie. Zdeněk Pohlreich je možno dobrý kuchár, ale vystupovaním pripomína typického českého Pepíka,ktorému stačí pivo, sviečková a slovník štvrtej cenovej. Paganovci sú úplne iná liga. Kultivovaní, priami a nehrajú sa na hogo fogo. Produkcia FTV Prima ale dala na reakcie českej lúzy a reláciu zrušila. Ako hovorím, typická česká zaprdenosť a zadubenosť. ()