poster

Přes noc třicítkou

 • Česko

  Náhle třicetiletá

 • USA

  13 Going on 30

 • Slovensko

  Cez noc tridsiatničkou

 • Slovensko

  Dnes 13, zajtra 30

 • Nový Zéland

  13 Going on 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (246)

 • castor
  ***

  Věru originálně pojatá romance pro náctileté princezny, která sice má své mouchy, přesto v návalu stupidních fekálních komedií posledních let jde o svěží závan!! Je očividné, jak to celé bezesporu doputuje do šťastného konce, ale proč ne? Je to nadmíru pozitivní, roztomilý filmeček, s příjemným hereckým obsazením, který má několik dojemných míst (sentimentální, co jste čekali?, závěr), stejně jako těch relativně úsměvných (striptýz narcistního hokejisty NY Rangers).(29.9.2006)

 • golfista
  ***

  Variace na 16 let starý "Big", tentokrát v dámském provedení. Zdaleka ne tak vtipný a sympatický, ale přesto bez újmy na zdraví koukatelný film. Se sympatičtější herečkou (která by navíc uměla i hrát :) v hlavní roli by to asi dopadlo o dost líp. Takhle se moje sympatie spíš než na hlavní postavu soustředily na Marka Ruffala (a v jeho případě to nebylo poprvé)(1.1.2005)

 • Tosim
  **

  Největší slabinou tohoto filmu je jeho těžká předvídatelnost. Vnímavý divák zkrátka už ze začátku ví, jak všechno skončí a tak těch pár dobrách nápadů ("Můžu si půjčit kečup?"), či civilní Mark Ruffalo snímek už nezachrání. V opačném případě by totiž tvůrci museli vyždímat z námětu mnoha a mnoha vtipy a gagy maximum, což se eviděntě nestalo. Nebo nechtěli. Nebo co.(20.3.2006)

 • Djkoma
  ***

  Od doby co jsem začal sledovat a dosledoval seriál Alias je v mých očích Jennifer Garner o dost hezčí, spolehlivější a příjemnější herečkou než bývala. Přes Noc třicítkou je příjemná komedie, lehce uhozená, ale plynoucí z připravených kolejí např. hitu s Tomem Hanksem, Velký. Žádné překvapení se konat nebude a film pouze sází na klasické schéma, které vás bud potěší a nebo vám přijde nechutně nudné a zbytečné.(3.2.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $37miliónovTržby USA $57,231,747Tržby Celosvetovo $96,455,697║ Samozrejme, že sa ani v tomto námetom zaujímavom prípade nekonalo nič preborné a ostalo to niekde na pol ceste aby to mohlo viac zaujať a nezaradiť sa len do množstva podobne ladených priemerných snímok. Poľutovania hodné je nevyužitie Marka Ruffalo, v podstate svojím stvárnením sa stáva len bábkou, Jennifer Garner sa dá stráviť ale v preplácanom, neoriginálnom šablónovom príbehu nemá moc čo povedať, skutočne vtipných chvíľ je minimum, pripadá to robené až moc na silu, škoda.(1.6.2008)

 • Faye
  ***

  ….. „Chci, aby mi bylo třicet. Chci být třicetiletá! Flirtující a úspěšná třicítka!“ A já ještě dodávám, že ten klučina co vylezl z koupelny jenom v ručníku kolem beder může být i bez :-) ). Jsem skromná, i když ten co měl „ chlupatý ruce“ se mi líbil taky víc. Takže jestli to jiskřilo mezi tím či oním, je mi celkem fuk, já se bavila a navíc budu mít narozeniny, takže dárek v podobě kouzelného prášku ocením. Starosti s hlubšími myšlenkami a láskou nechám těm chytřejším, já jako blondýna se spokojím s drobnými prožitky …… a pohodovou hudbou.(28.10.2006)

 • DaViD´82
  **

  Zoufale neoriginální snímek, což by až tak vadit nemuselo, jelikož podobné typy komedií (Velký, Mezi námi děvčaty atd.) stojí na hercích a jejich komediálních vlohách. Ty však Jennifer Garner v tomto filmu naprosto postrádá a celou stopáž působí trapně. V lepších momentech. V těch zbylých je prostě k nesnesení. Jedinými plusy jsou Mark Ruffalo, Serkis a jednou za hodně dlouhou dobu i nějaký ten vtípek.(4.12.2005)

 • Superpero
  ****

  Super oddechovka s osmdesátkovou zápletkou, která je vtipná i dojemná v těch správných momentech. Mě se to teda megalíbilo a Jennifer Garner to hraje dobře.(21.10.2012)

 • mandes
  **

  rozpočet : $37 million tžby celosvetovo : $96,455,697(18.12.2006)

 • Nathalie
  ****

  Milá Jennifer, je mi třináct a vždycky jsem si říkala, že kdybych si měla v Hollywoodu najít kamarádku, byla bys to ty. Pochoduješ stejně ladně ve vojenských bagančatech i večerní róbě, zvládáš dramatické polohy i infantilní pojídání lentilek, máš plyšového medvídka Ruffala i perfektní honky-tonk kariéru. Těším se, že mě pozveš na nějakou perfektní pyjama party a společně si zazpíváme we are young, naučíš mě choreografii z Thrilleru, abych se nepotácela jako raněná velryba, a zaslzíme nad melancholickým Billy Joelem. ARRIDIVERCI. AU REVOIR. 75%(24.4.2007)

 • tron
  ***

  „Máš chlpatú ruku.“ – „To mi ešte nikto nepovedal.“ Pekný film, za ktorý sa nikto zo zúčastnených nemusí hanbiť. Jennifer Garnerová („Alias“, DAREDEVIL) je rada, že je rada a Andy Serkis a Mark Ruffalo sú profesionáli, ktorí vdýchnu dušu aj takémuto klišé scenáru o „zámene tiel“ (len z poslednej doby menujme predsa len podstatne lepší STRELENÝ PIATOK/2003). Svižné tempo, pesničky, tance, herecké chémia, vtip, dojatie a troška poučenia o chybách, ktoré nás paradoxne posúvajú dopredu.(22.6.2008)

 • Shit
  ***

  s pranim byt velky uz tady jednou byl Tom Hanks, takze originalni to moc neni, ale jinak prumerna romanticka komedie(1.2.2005)

 • Lynn
  ***

  S "Velkým" s Tomem Hanksem se to nedá srovnávat, ale je mi jasné, že populární témata / filmy bude Hollywood recyklovat vždycky. A tento případ zas nedopadl nijak katastrofálně... Taková milá blbina k odrelaxování. Mně přišla po náročném týdnu celkem vhod.(25.5.2009)

 • Madison
  ***

  Garnerka sa snažila, aby film fungoval ostošesť, jej nanútené grimasy, gestá či mimiky celkom fungujú. Prežijete to bez ujmy na zdraví, scenár je plytký, chvíľami pohapkáva a Mark Ruffalo je proste sympoš. Nečakala som veľa, dojmy boli pomerne milé.(7.1.2010)

 • Aluska88
  **

  Nezáživné, nezajímavé, nevýrazné, celkově slabý průměr. Snad jediné, co stojí za povšimnutí, je dost dobře vypracovaná taneční choreografie na Jacksonův "Thriller".(1.6.2008)

 • genetique
  **

  Až príliš stupídny pokus o oživenie starého dobrého filmíku Veľký s množstvo až zavlasypritiahnutých situácií, pri ktorýx som sa sám cítil trápne. Jennifer by sa mala radšej venovať roliam, ktoré jej sedia viac. 40%.(23.5.2006)

 • StarsFan
  odpad!

  Už dlouho jsem neviděla větší herecké dřevo než je Jennifer Garner. Možná tedy ještě sebe na rodinných kazetách, ale já se aspoň necpu do televize a už vůbec ne do filmů, jejichž kvalita stojí a padá s mým hereckým výkonem.(31.5.2008)

 • berg.12
  **

  Potenciál téhleté "komedie" je zabit hned v počátku, neboť efekt dvojité proměny (věk+doba) ho nejenže neznásobí, ale stane se přesně pravý opak. Skutečně není pořádně využité ani jedno a celé to ve svém konečném důsledku slouží jen jako kulisa k morálnímu ponaučení jak od Disneyho. Blíž má film rozhodně k věkové kategorii 13 než 30.(26.3.2006)

 • viperblade
  **

  Jsou to spíše 2.5 *. A to jen, že jsem v dobré náladě. Mám rád komedie, i romantiku, když na to přijde. Ale tohle asi není film, který si znovu pustím. Díky bohu za Marka Ruffala, který to opravdu zachraňuje, seč mu síly stačí!(31.5.2008)

 • Kaka
  ***

  Jednotlivé scénky jsou poměrně originální a scénář je na romantickou komedii slušně promotaný. Na druhou stranu škoda konce, který byl asi až příliš přeslazený a všechno dopadlo tak, jak to přesně dopadnout mělo.(21.4.2005)

 • 3DD!3
  ****

  Nečekal jsem, že se budu bavit tak dobře. Nápad je hodně podařený. Jennifer Garner byla kouzelná a opravdu se podobala svým ehm... vrstevnicím. Mark Ruffalo byl zase perfektní pohodář. Vážně se mi to líbilo. Možná je to tím, že jsem se smál mladší sestře, která na to se mnou koukala, ale možná taky ne ;).(1.1.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace