Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

sedm.1

Plejáda hereckých hvězd,prvotřídní režisér,výborný scénář a námět,promyšlený příběh,spousta vychytávek,spád,humor,akce,vše na té nejvyšší úrovni.Vše je tak dokonalé,až mi to přišlo moc strojové a ve výsledku jsem si vlastně neužil tak,jak by to u všeho tak dokonalého mělo být.Ale jinak bez debat vynikajíci snímek :)! ()

ondrech

Kamera: Steven Soderberg(pod pseudonymem Peter Andrews) ..... tohle teda jo... viděl jsem nejdřív dvojku a z té jsem byl neuvěřitelně nadšen, ale tohle je taktez skvele. nemuzu se dockat trojky. Je zajimavé pozorovat, jak objevují všechny členy jedenáctky a tess(které to tu bohužel vůbec nesluší). Ale jinak skvělá práce a kamera, to je bašta. ()

Heraldika

Tenhle film šlape jako dobře namazaný stroj, já mu nemám téměř co vytknout. A že je to remake? No a co! O to víc vyzní, jak kvalitně je udělaný. ()

Maynard.

Jou jou. Asi se nenajde jediný člověk, který by této sympatické partičce zlodějíčků nefandil od začátku do konce. Až ďábelsky charismatický Danny Ocean to na plátně rozbalil nevídaným způsobem. Společně s Bradem a dalšími mě opravdu velmi bavil. Super na filmu je, že nám režie představí plán, ale zdaleka né úplně celý, takže když jsem myslel, jasný, jasný, už to mám, tak i mě Danny pořádně převezl... Přiznejme si, kdo nepřemýšlel, jak voni to vlastně s těma policajtama udělali :o). Až na tu Julii to je bez chybičky, nemůžu si pomoci ale mně ta ženská prostě nesedí, podle mě prostě neumí... PS: taky jste si všimli u stolu Bobbyho Sixkillera? :o) ()

ranp

Tenhle film byl hodně příjemným překvapením. I když překvapení asi není to správné slovo. Je zde výborné herecké obsazení, film je doslova prošpikovaný akcí a Soderbergh prostě točit umí (Traffic, Erin Brockovich). Do hodnocení ***** moc neschází. ()

Arkanoid

Zlatá kolekcia heist movies. Nadšenie vyvolávajúci herci v sympatických úlohách bez väčšieho priestoru a s efektnými dialógmi vo vypiplanej lúpeži, ktorá občas budí až dokumentárny dojem, no jej detaily si užijete a k obrazovkám vás spoľahlivo priková. Na okraj aj nejaká tá dramatická linka, ktorá však skôr vyznieva dostratena, ako plní svoj účel. Mať to väčší príbeh a aspoň pár plnokrvných postáv, s plným hodnotením neváham. ()

PALINO

STEVEN SODERBERGH zohnal naozaj hviezde obsadenie, o ktorom je známe, že sa počas natáčania dobre bavilo, čo je pekné, no pre nás je oveľa dôležitejšie, že tú zábavu dokázali preniesť aj na filmové plátno. A naozaj, OCEAN´S ELEVEN je neskutočne zábavný, dobre zrežírovaný a zahraný film, o ktorom ale musím z vlastných skúseností povedať, že oveľa lepšie chutí v originálnom znení. ()

honzii

Tolik asi čekám od pojmu "královsky se bavit". Neřeknu nic nového, Soderberghovi se povedl film, dokonale šmrncovní, stylový s příjemným humorem a originální režií, jehož pokračování kvalit jedničky nemohly dosáhnout. Pro připomenutí si této skvělé party mi však jednička bohatě stačí, nikdy se mi neomrzí. ()

rozbris

Uau ani jsem to nevěděl a přitom jsem už dávno hodnotil Dannyho parťáky 2 a 3. No musím taky pochválit, první vloupačka do tří casin a úspěšná práce, co jiného byste čekali když je to takový obsazení. ()

BlackTom

Nebyť toho, že podobných komédií s podfukmi je nespočetne veľa, tak dám možno aj 4*, lenže ja dám radšej prednosť Podrazu alebo Chladnokrvne. Ale nie je to zlé, len moc prešpikované hollywoodskymi TOP 1 hercami a príliš jednoduché so slabým humorom. Brad Pitt ma úplne dostal :) Inak nič nové, neublíži, nenadchne. ()

Benedygtus

Hvezdne obsazeni neni vsechno jak uz jsme se o tom mnohokrat presvedcili! Nicmene tento film je hvezdny a to nejen obsazenim-herci! Opet jeden z filmu, ktere se opravdu povedli! ()

hefoo

Skvelý film niečo v štýle Italian Job, dosť som sa bavil, páčilo sa mi to, skvelý herci, neni o čom. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)