Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

Katarine

Jo, tak přesně takové filmy jsou podle mého gusta... špionážní akce s trochou trefného a vtipného humoru to je moje. Na 5* to zrovna není, ale jinak film, který neurazí, má výborné herecké obsazení a dá se na něj dívat. A celková zápletka s vyloupením sejfu tak, že si nikdo ničeho nevšimne, je fakt geniální. ()

easaque

Film je nabitý plno americkými hvězdami i v menších rolích, což určitě upoutá pozornost na první pohled a ve spojení s kasíny a smetánkou dostává třpytivý nádech. Příběh party zlodějů. kteří chtějí udělat krádež století je už poněkud omšelý, ale režisér to dokázal splychtit tak, že jsem se bavil i já. Přesto to u mě nijak nevybočuje z průměru a dovolím si dát jen silnější 3hvězdy. [ PŘÍBĚH: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Chen

Svižná akční krimi s humorným nádechem, která kromě plejády hvězd nabízí i zvládnuté charaktery a slušný scénář. ()

Hees

Dannyho jedenástka v podstate prvý diel teraz už trilógie.Videl som ho už predtým ale na hodnotenie som si to zopakoval aby som si pozrel 1,2,3 po sebe.Takže škoda,že mi to nevyšlo na viac hviezdičiek.Odychovka zo super hercami ma bavila aj som si pri nej oddýchol.Každý viac známejší herec (George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon) zahral svoj štandart (proste ako vždy).Dalo by sa to ešte vylepšit. ()

lekr

Chytrá a svižná komedie s osobitým humorem od které bych čekal trochu víc akce leč jsem se bavil opravdu královsky. !Clooney coby podvodník s andělskýma očima je k sežrání, Brad Pitt jako vždy výborný a Damon mě sice zaskočil svoji rolí tak trochu nevýrazného podvodníčka benjamínka, který se v kolektivu zkušenějších ztrácí, ale zvládl to na jedničku, Julia Roberts taky není k zahození a Andy Garcia v roli okradeného zloděje mě taky dostal. Teď už absolutně chápu kult tohoto filmu! ()

SallyZen

Parádně vymyšlená krimikomedie s výborným hereckým obsazením a perfektním příběhem. Všichni herci + Julia byli sympaťáci. Skvěle provedená loupež a celkově film se mi líbil ještě o něco více než Loupež po italsku. 80% ()

Martin741

Ocean´s Eleven je najkvalitnejsi film z celej trilogie o tom, ako natocit nadupany scenar na filmove platno v podani Stevena Soderbergha. Co sa mi najviac pacilo, bola inteligentna zapletka o tom, ako vylupit kasina, to vsetko pochopitelne s co najvacsou noblesou a par komedialnymi vsuvkami. Pacilo sa mi aj herecke obsadenie : Clooney, moj oblubenec Matt Damon a krasna Julia Roberts. Pohodova krimi komedia, ktoru mozno len odporucit : 84 % ()

peiton

Krimikomédia v ktorej všetko klape ako hodinky.Dannyho jedenástka,dvanástka aj trinástka v réžii Stevena Soderbergha sú nadupané inteligentnými nápadmi a nevídane hviezdnym obsadením-George Clooney,Brad Pitt,Julia Roberts,Matt Damon, a kopec dalších zvučných mien.Vskutku sofistikované lúpeže v ich podaní majú štýl i príjemnú dávku ironie.Mimoriadne lahodný chod pre popcornové publikum. ()

honajz2

Originál jsem sice neviděl a ani jsem ho snad nikdy neměl v plánu, protože tuhle verzi chci vidět už hodně dlouho a i když ani teď nevím, jestli ten originál někdy zkusím, musím přiznat, že mě Soderberghova verze velmi mile překvapila. A to i přes to, že se mi ze začátku nedařilo se do toho dostat a že i po zhlédnutí mi ty dvě hodiny přijdou krapet příliš. On to totiž je celkem příjemný a povedený film svého žánru, který mě ne vždy bavil tak moc jak asi měl, ale většinu času jsem si ho dokázal užívat a ani nemůžu říct, že bych se u něj nějak zvlášť nudil. Navíc tu snad každá postava má své charisma, ať už větší či menší, takže mi tu nikdo nesplýval. A i když jsem si dlouhou dobu nebyl jistý, jestli bych si to někdy pustil znova a jestli to pro mě nakonec neskončí jen jako příjemná jednohubka, skvělý závěr mě utvrdil v tom, že druhé zhlédnutí budu někdy absolvovat jedině rád :-) Jinak už aspoň konečně chápu, proč jsou Zlouni tak moc přirovnávaní právě k tomuhle filmu... Slabé 4* ()

M.i.k.e

Z Dannyho parťáků sem znal akorát útržky, takže bylo na čase si tuhle dnes už skoro klasickou soderberghovku dát po více jak dvaceti letech od vzniku konečně vcelku a spokojenost. Těch víc jak dvacet let se sice na Dannyho parťácích lehce podepsalo, ale zdaleka ne tolik aby to stále nebyla skvěle obsazená a zábavná heistovka. Dneska už sice nemá moc čím překvapit, ale to vlastně neměla už v době vzniku a jako oddechovka i dnes funguje velmi dobře...70% ()

dezorz

skvely lupicsky (heist) film, ktory ma ako atmsferu prelievajuceho sa konca storocia, tak atmosferu dobrych vykradaciek z 60/70. rokov. vyrazne dopomaha funkujuci soundtrack d.holmesa. ()

marcek

Jo jo - vono se na tu loupež krásně kouká - musím říct, že to měli všechno hezky promyšlený a takový hollywoodský esa se tak často neviděj - no jedině v Sin City že jo :) ()

shyster

Příjemná krimi i komedie, která svým promyšleným dějem mnohé zaskočí. Jde vidět, že Steven Soderbergh skouknul před natáčením klasiky v tomto žánrů (Podraz atd.). ()

WoWoW

Zábavné a geniální Soderberghovo dílko. Jsou stylový, vtipný, přesný a maji i kus štěstí. Prostě užasný filmový zážitek. ()

Attta

Asi opravdu jeden ze sta případů, kdy je i remake opravdu povedený. Tak skvěle vývážený humor, akci a napětí umí udělat málo kdo. Vynikající film, který si pravidelně pouštím už několik let. Hlavně musím říct, že se mi už dlouho nikdo nezavděčil s tak silným obsazením filmu (chrotám blahem). VYNIKAJÍCÍ! ()

Aelita

Popravdě řečeno tato partička mi byla zcela lhostejná. Je těžké fandit někomu, kdo nevyvolá žádné lidské sympatie. ()

Streeper

Je to divné, ale Dannyho parťáky jsem viděla teď poprvé v životě. Docela mě k tomu přemluvila nejen filmová výzva, ale take film Debbieiny parťačky, na kterém jsem byla v kině, a nyní s jistotou musím říct, že original je daleko lepší. Spojení těchto hereckých velikánů funguje pro mě daleko lépe. Krásně to utíkalo, je to napínavé, akční a vtipné. Geniálně vymyšlená zápletka, která mi zamotala hlavu stejně jako Andy Garcíovi. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)