Kalhoty v pozoru

• Česko

Kluci to taky chtěj aneb mravenci v kalhotách

• Německo

Harte Jungs

Ants in the Pants

Nohavice v pozore

Komedie

Německo, 2000, 95 min

• SonG

NE NE NE NE NE NE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NENE NE NE NE NE(30.12.2008)

• Aleee89

Tohle jsem viděla fakt dávno a dneska lituju toho promarněného času. A na film jsem si vzpomněla jen čirou náhodou, a to když jsem listovala programem. Je to opravdu trapné a nechutné a Němci opět ukázali, že tenhle styl jim prostě točit nejde. Chtějí se asi ukázat a natočit něco jako Prcičky, ale prostě se jim to vůbec nedaří a do Prciček to má ještě hodně daleko. Herci neherci, děj neděj, nuda nuda a pár přisprostlých scén. Já od filmu čekám miliónkrát více. Ani těm Klukům a Holkám se to moc nepřibližuje. A štve mě už ta německá blonďatá herečka, která hraje snad ve všem, co Němci natočí... No tohle prostě vícekrát ne!(19.6.2013)

• Nancy

Když to tak vezmu, tak by si to z fleku zasloužilo odpad!, ale když si vzpomenu na veškeré fekální scény v "pokračování" Kluci to taky chtěj, tak musím uznat, že sem neviděla zas takoý děs. Děj je sice tupý a neskutečně nudný, ale bez nechutností (a to se cení). Musím ovšem přimhouřit oči nad faktem, že představitel hlavního hrdiny vůbec nevypadá na 15 let.(22.2.2005)

• Fill98

Já jsem musel být patnáctého ledna buď zhulený nebo se mi někdo dostal na kompjůtr, že nějakým záhadným způsobem bylo tomuto "skvostu" z mého účtu uděleno 2*. No to ani náhodou. Na jednu stranu je to sračka těžkého kalibru na hranici snesitelnosti, navíc chybí celkově humor, což tomuto filmu mohlo rozhodně přilepšit. Proč jsem si to pouštěl? Myslel jsem, že to je film o týpkovi, kterému ve věcech radí jeho péro, což jsem viděl před několika lety. Spletl jsem se. Asi jsem už zestárl, že mě toto nepobaví nebo je to skutečně tak otřesné? (20%)(3.2.2017)

• Omnibus

Bolí mě srdce... Obě... Na rozdíl od obou mých oblíbených milých a zábavných komedií Holky to chtěj taky (2), tohle nebylo zdaleka tak vtipné a už vůbec ne distingované. Tady se víc tlačilo na pilu. Tedy naštěstí pro "herce" ne na pilu, jen na poklopec. Ovšem místo uspokojení (klukovského i filmového) se dostavil jen pocit nudy a prázdnoty. Po Kalhotách v pohovu mi v paměti zůstalo jen pár fleků na šedé kůře mozkové (a na prostěradle). Když budu, vzhledem k datumu kdy tohle píšu, hodně štědrý, tak za jediné plus filmu - mluvícího pamprlíka (myslím, že nejen moji noční můru ;-), a snad s ohledem i na „dvě srdce“, při natáčení určitě bolící mužskou část filmového štábu, to vychází na jednu nedomrlou, pracně vycáknutou hvězdu. A jak říkám, to jsem ještě štědrý...(23.12.2012)