Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Patnáctiletý Florian se jednoho rána probudí a zjistí, že jeho peřina se na jednom místě podivně zvedá a navíc tam někdo mluví a má velmi vyhraněné názory na Florianův sexuální život. Netrvá dlouho, aby Florian pochopil, že za všechno může jeho penis, aneb jak sám sebe označil, jeho nový nejlepší přítel. Protože rodiče mu svými infantilními přirovnáními a zmateným pokusem o vysvětlení role jeho lulu pro budoucí život příliš nepomohli, obrátí se nic nechápající Florian na zkušenějšího spolužáka Red Bulla, který se vyzná, přestože jeho vědomosti jsou také poněkud útržkovité. Situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Florián ponoukán svým novým přítelem rozhodne přijít o panictví s krásnou spolužačkou Leoni, atraktivní blondýnkou, se kterou vytváří dvojici v chystané školní hře. Potíž je nejen v tom, že Leoni je poněkud namyšlená, ale také fakt, že chodí s největším školním rváčem Kaiem, který se o ni rozhodně nehodlá dělit. A kdo si nedá pozor a zírá do dívčina výstřihu o chvilku déle, než se mu líbí, ten může počítat s nějakou nepříjemností, počínaje rozházeným učením, konče hlavou vykoupanou v záchodové míse. Florian je však spolužačkou natolik posedlý, že si vůbec nevšímá nejen těchto rizik, ale ani laskavé, ale ne tak atraktivní kamarádky Lisy, která je do něj beznadějně zamilovaná a marně se pokouší upoutat jeho pozornost. Nakonec se sice Florian dostane s Leoni na schůzku, připraven nastudováním všech poloh Kamasutry a několika poučnými telefonáty, ale všechno nakonec dopadne úplně jinak. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (99)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Uf, ještě, že mě do života můj pták nekecá. Že se domlouváme telepaticky. Celý film jsem čekal, že přeřízne tu svou tetu a ono nic. Celý film je zábavný a příjemný asi jako ráchat si hlavu v záchodě po celonoční kalbě. Velkou měrou se o to zasluhuje ultranesympatický Red Bull, debilní kokot, který ví hovno ale jedná, jako by to bylo naopak. Jediný světlý bod (kromě tetičky), je pak příjemná a sympatická Luise Helm. ()

mustafa odpad!

všechny recenze uživatele

Tento film je nehorázná nuda a kravina! Kluci to chtěj taky bylo sice dost fekální a nechutný a byl to hodně špatněj film - jenže si v tom člověk alespoň našel jeden, dva vtípky, kterým se zasmál. Tady sice chybí fekální humor (to je dobře), ale taky tu chybí, byť minimální náznak o humor. Ten film je o ničem a to je tak všechno, co k tomu můžu říct. ()

Reklama

kritiklon 

všechny recenze uživatele

Německý pokus o skopčácký "American Pie" s herci co postrádají jednak talent ale i sexapell a to jak na mužské tak i ženské straně ( když přimhouřím očko tak s vyjímkou té blondýny která ještě vypadá obstojně ale talent má očividně na úplně jiný věci než je herectví! ). A to je snad u filmu na toto téma také podstatné ne? Čím jiným by to chtělo táhnout diváky, když ne oplzlým či výstředním humorem a pohledem na polonahou sexy roštěnku/y??? Sakra v té americké blbosti o nadržených puberťácích byly aspoň herci co vypadali k světu, uměli zahrát a pěknejch holek tam byly tucty, snad jen s vyjímkou Alyson Hannigan, která se trochu opozdila a do krásy nám vyrostla až v posledních letech. Navíc to také bylo sem tam vtipný oproti "Kokotovi v pozoru"! Tohle je jen ubohá kopírka která je navíc nezřídka kdy trapná. 1,5* za 33% ()

charles3 

všechny recenze uživatele

V ČR poněkud utajený prequell komedie, která šla u nás (v TV dokonce o týden dříve :-) pod názvem Kluci to chtěj taky. Oba filmy jsem viděl bez první půlhodiny, ale pokud mohu hodnotit ten zbytek, připadly mi Kalhoty sice prakticky bez nechutností (kterých je v Klucích... dost), ale také o dost méně vtipné. Čímž se u mě oba filmy bodově vyrovnávají. ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Bolí mě srdce... Obě... Na rozdíl od obou mých oblíbených milých a zábavných komedií Holky to chtěj taky (2), tohle nebylo zdaleka tak vtipné a už vůbec ne distingované. Tady se víc tlačilo na pilu. Tedy naštěstí pro "herce" ne na pilu, jen na poklopec. Ovšem místo uspokojení (klukovského i filmového) se dostavil jen pocit nudy a prázdnoty. Po Kalhotách v pohovu mi v paměti zůstalo jen pár fleků na šedé kůře mozkové (a na prostěradle). Když budu, vzhledem k datumu kdy tohle píšu, hodně štědrý, tak za jediné plus filmu - mluvícího pamprlíka (myslím, že nejen moji noční můru ;-), a snad s ohledem i na „dvě srdce“, při natáčení určitě bolící mužskou část filmového štábu, to vychází na jednu nedomrlou, pracně vycáknutou hvězdu. A jak říkám, to jsem ještě štědrý... ()

Galerie (51)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v německém městě Augsburg, a to od 19. července do 14. září 1999. (GASTON73)

Reklama

Reklama