Kalhoty v pozoru

• Česko

Kluci to taky chtěj aneb mravenci v kalhotách

• Německo

Harte Jungs

Ants in the Pants

Nohavice v pozore

Komedie

Německo, 2000, 95 min

• Vital

Když jsem viděl Holky to chtěj taky a Kluci to chtěj taky,tak jsem zavrh německé komedie,pak jsem viděl v půjčovně Kalhoty v pozoru,a myslel jsem,že by to mohlo být dobrý...ovšem jsem se parádně seknul.Dívat se na kluka,který se ráno probudí,a začne na něj mluvit jeho "malý kámoš" navíc,on nesměl panic,a ten "jeho" takový stupidní hlášky?! Fakt blbost,neviděl jsem to asi 2 roky,ale vim,že bych to nikomu nedoporučil.Jestli to někdo někde uvidíte,tak to nechte tam,kde jste to viděli,malá rada.(13.11.2006)

• Fill98

Já jsem musel být patnáctého ledna buď zhulený nebo se mi někdo dostal na kompjůtr, že nějakým záhadným způsobem bylo tomuto "skvostu" z mého účtu uděleno 2*. No to ani náhodou. Na jednu stranu je to sračka těžkého kalibru na hranici snesitelnosti, navíc chybí celkově humor, což tomuto filmu mohlo rozhodně přilepšit. Proč jsem si to pouštěl? Myslel jsem, že to je film o týpkovi, kterému ve věcech radí jeho péro, což jsem viděl před několika lety. Spletl jsem se. Asi jsem už zestárl, že mě toto nepobaví nebo je to skutečně tak otřesné? (20%)(3.2.2017)

Sice se jedna o desnou nemeckou kokotinu, ale ja se u ni vzdy dobre bavim. Sice to nema na pokracovani, ale aspon je tenhle prvni dil min nechutnej. Jinak tady jde v podstate o to samy, co u druhyho dilu a Red Bull tady dava desne vostry lekce. Navic par scen je fakt mega krutejch, treba sw souboj. Proste tak dementni film az je zabavnej.(6.12.2007)

• mustafa

Tento film je nehorázná nuda a kravina! Kluci to chtěj taky bylo sice dost fekální a nechutný a byl to hodně špatněj film - jenže si v tom člověk alespoň našel jeden, dva vtípky, kterým se zasmál. Tady sice chybí fekální humor (to je dobře), ale taky tu chybí, byť minimální náznak o humor. Ten film je o ničem a to je tak všechno, co k tomu můžu říct.(28.1.2005)

• bassator

Musím říci to, že se už v těchto puberťáckých filmech začínám strácet. Nevidím v nich téměř žádný rozdíl. Jen se změní název, ale děj je stále stejně stupidní. Bohužel tento film ještě pro mne Čecháčci dodělali překladem. Nevím co je směšnější - Kathoty v pozoru nebo Kluci to taky chtěj aneb mravenci v kalhotách... A ty plakáty... Jakej zoufalec je navrhoval. Ve srovnámím s tím vším je film na velké úrovni... - 15%(15.5.2011)