Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Patnáctiletý Florian se jednoho rána probudí a zjistí, že jeho peřina se na jednom místě podivně zvedá a navíc tam někdo mluví a má velmi vyhraněné názory na Florianův sexuální život. Netrvá dlouho, aby Florian pochopil, že za všechno může jeho penis, aneb jak sám sebe označil, jeho nový nejlepší přítel. Protože rodiče mu svými infantilními přirovnáními a zmateným pokusem o vysvětlení role jeho lulu pro budoucí život příliš nepomohli, obrátí se nic nechápající Florian na zkušenějšího spolužáka Red Bulla, který se vyzná, přestože jeho vědomosti jsou také poněkud útržkovité. Situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Florián ponoukán svým novým přítelem rozhodne přijít o panictví s krásnou spolužačkou Leoni, atraktivní blondýnkou, se kterou vytváří dvojici v chystané školní hře. Potíž je nejen v tom, že Leoni je poněkud namyšlená, ale také fakt, že chodí s největším školním rváčem Kaiem, který se o ni rozhodně nehodlá dělit. A kdo si nedá pozor a zírá do dívčina výstřihu o chvilku déle, než se mu líbí, ten může počítat s nějakou nepříjemností, počínaje rozházeným učením, konče hlavou vykoupanou v záchodové míse. Florian je však spolužačkou natolik posedlý, že si vůbec nevšímá nejen těchto rizik, ale ani laskavé, ale ne tak atraktivní kamarádky Lisy, která je do něj beznadějně zamilovaná a marně se pokouší upoutat jeho pozornost. Nakonec se sice Florian dostane s Leoni na schůzku, připraven nastudováním všech poloh Kamasutry a několika poučnými telefonáty, ale všechno nakonec dopadne úplně jinak. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (99)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Sice se jedna o desnou nemeckou kokotinu, ale ja se u ni vzdy dobre bavim. Sice to nema na pokracovani, ale aspon je tenhle prvni dil min nechutnej. Jinak tady jde v podstate o to samy, co u druhyho dilu a Red Bull tady dava desne vostry lekce. Navic par scen je fakt mega krutejch, treba sw souboj. Proste tak dementni film az je zabavnej. ()

Nancy 

všechny recenze uživatele

Když to tak vezmu, tak by si to z fleku zasloužilo odpad!, ale když si vzpomenu na veškeré fekální scény v "pokračování" Kluci to taky chtěj, tak musím uznat, že sem neviděla zas takoý děs. Děj je sice tupý a neskutečně nudný, ale bez nechutností (a to se cení). Musím ovšem přimhouřit oči nad faktem, že představitel hlavního hrdiny vůbec nevypadá na 15 let. ()

Reklama

Cival 

všechny recenze uživatele

Snesitelný předchůdce obludnosti, v níž to Kluci chtěj taky... a pořád se vyznačuje absencí fekálních zhovadilostí a vcelku příjemnou vizuální stránkou (o tři stupně lepší než u Kluků). Škoda, že humoru se pořád nesdostává, že se člověk těžko může něčemu opravdu zasmát a že je to celé takové nijaké. Ale potěší pardoický skeč na Star Wars s obřími svítícími vibrátory, to jo! Neurážejících 30%. ()

mustafa odpad!

všechny recenze uživatele

Tento film je nehorázná nuda a kravina! Kluci to chtěj taky bylo sice dost fekální a nechutný a byl to hodně špatněj film - jenže si v tom člověk alespoň našel jeden, dva vtípky, kterým se zasmál. Tady sice chybí fekální humor (to je dobře), ale taky tu chybí, byť minimální náznak o humor. Ten film je o ničem a to je tak všechno, co k tomu můžu říct. ()

Booman odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak někdo může vymyslet takovou blbost jako "Holky to taky chtěj", pak vám po zhlédnutí tohoto dílka bude jasné, že scénáristi pouze přepracovali tento snímek. Hlavním hrdinou je přitroublý německý puberťák a jeho mluvící penis. Pokud si nedokážete představit, co se bude dít, věřte že nic u čeho by jste museli být. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v německém městě Augsburg, a to od 19. července do 14. září 1999. (GASTON73)

Reklama

Reklama