Kalhoty v pozoru

• Česko

Kluci to taky chtěj aneb mravenci v kalhotách

• Německo

Harte Jungs

Ants in the Pants

Nohavice v pozore

Komedie

Německo, 2000, 95 min

• Aleee89

Tohle jsem viděla fakt dávno a dneska lituju toho promarněného času. A na film jsem si vzpomněla jen čirou náhodou, a to když jsem listovala programem. Je to opravdu trapné a nechutné a Němci opět ukázali, že tenhle styl jim prostě točit nejde. Chtějí se asi ukázat a natočit něco jako Prcičky, ale prostě se jim to vůbec nedaří a do Prciček to má ještě hodně daleko. Herci neherci, děj neděj, nuda nuda a pár přisprostlých scén. Já od filmu čekám miliónkrát více. Ani těm Klukům a Holkám se to moc nepřibližuje. A štve mě už ta německá blonďatá herečka, která hraje snad ve všem, co Němci natočí... No tohle prostě vícekrát ne!(19.6.2013)

• Vital

Když jsem viděl Holky to chtěj taky a Kluci to chtěj taky,tak jsem zavrh německé komedie,pak jsem viděl v půjčovně Kalhoty v pozoru,a myslel jsem,že by to mohlo být dobrý...ovšem jsem se parádně seknul.Dívat se na kluka,který se ráno probudí,a začne na něj mluvit jeho "malý kámoš" navíc,on nesměl panic,a ten "jeho" takový stupidní hlášky?! Fakt blbost,neviděl jsem to asi 2 roky,ale vim,že bych to nikomu nedoporučil.Jestli to někdo někde uvidíte,tak to nechte tam,kde jste to viděli,malá rada.(13.11.2006)

• Likan7

Němci fakt na přelomu tisíciletí točili jednu kravinu za druhou. O to víc nechápu ten úspěch, který se jak Kalhoty v pozoru, tak hlavně Holky to chtěj taky u nás dostalo. Holky jsou v Německu i pěkný (celkem objev), ale Tobias Schenke je naprostej nesympatickej nýmand, který se tváří jak největší úchyl ever. A tohle je pak hlavní herec? Kalhoty v pozoru je snesitelný film, v několika málo scénách občas i vtipný, fekální humor tu je naštěstí jen na konci a není to tak dlouhý, aby Vás to nějak utrápilo.(1.11.2018)

• Booman

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak někdo může vymyslet takovou blbost jako "Holky to taky chtěj", pak vám po zhlédnutí tohoto dílka bude jasné, že scénáristi pouze přepracovali tento snímek. Hlavním hrdinou je přitroublý německý puberťák a jeho mluvící penis. Pokud si nedokážete představit, co se bude dít, věřte že nic u čeho by jste museli být.(20.6.2008)

• honzic

Opravdu kravina od samého počátku, ani jsem se na to nedokoukal do konce, neb se to nedalo. Prostě jeden buran s tlustým klukem, jemuž teče mléko po bradě a učí toho IQáče sexu, to je na mne moc, navíc český dabing je ještě otřesný k tomu. Ani pěkné holky se nekonají, tak to pak už nevím, za co vůbec nějaký bod dát. Hodnocení: 5 %(31.12.2008)