Kalhoty v pozoru

• Česko

Kluci to taky chtěj aneb mravenci v kalhotách

• Německo

Harte Jungs

Ants in the Pants

Nohavice v pozore

Komedie

Německo, 2000, 95 min

• Fill98

Já jsem musel být patnáctého ledna buď zhulený nebo se mi někdo dostal na kompjůtr, že nějakým záhadným způsobem bylo tomuto "skvostu" z mého účtu uděleno 2*. No to ani náhodou. Na jednu stranu je to sračka těžkého kalibru na hranici snesitelnosti, navíc chybí celkově humor, což tomuto filmu mohlo rozhodně přilepšit. Proč jsem si to pouštěl? Myslel jsem, že to je film o týpkovi, kterému ve věcech radí jeho péro, což jsem viděl před několika lety. Spletl jsem se. Asi jsem už zestárl, že mě toto nepobaví nebo je to skutečně tak otřesné? (20%)(3.2.2017)

• Cival

Snesitelný předchůdce obludnosti, v níž to Kluci chtěj taky... a pořád se vyznačuje absencí fekálních zhovadilostí a vcelku příjemnou vizuální stránkou (o tři stupně lepší než u Kluků). Škoda, že humoru se pořád nesdostává, že se člověk těžko může něčemu opravdu zasmát a že je to celé takové nijaké. Ale potěší pardoický skeč na Star Wars s obřími svítícími vibrátory, to jo! Neurážejících 30%.(28.1.2005)

• Nancy

Když to tak vezmu, tak by si to z fleku zasloužilo odpad!, ale když si vzpomenu na veškeré fekální scény v "pokračování" Kluci to taky chtěj, tak musím uznat, že sem neviděla zas takoý děs. Děj je sice tupý a neskutečně nudný, ale bez nechutností (a to se cení). Musím ovšem přimhouřit oči nad faktem, že představitel hlavního hrdiny vůbec nevypadá na 15 let.(22.2.2005)

• Booman

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak někdo může vymyslet takovou blbost jako "Holky to taky chtěj", pak vám po zhlédnutí tohoto dílka bude jasné, že scénáristi pouze přepracovali tento snímek. Hlavním hrdinou je přitroublý německý puberťák a jeho mluvící penis. Pokud si nedokážete představit, co se bude dít, věřte že nic u čeho by jste museli být.(20.6.2008)

• eraserhead666

Uf, ještě, že mě do života můj pták nekecá. Že se domlouváme telepaticky. Celý film jsem čekal, že přeřízne tu svou tetu a ono nic. Celý film je zábavný a příjemný asi jako ráchat si hlavu v záchodě po celonoční kalbě. Velkou měrou se o to zasluhuje ultranesympatický Red Bull, debilní kokot, který ví hovno ale jedná, jako by to bylo naopak. Jediný světlý bod (kromě tetičky), je pak příjemná a sympatická Luise Helm.(24.2.2016)