Patnáctiletý Florian se jednoho rána probudí a zjistí, že jeho peřina se na jednom místě podivně zvedá a navíc tam někdo mluví a má velmi vyhraněné názory na Florianův sexuální život. Netrvá dlouho, aby Florian pochopil, že za všechno může jeho penis, aneb jak sám sebe označil, jeho nový nejlepší přítel. Protože rodiče mu svými infantilními přirovnáními a zmateným pokusem o vysvětlení role jeho lulu pro budoucí život příliš nepomohli, obrátí se nic nechápající Florian na zkušenějšího spolužáka Red Bulla, který se vyzná, přestože jeho vědomosti jsou také poněkud útržkovité. Situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Florián ponoukán svým novým přítelem rozhodne přijít o panictví s krásnou spolužačkou Leoni, atraktivní blondýnkou, se kterou vytváří dvojici v chystané školní hře. Potíž je nejen v tom, že Leoni je poněkud namyšlená, ale také fakt, že chodí s největším školním rváčem Kaiem, který se o ni rozhodně nehodlá dělit. A kdo si nedá pozor a zírá do dívčina výstřihu o chvilku déle, než se mu líbí, ten může počítat s nějakou nepříjemností, počínaje rozházeným učením, konče hlavou vykoupanou v záchodové míse. Florian je však spolužačkou natolik posedlý, že si vůbec nevšímá nejen těchto rizik, ale ani laskavé, ale ne tak atraktivní kamarádky Lisy, která je do něj beznadějně zamilovaná a marně se pokouší upoutat jeho pozornost. Nakonec se sice Florian dostane s Leoni na schůzku, připraven nastudováním všech poloh Kamasutry a několika poučnými telefonáty, ale všechno nakonec dopadne úplně jinak. (oficiální text distributora)

charles3

V ČR poněkud utajený prequell komedie, která šla u nás (v TV dokonce o týden dříve :-) pod názvem Kluci to chtěj taky. Oba filmy jsem viděl bez první půlhodiny, ale pokud mohu hodnotit ten zbytek, připadly mi Kalhoty sice prakticky bez nechutností (kterých je v Klucích... dost), ale také o dost méně vtipné. Čímž se u mě oba filmy bodově vyrovnávají. ()

Vital

Když jsem viděl Holky to chtěj taky a Kluci to chtěj taky,tak jsem zavrh německé komedie,pak jsem viděl v půjčovně Kalhoty v pozoru,a myslel jsem,že by to mohlo být dobrý...ovšem jsem se parádně seknul.Dívat se na kluka,který se ráno probudí,a začne na něj mluvit jeho "malý kámoš" navíc,on nesměl panic,a ten "jeho" takový stupidní hlášky?! Fakt blbost,neviděl jsem to asi 2 roky,ale vim,že bych to nikomu nedoporučil.Jestli to někdo někde uvidíte,tak to nechte tam,kde jste to viděli,malá rada. ()

pavont

Pozriet sa to dalo a obcas som sa aj zasmial. Mozno som primitiv ale rozhodne nemam pocit takeho odpadu. Na party pre pubertakov priam idealne. ()

Pavlo odpad!

Obludné Nemecké spracovanie žánru teen-komédie, ktorý si mohli odpustiť. Na tomto filme je snáď dobré len to, že počas pozerania na TV ho prerušujú reklamy (tie sú oveľa viac zábavnejšie než toto...). Všetky palce dolu.... ()

romannet odpad!

jednoduse-jedna z nejvetsich kravin co jsem kdy videl, nejen ze heci vubec neumeji hrat, na komedii by se slusilo alespon spetka humoru a to zde opravdu neni. Je mi jasne ze je to tocene pro nactilete do kterych poslednim rokem jeste patrim ale tento film by me neoslovil snad ani v 15 natoz ted. Nelibi se mi tento "humor". ()

Booman odpad!

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak někdo může vymyslet takovou blbost jako "Holky to taky chtěj", pak vám po zhlédnutí tohoto dílka bude jasné, že scénáristi pouze přepracovali tento snímek. Hlavním hrdinou je přitroublý německý puberťák a jeho mluvící penis. Pokud si nedokážete představit, co se bude dít, věřte že nic u čeho by jste museli být. ()

Marty1905

Tento film musím uznat nebyl nic extra, ale sem tam trochu šel, uznávám jsou i lepší. Místi jsem se i dobře bavil takže si ode mne 3 stárs zaslouží . ()

Fill98

Já jsem musel být patnáctého ledna buď zhulený nebo se mi někdo dostal na kompjůtr, že nějakým záhadným způsobem bylo tomuto "skvostu" z mého účtu uděleno 2*. No to ani náhodou. Na jednu stranu je to sračka těžkého kalibru na hranici snesitelnosti, navíc chybí celkově humor, což tomuto filmu mohlo rozhodně přilepšit. Proč jsem si to pouštěl? Myslel jsem, že to je film o týpkovi, kterému ve věcech radí jeho péro, což jsem viděl před několika lety. Spletl jsem se. Asi jsem už zestárl, že mě toto nepobaví nebo je to skutečně tak otřesné? (20%) ()

Calabria

Je to asi o něco slabší než holky to taky chtěj ale je to film kterej se dá pustit jako kulisa při práci na PC nebo tak ()