Patnáctiletý Florian se jednoho rána probudí a zjistí, že jeho peřina se na jednom místě podivně zvedá a navíc tam někdo mluví a má velmi vyhraněné názory na Florianův sexuální život. Netrvá dlouho, aby Florian pochopil, že za všechno může jeho penis, aneb jak sám sebe označil, jeho nový nejlepší přítel. Protože rodiče mu svými infantilními přirovnáními a zmateným pokusem o vysvětlení role jeho lulu pro budoucí život příliš nepomohli, obrátí se nic nechápající Florian na zkušenějšího spolužáka Red Bulla, který se vyzná, přestože jeho vědomosti jsou také poněkud útržkovité. Situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Florián ponoukán svým novým přítelem rozhodne přijít o panictví s krásnou spolužačkou Leoni, atraktivní blondýnkou, se kterou vytváří dvojici v chystané školní hře. Potíž je nejen v tom, že Leoni je poněkud namyšlená, ale také fakt, že chodí s největším školním rváčem Kaiem, který se o ni rozhodně nehodlá dělit. A kdo si nedá pozor a zírá do dívčina výstřihu o chvilku déle, než se mu líbí, ten může počítat s nějakou nepříjemností, počínaje rozházeným učením, konče hlavou vykoupanou v záchodové míse. Florian je však spolužačkou natolik posedlý, že si vůbec nevšímá nejen těchto rizik, ale ani laskavé, ale ne tak atraktivní kamarádky Lisy, která je do něj beznadějně zamilovaná a marně se pokouší upoutat jeho pozornost. Nakonec se sice Florian dostane s Leoni na schůzku, připraven nastudováním všech poloh Kamasutry a několika poučnými telefonáty, ale všechno nakonec dopadne úplně jinak. (oficiální text distributora)

fantoci

Od podobných snímků asi nemohu čekat zázraky. Je to krapet lepší dílo, než Kluci to chtěj taky. Tvůrci by asi měli opustit jistý najednobrdismus. ()

t_gon

Nemecka odpoved na vsechny ty prcicky, ktera je ovsem tezce mimo misu. Trosku forku zde prinasi typek jmenem RedBull, bez nehoz by to bylo otresne...Poradem vas provazi mluvici penis. Uzasne...Kde asi udelali soudruzi z NDR chybu ^_^ ()

Cejny

Ani nevím, za co dávám tu jednu hvězdičku. Chujovina je to solidní, u něšeho se nasmějete, ale spíš se smějete jen té trapnosti a marnosti. 10 % % ()

darwin

Velmi příjemné překvapení. Absence fekálních vtipů filmu rozhodně prospívá a Axel Stein je prostě king! Co slovo, to perla. ()

misstake odpad!

Nejstupidnější teenagerovská komedie, co jsem viděl. Když něco podobného natočí američani, tak se na to dá dívat a místy je to i směšné, ale teenagerovské komedie v kabátu německém jsou obecně děs. ()

bari68

Gagy a vtipné situácie by som spočítal na prstoch jednej ruky. To je , ale na žáner slova komédia veľmi málo. ()

1860

Jedna hvězdička za pěkný baby.. Je to smutné, že pouze toto se dá v tomhle filmu hodnotit pozitivně.. ()

Castorr odpad!

Tak trapnej film jsem už dlouho neviděl, jsem ztratil svůj čas na takovýhle film jo???si teď říkám proč vlastně ztácím čas i psaním komentáře na kalhoty v pozoru??? ()

mira007

Film vezoucí se na vlně teenagerských komedií alá prcičky v evropském stylu. Kdo to nemá okoukané tak se možná i pobaví. Já se taky párkrát zasmál. ()

kritiklon

Německý pokus o skopčácký "American Pie" s herci co postrádají jednak talent ale i sexapell a to jak na mužské tak i ženské straně ( když přimhouřím očko tak s vyjímkou té blondýny která ještě vypadá obstojně ale talent má očividně na úplně jiný věci než je herectví! ). A to je snad u filmu na toto téma také podstatné ne? Čím jiným by to chtělo táhnout diváky, když ne oplzlým či výstředním humorem a pohledem na polonahou sexy roštěnku/y??? Sakra v té americké blbosti o nadržených puberťácích byly aspoň herci co vypadali k světu, uměli zahrát a pěknejch holek tam byly tucty, snad jen s vyjímkou Alyson Hannigan, která se trochu opozdila a do krásy nám vyrostla až v posledních letech. Navíc to také bylo sem tam vtipný oproti "Kokotovi v pozoru"! Tohle je jen ubohá kopírka která je navíc nezřídka kdy trapná. 1,5* za 33% ()

JM87 odpad!

Němci by si občas mohli podat ruku s kriplama co točí ty sračky jako "Panic je na nic" a podobně. Naštěstí sem neviděl ani jedno. ()