Patnáctiletý Florian se jednoho rána probudí a zjistí, že jeho peřina se na jednom místě podivně zvedá a navíc tam někdo mluví a má velmi vyhraněné názory na Florianův sexuální život. Netrvá dlouho, aby Florian pochopil, že za všechno může jeho penis, aneb jak sám sebe označil, jeho nový nejlepší přítel. Protože rodiče mu svými infantilními přirovnáními a zmateným pokusem o vysvětlení role jeho lulu pro budoucí život příliš nepomohli, obrátí se nic nechápající Florian na zkušenějšího spolužáka Red Bulla, který se vyzná, přestože jeho vědomosti jsou také poněkud útržkovité. Situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Florián ponoukán svým novým přítelem rozhodne přijít o panictví s krásnou spolužačkou Leoni, atraktivní blondýnkou, se kterou vytváří dvojici v chystané školní hře. Potíž je nejen v tom, že Leoni je poněkud namyšlená, ale také fakt, že chodí s největším školním rváčem Kaiem, který se o ni rozhodně nehodlá dělit. A kdo si nedá pozor a zírá do dívčina výstřihu o chvilku déle, než se mu líbí, ten může počítat s nějakou nepříjemností, počínaje rozházeným učením, konče hlavou vykoupanou v záchodové míse. Florian je však spolužačkou natolik posedlý, že si vůbec nevšímá nejen těchto rizik, ale ani laskavé, ale ne tak atraktivní kamarádky Lisy, která je do něj beznadějně zamilovaná a marně se pokouší upoutat jeho pozornost. Nakonec se sice Florian dostane s Leoni na schůzku, připraven nastudováním všech poloh Kamasutry a několika poučnými telefonáty, ale všechno nakonec dopadne úplně jinak. (oficiální text distributora)

merigieren

rozbor šmoulů je docela vtipnej, ono obecně všechno co nemá nic společnýho s hlavním hrdinou docela ujde :-) Jinak to povídání s ptákem je dost ubohý, a jako celek film významně nudí... ()

Likan7

Němci fakt na přelomu tisíciletí točili jednu kravinu za druhou. O to víc nechápu ten úspěch, který se jak Kalhoty v pozoru, tak hlavně Holky to chtěj taky u nás dostalo. Holky jsou v Německu i pěkný (celkem objev), ale Tobias Schenke je naprostej nesympatickej nýmand, který se tváří jak největší úchyl ever. A tohle je pak hlavní herec? Kalhoty v pozoru je snesitelný film, v několika málo scénách občas i vtipný, fekální humor tu je naštěstí jen na konci a není to tak dlouhý, aby Vás to nějak utrápilo. ()

RypavaDvojka

Přiznávám, že jako první jsem viděl druhý díl a ten jsem ohodnotil 3*. Tohle díl byl slabší a dvojka je pravděpodobně volné pokračování. Dabing "vilíka" mi v dvojce seděl víc, tohle mi připomínalo spíš jako německé Prcičky - Kniha lásky, akorát místo knihy mluvící kámoš. 40% ()

KdG

Je to všechno možné jen ne komedie. Trapný pokus o komedii typu Prcičky, kazí to taky hnusnej dabing Floriana, dvojka je o něco lepší a vtipnější. ()

Wecfarien odpad!

Pokud si člověk přečte, že film je o chlapci, který hovoří se svým penisem, může v první chvíli zajásat, že natrefil zase jednou na něco surrealistického, ale tohle holt není ten případ. ()

Lucilay odpad!

Příšerné. Jestli film má připravit děti na to, jak se vypořádat s pubertou, je to opravdu špatný příklad. Je to nudné, ohavné a herci neschopní. ()

honzic odpad!

Opravdu kravina od samého počátku, ani jsem se na to nedokoukal do konce, neb se to nedalo. Prostě jeden buran s tlustým klukem, jemuž teče mléko po bradě a učí toho IQáče sexu, to je na mne moc, navíc český dabing je ještě otřesný k tomu. Ani pěkné holky se nekonají, tak to pak už nevím, za co vůbec nějaký bod dát. Hodnocení: 5 % ()

Dashia5

Nejdřív sem si myslela že to ani nedoukoukám, ale nakonec sem to zvládla. Na jednu stranu je to totální hovadina, a na druhou sem se u toho musela pořád smát!!! klidně bych zkoukla znovu pro srandu :-) ()

aannemer odpad!

Byl jsem nucen na návštěvě u kamaráda kousek tohoto shitu shlédnout. Okomentoval jsem mu to: "Jdu blejt, velebnosti!". ()

Rieux

Vtipne to nie, to si vyjasnime hned na zaciatok aby bolo jasne. Tu hviezdicku som dal len za napad s tymi prezervativmi... ()