Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

pakobylka

Dannyho parťáci už nejsou, co bývali ... Jejich příběh je tentokrát až moc překombinovaný a zbytečně rozdrobený. Vytrácí se tak napětí i zdání opravdovosti - kromě toho chybí silná finální scéna a upřímně řečeno: samotný závěr mě taky nějak přehnaně nenadchl. Narozdíl od prvního filmu a navzdory hvězdnému obsazení tahle záležitost vyšumí do ztracena a za pár dní si na ni ani nevzpomenu. ()

Juto

Je to o niečo slabšie, ale je to príjemné a pravdepodobne osloví každého, kto ocenil predchádzajúci film. 6/10 ()

PavelVanekArt

Změna tempa a prostředí filmu uškodila. Chudák Cassel se na obrazovce sotva ohřál, ale nad propastí to drží Dannyho parta a jejich (ne)přítomná chemie. Oproti jedničce hluboký propad. 3* a.k.a 50% ()

emo

Stale svizna komedia na ktorej ale vidno, ze tvorcovia sa pri nakrucani pobavili viac, nez vy pri pozerani... Scena s Juliou Roberts je uz fakt prejavom zufalstva a tvorcovskej krizy! ()

Seag

Slušné pokračovanie, ale uz je to len priemerný film. V dvojke si uz zahrala aj Catherine Zeta-Jones, ale film nijak nepotiahla. Davam len *** . ()

c.tucker

Ty štoly su tu tak spletité, že jak se mi někdo zamóce, tak už se mi nevymóce. Tím jsem jen chtěl naznačit, že film je příliš roztříštěný a zbytečně komplikovaný. Jinak je to režisérsky odvedeno na výbornou a hvězdně je to nabito jěště více než první díl, ale tohle vše nespraví přemrštěnost děje. ()

Ruuzha

Nemůžu si pomoci, ale tahle fimová série mě baví, mám rád když se filmy točeji kolem kasín, loupeží a vychytralé techniky a nápadů, které e při nich využívají. Film mě moc bavil stejně jako jednička, obsazení je výborné a herci ve svých rolích určitě obstáli. Oproti jedničce byl však film poněkud slabší, ale i tak dokáže pobavit. ()

Ice123

Stále vydařený, ale režie pod taktovkou Soderbergha od minulého dílu o něco pokolísala níže, ikdyž se pilně snaží navodit atmosféru prvního dílu. A herecké osazenstvo samozřejmě zase září svým šarmem a skvělým herecklým uměním ;) 75% ()

WolfR

Dvojka se nemůže rovnat se skvělou jedničkou. Po technické stránce je to sice dobré, ale jinak je to takové překombinované a postrádá to nadhled, šmrnc a eleganci jedničky. Tady je to už akorát průměrné krimi se spoustou hereckých hvězd. Slabé 3 hvězdy. ()

zorro

1.hodina celkem nuda a 2. to samí a ještě k tomu překombinovaná a celkem průhledná trapárna s vejcem. Je to celkem slabejch 60%. ()

PADDY

Takže. Ten, kdo milujete jedničku a od dvojky čekáte alespoň polovinu, tak se na to raději ani nedívejte. S jedničkou to kromě postav a košilí Pitta nemá společného ani ň. Příběh je rozházený jako strouhanka po stole, a pak naivně poskládaný do kupy jako rohlík. Režie se Soderberghovi trochu vymkla z rukou a tak slizkou Julii Roberts, jako tam, sem ještě v životě neviděl.Pokračování, které jen a pouze těží z podařené jedničky. A to ještě příjde trojka. Ne děkuji. ()

czejny

Po vyloupení kasina se zase sešli. Ale proč? Radši měli ještě užívat těžce "vydělaných" prachů. Po elegantní jedničce přichází Steven Soderbergh s něčím, co tu ještě nebylo. Až neskonalou nudu nezachraňuje ani jedna komerční herecká hvězda. Děj je vyloženě kýčový, překombinovaný a některé vyústění situací je hodné béčkovým filmům. Kamera natáčela na autopilota a kameraman před každým záběrem vybíral hudbu, která by se do tohoto snímku hodila co nejméně. Ne, nejsem zarputilý odpůrce Oceánovo portičky, ale jiné hodnocení dát nemůžu po tomto představení. Jedna * snad jen proto, abych poukázal, že Dannyho parťáci nr.1 byl velice povedený kousek. ()

otík

Že jsem u filmu s takovou sestavou usnul, je jasným znakem, že to asi nebyl moc podařený film. Rozhodně byl překombinovaný, nezáživný a z jedničky nezbylo ani špetka lehkosti. Prostě jen past na diváky. Hudba: David Holmes ()

vesper001

Danny i jeho parťáci jsou pořád ve stejném počtu a pořád stejně sexy. Posun oproti jedničce vidím v hláškách (např. geniální rozhovor na nádraží Kdo vypadá na padesát!?), v postavě "gumového" Vincenta Cassela a v soundtracku, který se opravdu povedl. Jen tak dál, pánové. ()

Radiq

Sakra, už si ani nepamatuju, o čem to bylo, a to jsem to viděl před týdnem. Bylo to zbytečně hrozně zmateny a komplikovany a knoflikovany, např. vubec nechápu, proč toho šikmookyho dali do tašky... a ta Julia tomu taky nikdy nepřidá, protože ju nemám rád a obzvlášť když hraje postavu, která má hrát Juliu Roberts. Ještě, že tam moc nebyla. To s Willisem bylo celkem vtipny, ale nevim, proč se ptal na Dannyho. Catherine Zeta by tam klidně mohla Juliu uplně nahradit a nikdo, jakožto já, by se nezlobil. Akorát ta její role byla pěkně trapná, protože hned dycky na všechno přišla, i když to mohla tak jedině hádat. Další celkem plus byl Vincent Cassel, kterej to tam celkem oživoval, ale ani taková resuscitace nestačila, protože jeho motivace byla dost chabá. Nebo postava Matta Damona, uplně mimo. A takovejch nelogickejch věcí tam bylo víc. Nebo zmatenejch. Nebo moc rychle vysvětlenejch. Nebo divně naplánovanejch. A věcí, co si člověk musí sám domyslet... takže pořád musí dávat pozor. Je to tudíž docela škvár, hlavně v porovnání s jedničkou. Pozn.: aha, teď mi došlo, že Willis se neptal na Dannyho Oceana, ale na Dannyho Modera, skutečnýho manžela Julie Roberts. Aspoň de vidět, jak je ona blbá a Soderbergh taky, když nás takhle mate... ()

panMartin

Není to špatné, ale prostředí casina filmu sedělo víc a navíc příběh je hodně komplikovaný. Je to škoda, že se z dvojky vytratil švih a vtip z jedničky, ne, že by dvojka neměla světlá místa, těch tu určitě pár je, ale jako celek je to nevyvážené. Hodně dlouho jsem se ve filmu nebyl schopen orientovat, a to ipřesto, že volně navazuje na první díl. Hvězdnými jmény se to hemží ještě více než v jedničce Vincent Cassel, Catherine Zeta-Jones, Bruce Willis či Robbie Coltrane. Ani jedna z postav nedostává příliš prostoru. ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)