Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:15-11:20
    Nova Cinema
    Western / Komedie

    Ve westernu režiséra Millara hrají dvě hollywoodské legendy: Role Marshala Roostera Cogbuma, který je vždy připraven střílet stejně jako se napít, jak kdyby byla Johnu…

  • poster
    14:00-15:55
    Nova Cinema
    Šampióni (1992)
    Rodinný / Komedie

    Chlapec Gordon Bombay se v rozhodující chvíli finálového hokejového utkání strefil do tyče, tím jeho tým přišel o vítězství. Tento stresující okamžik v něm zůstává až do…

  • poster
    20:05-22:05
    Barrandov
    Destry (1954)
    Western

    Ve městě Restful se žije jako všude jinde na Divokém západě. Phil Decker je majitel místního Saloonu a také šedá eminence města. V jeho podniku se hraje hazard, ale…

  • poster
    20:20-23:05
    Nova
    Dobrodružný / Drama

    Harry Potter a Relikvie smrti je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů…

  • poster
    21:40-23:50
    Nova Cinema
    Drama

    Film vypráví příběh neústupného válečného veterána Walta Kowalského, který si s přibývajícím věkem uvědomuje, že na nový svět už nestačí. Musí se konfrontovat jak se…

  • poster
    21:55-00:05
    Prima
    Akční / Thriller

    Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba…

  • poster
    22:15-00:40
    Barrandov
    Zlí hoši (1983)
    Krimi / Drama

    Mick O'Brien (držitel Oscara Sean Penn) je šestnáctiletý problémový kluk, který nešťastnou náhodou zabije mladšího bratra drogového dealera jménem Paco Moreno. Je poslán…

  • poster
    23:05-01:40
    Nova
    Komedie / Romantický

    Každý určitě rád vzpomíná na to, jaké to bylo poprvé. Existují jen dvě výjimky. Lidé, kterým jejich seznámení se sexem tragicky nevyšlo, a Andy Stitzer (Steve Carell).…

  • poster
    23:15-00:50
    ČT2
    Horor / Thriller

    Do zdánlivě opuštěné chaty v horách se uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a…

  • poster
    23:50-01:55
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Akčnímu thrilleru Zelená zóna se přezdívá „čtvrtý Jason Bourne“. Do jisté míry oprávněně. S úspěšnou sérií ji spojuje nejen žánr, jméno režiséra Paula Greengrasse a…

  • poster
    01:55-03:50
    Nova Cinema
    Krimi / Thriller

    Majitel malého bistra Tom Stall si poklidně žije se svou manželkou, právničkou Edie, a jejich dvěma dětmi na malém městě Millbrook ve státě Indiana. Jediná noc však…

  • poster
    05:20-07:30
    Nova Cinema
    03:50-05:40
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Univerzitní profesor Bob Kearns žije v kolébce automobilového průmyslu Detroitu s manželkou a šesti dětmi. Má na kontě několik malých patentů a baví ho vymýšlet novátorské věci. Jednoho dne ho napadne, že stěrače na oknech…

TV program - pátek 24.1.

  • 06:00

    Doktor Animo (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Kočička Popy (TV seriál) (2011)
    Animovaný

    06:20

    Pipi, Pupu a Rosemary (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Rodinný

    06:25

    Sára a kachnička (TV seriál) (2013)
    Animovaný

    06:35

    Středo-džungle (TV seriál) (2009)
    Animovaný

    07:00

    Austin a Ally (TV seriál) (2011) (E2)
    Komedie

    07:20

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    07:25

    Zack a Kvák (TV seriál) (2012)
    Animovaný

    07:35

    Kreslená zvířátka (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Rodinný

    07:40

    Snoopy (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Komedie

    07:50

    Rá Rá, hlasitý lvíček (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Rodinný

    08:00

    Škola řvaní (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Rodinný

    08:05

    Myška Maisy (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    08:10

    Hádej, jak moc tě mám rád (TV seriál) (2012)
    Animovaný

    08:25

    Kamarádka Pimpa (TV seriál) (1975)
    Animovaný / Rodinný

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    08:55

    Ábécédé s Michalem (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    09:05

    Nina a neurony sportují (TV pořad) (2014)
    Rodinný / Dokumentární

    09:20

    Pruháčci (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Rodinný

    09:30

    Tom a Keri (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Rodinný

    09:35

    Kočička Popy (TV seriál) (2011)
    Animovaný

    09:50

    Pipi, Pupu a Rosemary (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Rodinný

    09:55

    Sára a kachnička (TV seriál) (2013)
    Animovaný

    10:05

    Andy a dobrodružství v přírodě (TV seriál) (2012)
    Rodinný

    10:15

    Můj mazlíček a já (TV seriál) (2014)
    Rodinný

    10:35

    Středo-džungle (TV seriál) (2009)
    Animovaný

    10:55

    Rytmix (TV pořad) (2016)
    Rodinný / Taneční

    11:05

    Draci v hrnci (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    11:25

    Pat a Mat: Koberec (1979)
    Animovaný / Krátkometrážní

    11:35

    Zack a Kvák (TV seriál) (2012)
    Animovaný

    11:45

    Kreslená zvířátka (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Rodinný

    11:50

    Snoopy (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Komedie

    12:00

    Rá Rá, hlasitý lvíček (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Rodinný

    12:10

    Škola řvaní (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Rodinný

    12:15

    Myška Maisy (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    12:20

    Hádej, jak moc tě mám rád (TV seriál) (2012)
    Animovaný

    12:35

    Chaloupka na vršku - Jak kluci hledali poklad (epizoda) (2013)
    Loutkový / Pohádka

    12:40

    Čtení do ouška (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    12:50

    Doktor Animo (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    13:00

    Od dětí pro děti (TV pořad) (2008)
    Rodinný

    13:25

    Šmoulové (TV seriál) (1981)
    Animovaný / Rodinný

    13:50

    Pan Tau - Pan Tau na horách (epizoda) (1971) (S01E03)
    Rodinný / Dobrodružný

    14:30

    Želvy Ninja (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    14:50

    Už tam budem? (TV pořad) (2019)
    Soutěžní / Rodinný

    15:20

    Austin a Ally (TV seriál) (2011) (E2)
    Komedie

    15:45

    Wifina (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    16:15

    Operace JAUU! (TV pořad) (2012)
    Rodinný

    16:40

    DVA3 (TV pořad) (2015)
    Publicistický / Rodinný

    16:55

    Terčin zvířecí svět (TV pořad) (2017)
    Rodinný

    17:10

    Cvičky pana Hudbičky (TV pořad) (2019)
    Rodinný / Hudební

    17:20

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    17:50

    Dynotrax (TV seriál) (2015)
    Animovaný

    18:15

    Šmoulové (TV seriál) (1981)
    Animovaný / Rodinný

    18:40

    Zprávičky ze světa (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Rodinný

    18:45

    Chaloupka na vršku - Jak měl Honzík svátek (epizoda) (2008)
    Loutkový / Pohádka

    18:55

    Sofie První (TV seriál) (2013) (S2E24)
    Animovaný / Rodinný

    19:15

    Phineas & Ferb (TV seriál) (2007) (S4E28)
    Animovaný / Komedie

    19:40

    Nejkrásnější pohádky (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Rodinný

    19:45

    Čtení do ouška (TV pořad) (2013)
    Rodinný

    20:00

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3814)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Sto osmdesát dva dní (epizoda) (2020) (S15E40)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Harašení (epizoda) (1997) (S07E05)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Důkaz naší lásky (epizoda) (2016) (S11E37)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Hlavolam (epizoda) (2010) (S02E21)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rudé písmeno (epizoda) (2010) (S02E22)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Smíření (epizoda) (2005) (S02E01)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3815)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)
    Dobrodružný / Drama

    23:05

    40 let panic (2005)
    Komedie / Romantický

    01:40

    Mentalista - Hlavolam (epizoda) (2010) (S02E21)
    Drama / Krimi

    02:30

    Krok za krokem - Harašení (epizoda) (1997) (S07E05)
    Komedie / Rodinný

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Důkaz naší lásky (epizoda) (2016) (S11E37)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 06:30

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E8)
    Animovaný / Komedie

    06:55

    Super Wings (TV seriál) (2015) (S2E24)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:30

    M*A*S*H - Dopisy (epizoda) (1980) (S09E02)
    Komedie / Drama

    08:20

    M*A*S*H - Betonové přátelství (epizoda) (1980) (S09E03)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Den otců (epizoda) (1980) (S09E04)
    Komedie / Drama

    09:15

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:10

    Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    12:00

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:05

    Námořní vyšetřovací služba - Stříbrná válka (epizoda) (2005) (S03E04)
    Akční / Komedie

    12:55

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S10E21)
    Krimi / Drama

    13:50

    Jake a Tlusťoch - To mi nemohou vzít (epizoda) (1989) (S02E08)
    Krimi / Drama

    14:45

    Walker, Texas Ranger - Návrat do minulosti (epizoda) (1995) (S03E20)
    Akční / Dobrodružný

    15:50

    Námořní vyšetřovací služba - Záměna (epizoda) (2005) (S03E05)
    Akční / Komedie

    16:45

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    21:55

    Zabiják & bodyguard (2017)
    Akční / Thriller

    00:05

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:00

    Walker, Texas Ranger - Návrat do minulosti (epizoda) (1995) (S03E20)
    Akční / Dobrodružný

    02:05

    Námořní vyšetřovací služba - Záměna (epizoda) (2005) (S03E05)
    Akční / Komedie

    03:00

    Jake a Tlusťoch - To mi nemohou vzít (epizoda) (1989) (S02E08)
    Krimi / Drama

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:20

  • 04:45

    13. komnata - 13. komnata Vladimíra Kořena (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Kongres volá (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:50

    Doktor Martin - Zachraň mě (epizoda) (2015)
    Komedie / Drama

    10:35

    Vyprávěj - Kotva (epizoda) (2010)
    Rodinný / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Zpátky se Sobotou (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Komedie

    16:35

    Příběhy slavných - Holka vítr (epizoda) (2011)
    Dokumentární / Životopisný

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Poldové a nemluvně - Miláček (epizoda) (2020) (E03)
    Krimi / Komedie

    21:05

    13. komnata - 13. komnata Kateřiny Marie Fialové (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    21:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:30

    23:25

    Kriminalista - Loutkovodič (epizoda) (2013)
    Krimi

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:55

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:25

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:00

    Alpský roh, hudební symbol Švýcarska (2003)
    Dokumentární / Hudební

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Šrí Lanka, zářivý ostrov (TV film) (2013)
    Dokumentární

    09:55

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    10:40

    Rozhovor na dálku (TV film) (2001)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:00

    GENUS (TV pořad) (1995)
    Dokumentární / Životopisný

    11:25

    Lyžař (2016)
    Dokumentární / Sportovní

    12:25

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:50

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:15

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:25

    Tajná akta nacistů (TV seriál) (2015) (E3)
    Dokumentární / Historický

    14:15

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě - Bitva o Moskvu (epizoda) (2010)
    Dokumentární / Historický

    15:05

    Ponarský tunel (2017)
    Dokumentární

    16:00

    Karibik z nebe (TV film) (2020)
    Dokumentární

    16:55

    Štíty království českého - Můj hrad, můj dům (epizoda) (2008) (E02)
    Dokumentární

    17:25

    Titáni hlubin (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    18:15

    18:45

    Chaloupka na vršku - Jak měl Honzík svátek (epizoda) (2008)
    Loutkový / Pohádka

    18:55

    Jak cestoval Franz Kafka (TV film) (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:05

    Příběhy moderní medicíny – genová terapie na prahu nové éry (TV film) (2020)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:25

    Vzduch je naše moře (TV seriál) (2001) (E3)
    Dokumentární / Historický

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    David Attenborough: Zvířecí dynastie - Lev (epizoda) (2018) (E03)
    Dokumentární

    21:00

    Jméno růže - Epizoda 3 (epizoda) (2019) (E03)
    Krimi / Drama

    21:50

    Hříšnice - Part V (epizoda) (2018) (S02E05)
    Drama / Mysteriózní

    22:35

    Hříšnice - Part VI (epizoda) (2018) (S02E06)
    Drama / Mysteriózní

    23:15

    Chata v horách (2012)
    Horor / Thriller

    00:50

    Mistři stavitelé (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    01:45

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:10

    Marsyas (koncert) (2000)
    Hudební / Dokumentární

    02:50

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:55

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:35

    Nehasit! Hořím! (TV seriál) (2001)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Destry (1954)
    Western

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:15

    Zlí hoši (1983)
    Krimi / Drama

    00:40

    Právo a pořádek - Murder Book (epizoda) (2007) (S17E16)
    Krimi / Drama

    01:40

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:30

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:45

  • 05:20

    Boj o patent (2008)
    Drama / Životopisný

    07:30

    Mentalista - Krvavé peníze (epizoda) (2010) (S02E19)
    Drama / Krimi

    08:25

    Mentalista - Všude červená (epizoda) (2010) (S02E20)
    Drama / Krimi

    09:15

    Rooster Cogburn (1975)
    Western / Komedie

    11:20

    Teleshopping

    11:55

    Vzhůru nohama (2001)
    Komedie / Romantický

    13:35

    Teleshopping

    14:00

    Šampióni (1992)
    Rodinný / Komedie

    15:55

    Zelená je tráva (2005)
    Komedie / Rodinný

    17:45

    Jak se krotí krokodýli (2006)
    Rodinný / Komedie

    20:00

    Mravenčí polepšovna (2006)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:40

    Gran Torino (2008)
    Drama

    23:50

    Zelená zóna (2010)
    Drama / Válečný

    01:55

    Dějiny násilí (2005)
    Krimi / Thriller

    03:50

    Boj o patent (2008)
    Drama / Životopisný

    05:40

  • 04:15

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E22)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:05

    Cool Kids - Díkuvzdání u Murrayho (epizoda) (2018) (E07)
    Komedie

    08:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E12)
    Komedie / Reality-TV

    09:40

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E11)
    Komedie / Reality-TV

    11:40

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:45

    Futurama - Zuřící Bender (epizoda) (2000) (S02E08)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Zpívá celá spodina (epizoda) (2007) (S18E14)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Romouš a Julizna (epizoda) (2007) (S18E15)
    Animovaný / Komedie

    14:00

    Simpsonovi - Homerazzi (epizoda) (2007) (S18E16)
    Animovaný / Komedie

    14:25

    Simpsonovi - Pařanka Marge (epizoda) (2007) (S18E17)
    Animovaný / Komedie

    14:55

    Teorie velkého třesku - Axiom karetního triku (epizoda) (2011) (S04E18)
    Komedie / Romantický

    15:20

    Teorie velkého třesku - Útok hackera Zarneckiho (epizoda) (2011) (S04E19)
    Komedie / Romantický

    15:45

    Futurama - O původu kyklopů (epizoda) (2000) (S02E09)
    Animovaný / Komedie

    16:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E12)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Zmýlená neplatí (epizoda) (2007) (S18E18)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Hoří! (epizoda) (2007) (S18E19)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Stůj, nebo můj pes vystřelí (epizoda) (2007) (S18E20)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - 24 minut (epizoda) (2007) (S18E21)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    V oku hurikánu (2018)
    Katastrofický / Dobrodružný

    22:25

    Pomsta mravenců (TV film) (2008)
    Horor / Sci-Fi

    00:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E12)
    Komedie / Reality-TV

    01:05

    American Crime Story - Uvězněná porota (epizoda) (2016) (S01E08)
    Krimi / Drama

    01:55

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E23)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E12)
    Komedie / Reality-TV

    03:45

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E23)
    Dokumentární / Reality-TV

    06:00

  • 04:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    07:15

    Everwood - Polibek jako základ snu (epizoda) (2005) (S04E01)
    Drama / Rodinný

    08:30

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E18)
    Telenovela

    09:35

    Přístav - Vyděrač (epizoda) (2016) (S02E32)
    Komedie / Romantický

    10:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:40

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:40

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E19)
    Telenovela

    13:35

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E108)
    Romantický / Komedie

    14:30

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E109)
    Romantický / Komedie

    15:25

    Everwood - Další krok (epizoda) (2005) (S04E02)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E110)
    Romantický / Komedie

    17:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E111)
    Romantický / Komedie

    18:00

    Doktorka Quinnová - Volání srdce (epizoda) (1993) (S02E07)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Nejlepší přítelkyně (epizoda) (1993) (S02E09)
    Drama / Rodinný

    20:00

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Kimber Henry (epizoda) (2004) (S02E10)
    Drama / Komedie

    22:50

    Slunečná - Zásnuby (epizoda) (2020) (E05)
    Komedie / Romantický

    00:10

    Doktorka Quinnová - Volání srdce (epizoda) (1993) (S02E07)
    Drama / Rodinný

    01:10

    Doktorka Quinnová - Nejlepší přítelkyně (epizoda) (1993) (S02E09)
    Drama / Rodinný

    02:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E127)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Chirurgové - Nelze vrátit zpět (epizoda) (2016) (S13E01)
    Drama

    03:50

    Plastická chirurgie s. r. o. - Kimber Henry (epizoda) (2004) (S02E10)
    Drama / Komedie

    04:45