Jim David (Christian Bale), ex-mariňák se po letech v akci vrací na ředitelství losangeleské policie, kde mu nabízejí práci související s infiltrací podsvětí. Bohužel se jím však nechá pohltit a musí sebrat veškeré své síly k návratu ze šikmé plochy. Drsný časy jsou výletem do špinavých losangeleských ulic, království drog, děvek a lidské havěti. (oficiální text distributora)

veverysiak

Napriek tomu, že film je o značne vymletých existenciách, je tam príliš nepochopiteľných vecí, ktoré by ani totálne zhastrošené trosky nemohli urobiť, nehovoriac o amatérskom výbere do štátnej služby pod utajením, realistickosť a niektoré herecké výkony to nemôžu vylepšiť, takže 25%. ()

Easykill

Harsh times neboli drsné časy, je skvěle obsazený americký thriller především o přátelství! Bale samozřejmě exceluje a roli si vyloženě užívá. Bývalý mariňák si po návratu domů (LA) nemůže najít práci, ale je tak hluboko ve sra*kách, že z nich nelze odejít. A to není zrovna ku prospěchu věci. Absolutně skvělý a špinavý film, smrad ulic jde cítit i skrz obrazovku. Byť nejde o žádný velký drámo, je to víc než povedené a ještě lépe natočené. ()

picháček

zpracování je výborné, bale exceluje. losangelešští beatnici třetího tisíciletí, z nichž jednomu solidně hrabe. hvězda dolů za tísnivou atmosféru, která mi neudělala vůbec dobře. ()

ježura

Neuvěřitelně silný příběh, který mě dostal beze zbytku. Někdy trochu plytší konverzace, ale tak to v životě je. Závěr vynahradil všechny malé nedostatky. ()

Alex.H

Pokud bych měl tento film hodnotit podle žánru, tak dávám bez pochyby 4 hvězdičky. Velice zajímavě pojatý příbeh o vysloužilém vojákovi, kterému se nedaří zapojit se do normálního života a postrádá vnímání mezi realitou a životem plným zabíjení, který ho tak pohltil v afgánistánu. Už po několika mintách filmu mi děnní přišlo podobné jakou filmu training day a není se čemu divit, když řežisér tohoto filmu byl s training day nemálo spjatý. ()

mansonn

Zkrachovana existencia a jej vplyv na jeho kamarata. trochu divne natocene so snahou o skultovanie ale dost nepresvedcive. Musim uznat ze sa mi pacia filmy kde si trufnu porusit happy end a inak Bale ma sklamal ze v tomto filme hral ma urcite naviacej ako hrat takuto rolu ...samozrejme zmena je zivot herca ()

Fritoll

Musím říct, že mě ten to film nijak zvlášť nenadchl. I když Bale hraje dobře, je tam jen pár světlých momentů, které stojí za zapamatování, ale jinak mi film moc nedal. Film vypadá jako gangsterka, ale po zhlédnutí 20 minut víte, že tomu tak moc není (má pár rysů, ale prostě klasická gangsterka to není). Pro mě 50% ()

pavont

Christian je drsny az po strop a atmosfera s filmu tecie prudom. Bohuzial to cele akosi nema ziadny dej a pozerat sa na to 116 min. je fakt dost. Silnejsie momenty striedaju kecy a hulenie. ()

montel

Jim a Mike jsou kamarádi, kteří společně přes den hledají práci. Jim je bývalý mariňák a nyní by chtěl nastoupit u losangelské policie, zatímco Mike hlavně nechce zklamat svou přítelkyni. Oba objíždějí ulice,hulí,chlastají, ale vše není tak skvělé, jak se na první pohled zdá. Dostávají se postupně na velmi šikmou plochu...Christian Bale je v roli bývalého vojáka skvělý a celý ten příběh mě hodně pobavil. Fajnových 65% ()

kolby

V tomto filmiku je dej absolutne nepodstatna sekundarna zalezitost. Ujo Ayer sa rozhodol zapichnut pod nechet kus riadne zasvinenej triesky a ako bonus sa v tom aj kusocek povrtal, Ujo Ayer nam ponukol strieborny podnos kopcom nalozeny srackami. Ceresnickou na torte je plna hlava sraciek hlavneho predstavitela. Exkurzia medzi uplnu spodinu ludskej spolocnosti, sprievodca super-exot v podani fenomenalneho Christiana Balea. Film je o stave mysle rutiacej sa k totalnej sebadestrukcii, ktora zanecha po sebe krater velkosti fotbaloveho stadionu, smolu ma kazdy ucastnik tohto zapasu. Vychutnal som si to a ked budem mat chut navodit si depresiu, dam si este nasup. 99% - percento dole za depku. ()

luziferr

Přiznám se, že jsem už vyhlížel konec . Film na mě měl dva dojmy - ten první kdy film není nikterak akční, kriminální či thriller a dlouhé někdy zbytečné stopáže se táhnou a ten druhý dojem - reálný pohled, jaké osoby jsou na kterých místech a jak to v ulicích zřejmě chodí, film by mohl dostat i 4* kdyby byl trošku více akční a také by mohl dostat 2* nebýt dobrých hereckých výkonů. ()

intheend

Dobrý herci, ale podle popisu sem čekal trochu něco jinýho. Celej ten film byl takovej nic moc, žádná pořádná přestřelka akorát jeden maniak, kterej tam všechny postřílí nebo skoro postřílí. První půlka byla celkem dobrá, ale druhá půlka to zkazila. Přišlo mi, že ten film vlastně ani nemá žádnej příběh.50 %. ()

RXP

Po 20. miutách som si povedal,že práve sledujem nový Training Day, ale bol to omyl.Herci boli výborní a LA jak sa patrí chudobné a špinavé,kďe najväčší gangstri bývajú v chatrčiach s rozpadnutým plotom. Bale mal v hlave vákum a byť jeho kamoš je trest hodný najhnusnejších zločincov.Ale Mexikán si to dával v pohode a keď sa vyladil nejkou trávou a pivom,bol nad vecou.Keby píchavam ženu Tonyho Parkera, možno aj ja by som bol.Oproti tréningu to však nemalo žiaden dej,čo by som možno prekonal, ale v tom Mexiku som sa skoro posral nudou a celý film to zrazilo.Keby to režisér vygradoval v LA a malo by to lepší záver, tak by som tomu šupol štyri, ()

D||X

První scéna mi připomněla, že jsem film již dávno viděl a každá scéna po zbytek filmu mě v tom utvrdila. Nicméně jsem si nepamatoval o čem byl ani jak skončil, tak jsem jej shlédl celý a znovu. Pochybuju, že by tohle téma šlo zrežírovat, nebo zahrát lépe, opravdu nemám co vytknout... ()

pradous

Oficiální text distributora je naprostý nesmysl, hlavní hrdina se nevrací ze šikmé plochy, ani se nemá infiltrovat do podsvětí - on je podsvětí. Výborný Christian Bale. ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

07.02.2012

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (více)

Zmodernizované Komando?

Zmodernizované Komando?

20.08.2010

Jeden remake, téměř doslovný, už existuje – ruský Den D. Několik nepřímých bychom také našli – mezi filmy s více či méně podobnými zápletkami by nechyběly 96 hodin či Expendables. O oficiální… (více)