Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Solidní. Iron Man je prostě solidní film. To, a nic víc si o něm myslím, když sjíždim hodnocení mé topky a každý do něj bez jednoho vrazil čtyři hvězdičky. Téma je originální, možná trošku stereotypní později, jako každý super hrdina, ale Robert Downey Jr. je dokonalý, a dost možná díky tomuto filmu jedním z nejoblíbenějších herců Hollywoodu současnosti, proč tedy o tom mluvit dál? Možná se to ze začátku dlouho táhne, aby pak film ukázal, jaká je v něm síla a potenciál. Všecko co správný superhrdinský film má mít Iron Man má.(17.11.2008)

 • Faidra
  ****

  Ano, Tony Stark je arogantní, rozmazlený a poživačný ochlasta a děvkař... a proč to všichni říkají, jako by na tom bylo něco špatného? Podstatné je, že má srdce na pravém místě, tedy s menší dopomocí, a s pomocnou rukou na konci vlastního ramene je už maličkost změnit se z neřízené střely ve střelu s dalekým dosahem. Kterážto střela vítězí na body dokonce i s Miss Unylost Paltrow, která z toho šoku dokonce začne předvádět cosi jako city. Jen kdyby akční scény měly šťávu těch pracovně-tokavých, ale dám na maminčinu radu, že člověk nemůže chtít všechno. Ale třeba už změnila názor - koneckonců, svoje původní doporučení, že nemám potlačovat své emoce, taky po čtvrtém rozflákaném talíři a druhém spolužákovi odvezeném na chirurgii odvolala.(10.2.2012)

 • Shit
  ****

  No, musim teda říct, že mě docela překvapilo, jak je to celkově odfláklý, sice akční sekvence jsou fakt hodně vytuněný a čumí se na to parádně, krom toho to má skvělý hi-end triky, který to ještě umocňujou a Robert Downey Jr. je super, jenže je tu problém, že film je bohužel za prvé hodně dlouhej, možná až trošku zbytečně protahovanej Ironmenovským vznikem a za druhý akce je velice pomálu, většinou se všechno řeší dialogy a ty nejsou zrovna promakaný, aby dokázaly na nějakej větší časovej objem upoutat natolik, že by se člověk prostě bavil i bez tý akce, kterou od toho očekává a která by měl ruku v ruce s kvalitní příběhem táhnout celej film, mimoto mi přišlo, že ve filmu je hned několik hodně, ale fakt hodně lacinejch scén a Jeff Bridges fakt moc nepřesvědčil. Sice mě to nezklamalo, ale ani mě to nedokázalo oslnit(12.5.2008)

 • Boss321
  ****

  Legendární komiks se dočkal svého filmového zpracování z něhož mám velmi rozpoluplné pocity. Za zápory považuji poměrně málo akce a docela slabý scénář. Na druhou vizuální efekty jsou úžasné, ale za hlavní devízu považuji obsazení Roberta Downey jr., který v mých očích neskutečně zvednul výsledné hodnocení. Také nechápu proč režie byla svěřena do rukou Jona Favreaua, který opravdu nepatří do první ligy na podobné projekty (kéž by to dostal do rukou Bay :)). Nakonec jsem se přiklonil ke čtyřem hvězdičkám, ale za to může hlavně R. Downey jr., protože štastnější ruku tvůrci mít nemohli. Ale dalo se z toho vytřískat mnohem víc........(2.6.2008)

 • BadoXXII
  ****

  Páči sa mi, že film nebol braný až tak vážne. Humorné scény nepôsobili trápne a boli úsmevné. Oblek Iron Mana bol kúúúl a už mám jasno, čo chcem tohoto roku pod stromček. Film má síce pomalejšie tempo a akcie je málo. Nevadí to však hlavne pre charizmatického Downeyho Jr. a zaujímavé tzv. neakčné pasáže kde pracuje na svojom obleku a balí ženské. Film ťahá správnym smerom a pomáhajú mu v tom aj krásna Gwyneth Paltrow a naozaj dobre zahratý záporák v roli Jeffa Bridgesa. Hudba je hlavne gitarová a to mne sedí - akurát mohla byť výraznejšia, ale tí AC/DC v úvode nemali chybu. Takže neostáva mi konštatovať nič iné než (chvíľa napätia), že som spokojný a teším sa na dvojku........................80%(1.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace