Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Film pro kluky, kteří si pořád ještě chtějí a umí hrát. Záporák je zavilý, kamarád oddaný, sekretářka milá, hodná a věrná a všichni víme, kam to všechno směřuje. Jenže já jsem přesně tohle chtěl a do puntíku přesně jsem to dostal naservírované tak svižně a vtipně, že při myšlenkách na pokračování tajím dech. Navíc Downey se do masivního obleku snad přímo narodil a jeho hlášky, posměšky nebo nenápadné lichotky k Pepper jsou přesně takovými glosy, které chce každý někdy vykouzlit, jenom na ně přijde trochu pozdě. Je to neskutečný boháč, který létá a může mít ty nejhezčí holky. A já mu to všechno přeju, nezávidím a jenom pevně fandím.(31.5.2008)

 • Psema
  ****

  Hračička Favreau a herecký génius Robert Downey Jr. stvořili comics, který asi nesedne těm, kteří očekávají od každého popcornově laděného filmu podle papírových sešitů jízdu á la X-Men 3, ale naprosto uspokojí ty, pro něž je božím dárkem jakýkoliv náznak béčkové poetiky (kování Mark I, prakticky celá část v Afghánistánu) a nekontrolovatelná nálož vtípků, z nichž nadšení pro právě odváděnou práci čiší na sto honů. Mezi Starkem a Pepper Potts to navíc setsakramentsky jiskří a kdybyste se mě v tuhle chvíli zeptali, jaké společnosti bych chtěl šéfovat, řekl bych bez přemýšlení Stark Industries. A to si piště, že bych nechtěl mít na dvěřích napsáno Obadiah Stane, ale Tony...(29.4.2008)

 • Shit
  ****

  No, musim teda říct, že mě docela překvapilo, jak je to celkově odfláklý, sice akční sekvence jsou fakt hodně vytuněný a čumí se na to parádně, krom toho to má skvělý hi-end triky, který to ještě umocňujou a Robert Downey Jr. je super, jenže je tu problém, že film je bohužel za prvé hodně dlouhej, možná až trošku zbytečně protahovanej Ironmenovským vznikem a za druhý akce je velice pomálu, většinou se všechno řeší dialogy a ty nejsou zrovna promakaný, aby dokázaly na nějakej větší časovej objem upoutat natolik, že by se člověk prostě bavil i bez tý akce, kterou od toho očekává a která by měl ruku v ruce s kvalitní příběhem táhnout celej film, mimoto mi přišlo, že ve filmu je hned několik hodně, ale fakt hodně lacinejch scén a Jeff Bridges fakt moc nepřesvědčil. Sice mě to nezklamalo, ale ani mě to nedokázalo oslnit(12.5.2008)

 • Flipper
  ****

  Aby pochopili všetci aj detičky, keď srdiečko svieti, Iron man žije. Keď svetielko nesvieti Iron man zomiera. Podobne by sme mohli ísť ďalej a aj mongoloid uhadne, či je Iron man určený detskému alebo dospelému publiku. Kedže som tento marvelák pozeral po zhliadnutí Speed racera, musím uznať, že tento počin bol oveľa lepší a zrozumiteľnejší ako odkaz direktorov Matrixu. Humor Downeyho zaručil filmu šťavu väčšiu než s troch pomarančov, ktorá vydržala až do konca a nikto si nemusel vyplachova ústa.(5.9.2008)

 • BadoXXII
  ****

  Páči sa mi, že film nebol braný až tak vážne. Humorné scény nepôsobili trápne a boli úsmevné. Oblek Iron Mana bol kúúúl a už mám jasno, čo chcem tohoto roku pod stromček. Film má síce pomalejšie tempo a akcie je málo. Nevadí to však hlavne pre charizmatického Downeyho Jr. a zaujímavé tzv. neakčné pasáže kde pracuje na svojom obleku a balí ženské. Film ťahá správnym smerom a pomáhajú mu v tom aj krásna Gwyneth Paltrow a naozaj dobre zahratý záporák v roli Jeffa Bridgesa. Hudba je hlavne gitarová a to mne sedí - akurát mohla byť výraznejšia, ale tí AC/DC v úvode nemali chybu. Takže neostáva mi konštatovať nič iné než (chvíľa napätia), že som spokojný a teším sa na dvojku........................80%(1.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace