Tři přátelé, tři policisté, tři příběhy. Strhující drama z prostředí newyorského policejního sboru, jež realistickým způsobem zachycuje, jak jednoduché je překročit hranici oddělující od sebe muže na straně zákona a zločinu. Každodenní povinnosti řadových policistů ve městě, které nikdy nespí a nedovolí usnout ani divákům v kině. Režisér Antoine Fuqua (Training Day) opět dokázal nevšedním, a přesto drsně realistickým, způsobem zachytit život strážců zákona. (oficiální text distributora)

Mamlas

Tahlo se to jako sliz přes 2 hodiny. Jen nuda, šmudli, kupa zbytečných keců, celý pitomý příběh by se ćasově vešel do reklamy na zubní pastu. ()

Blazkowicz

Tři poměrně dobré příběhy policajtů zabalené do jednoho filmu, ale už nikoliv do jednoho děje. Což je škoda, mohlo z toho být něco zajímavějšího. Takto jsem se sice nenudil, ale taky uspokojením neskákal. 3+* ()

Goodmen

Antoine Fuqua si po několika slabších projektech uvědomil co mu jde nejlépe - a to policejní krimi drama. Trochu jiné kafe než je Training Day, ale pořád dobré. Nic víc, nic míň. ()

sirrgulo

Hlavní hrdinové stojí na okraji propasti. Stačí se naklonit a čeká je pád tak hluboký, ze kterého se už nebudou schopni vyhrabat. Příběh směřuje s každou další minutou do beznadějného konce a při tom se třem policistům musí fandit. Jeden se snaží zabezpečit rodinu, druhému přátelství stojí v cestě před povinností správného poldy a třetí se prostě jen (jak už je řečeno v traileru) snaží přežít do důchodu a najít novou cestu v prázdném životě. Fuqua skloubil herecké výkony na vysoké úrovni, solidní scénář a napětí umocňující hudbu do jednoho a po Training Day mi naservíroval další skvělé drama. Který z policistů nakonec přežije a kterého štěstěna opustí musí však každý odhlalit sám. ()

p.i.t.b.u.l

Docela solidní film s Brooklynského prostředí. Příběh tří New Yorkských policistů, kde jeden je nasazen jako tajný agent v obchodu s drogami, druhý policista má 7 dní před důchodem a nechce se do něčeho většího pouštět a třetí polda má finanční problémy a snaží se je vyřešit nekalými praktikami. Dále tady máme gangstra, kterého pustili na svobodu a celým příběhem zamotá. Příběh o přátelství, povinnosti a odvaze postavit se, zachycuje tento brilantní snímek. Překvapilo mně obsazení herců a to zejména Wesley Snipese, který zde sice nemá tu nejhlavnější a nejdůležitější roli, nicméně dokazuje, že ještě nepatří do starého železa. To samé mohu říci o R. Gerovi, i když tady nepodal zrovna nejlepší výkon. Film ukazuje zřejmě reálné prostředí této vyhlášené čtvrti, kdy policisté nejsou zrovna oblíbení a komunita černochů, zde má zásadní vliv na kriminalitu této části. Film přesto stojí za shlédnutí. ()

Blazis34

Pozvolný začátek se v průběhu filmu rozjel do docela slušného akčního závěru. Vyzdvihl bych docela slušné obsazení, zklamalo mě málo akce. Don Cheadle a Wesley Snipes jsou docela dobří týpci, hodící se na tyto role. Richard Gere toho ve filmu zas tolik neukázal, až na ten konec. Jinak tam mohl být, podle mého, kdokoliv jiný. Dávám tři hvězdičky - 65%. ()

Jamie47

Sliboval jsem si od tohohle filmu daleko víc. Druhý den se probudíte a už si na to ani nevzpomenete. Nedá se svítit jedeme dál. ()

Mustaffa

Nebýt přemrštěné délky, tak bych možná dal hvězdičky tři, ale... Neskutečně zdlouhavé, plné hluchý míst, předvídatelného děje a scén již několikrát viděné apod. Když řeknu, že je to film o ničem, tak to vůbec nepřeháním. Sice konec je fajn, jak se všechny ty osudy propletou, ale na to divák čeká celou dobu a na konci je již otrávený a jen sleduje to, co si myslí, že se stane... Film drží nad vodou výborní herci, ale to je někdy málo. ()

lulu37

Na začiatku si hovorím, hmm tak to tu už niekde bolo a čakám druhý Training day, po pol hodinke zisťujem, že to nebude až také zlé a pred koncom nedýcham. Antoine Fuqua možno neni majster v mozaike, atmosféra však tomuto filmu určite nechýba a Richard Gere tentokrát namiesto Julie naháňa gangsterov :) No čo viac si môžete priať? ()

CrazymanM

Velmi drsný,temný film,kde se lehce prolínají příběhy tří policistů.Takový typ filmu mám rád,myslím,že Fuqua to natočil výborně,herecké výkony také dobré,z mého pohledu tedy velká spokojenost,i když vždy může být lépe,že ano! ()

dokec

jak tvrdi distributor , tak strhujici to prave zrovna neni, ale fuqua a zname tvare preci jen alespon neco z toho vymackl, za me taky tech 67 ()

baclajean

Celkom slušné zobrazenie toho, ako to v Brooklyne chodí, keď nemáte peniaze, A taktiež, keď peniaze máte. Silné herecké zoskupenie nie vždy zaručuje kvalitný divácky zážitok, a hoci dynamika deja nebola výrazná, predsa len treba uznať, že to scenárista vymyslel naozaj dobre. Váž si čo máš, v snahe získať viac by si totiž mohol prísť o všetko. ()

prochyn

Vypadá to tak, že zmatený režisér dostal zmatený scénář a potom to namátkou sestřihal zmatený střihač. Film bych definoval: krimi/zmatek/nuda. ()

wrána

Film, u kterého jsem si šel s klidným svědomím ven z kina zapálit, a o nic jsem nepřišel. Docela povedené finále, kde se osudy "hrdinů" alespoň místně protnou, ale na tak dlouhý film je to poněkud dost málo. ()

Obenny

Film má svým způsobem dost zamotaný příběh, do první poloviny to tak vypadá, ale postupně se příběhy začínají smotávat dohromady jako ve filmu Babel, v závěrečných několika minutách se vše rozmotá a vznikne ne nějak zvlášť dech beroucí závěr. Je to takové křížené Babelem a Training day, ale je to slušně herecky obsazené. Obvzláště Ethan Hawke má velmi působivou roli a dobře herecky zvládnutou. ()

FEAR99

Dobří herci ještě dobrý film neudělají. A tady se to víceméně potvrzuje. Režíruju totiž Antoine Fugua, člověk co točí až na výjimky průměrné filmy. A Nejlepší z Brooklynu výjimkou rozhodně nejsou. Zamotaný scénář, který moc nefunguje a nenabízí nic zajímavého. Čekal jsem aspoň nějaké prolnutí tří hlavních dějových linií, marně. Navíc bez akce a se stopáží, která je přinejmenším na takový druh filmu doslova smrtící. Od odpadu tak tento film opravdu zachraňují jen fajn herci, kde i Richard Gere má své místo. A překvapivě i Wesley Snipes. Za víc jak za 2* to ale nebude. Na to jsou Nejlepší z Brooklynu až moc obyčejní a bez chuti. 40% ()

tuxie

Pekna kamera, ktera si hraje z rozostrovanim a nezvyklym natacenim celou delku filmu. Podivny strih, ktery ale nehodnotim negativne. Jinak zvucna jmena, pribeh nula... ()

carAnthony

Stále nechápem prečo tam dali Richarda Gerea šak ten vie zahrať akurát romantické trháky nie akčné scény za GEREa strhávam hodnotenie!!!!!!!!!!!!!! /70%/ bez neho by som dal 80% jeho rolu mohol zahrať skôr taký S.L.Jackson alebo Bruce Willis :D alebo Robert de Niro :D alebo taký xxx ďaľších ale GERE určite nie! ()

veverysiak

Na prvý pohľad pesimistický ponor do špiny na obidvoch stranách zákona, na druhý realistický obraz stretu dvoch protisvetov, ktoré mažú svoje jasne definované hranice, vynikajúce obsadenie, celkom zaujímavý príbeh, nástojčivý hudobný podmaz, a predsa to nie je to pravé, možno sme takýchto kúskov zažili až príliš a prejedli sme sa ich, takže 70%. ()

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)