Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

Rob318

Já na to úplně zapomněl. Totiž...chci říct rozkoukal jsem to, pak si vzpomněl, že musím udělat nějaký rest a už si na to, že mám rozkoukáno nevzpomněl. Co tím chci říct a proč to píšu. Normálně, když je film dobrý, tak okusuju nehty s pytlíkem na moč a smrkám do rukávu od županu, abych nemusel odbíhat. Tohle byla prostě neuvěřitelná věc. Nevěřil jsem hercům, režisérovy, scénáristovi, komparsu a nevěřícně jsem kroutil hlavou nad naprosto samoúčelnou neuvěřitelnou mluvou. Já pro sprosté slovo nejdu daleko, ale tihle lidé, ....hmm k čemu to přirovnat. Vidíte příjemnou babičku s dědečkem v parku jak se drží za ruku, krmí holuby včerejším rohlíkem a na váš zdvořilý pozdrav "dobrý den" odpoví: "nečum zmrde", prostě to tam nepatřilo.Takže za mně, ne nelíbilo. ()

Karel.Racek

Si jako dovolím pohanit Arniho. Tak trochu dost v tomto filmu byl do počtu. Vysoký věk už je na něm vidět a nespraví to ani supr vojáckej účes. Akce je jen od madrfakr kamošů, skoro pořád nějaké to fuck atd.( konečně se někdo odvážil) a konečné zúčtování ve stylu Komanda.( nekonečný zásobník, klaďasové neprůstřelní) ()

dinko22

Trochu sklamaný... Čakal som niečo lepšie a nebyť Arnolda tak si ten film ani nepozriem... Snáď bude Termouš 5 , Triplets a Conan lepší :) ()

one2

Parada.Absolutne David Ayer film v plnej krase a nalesteny.Od prvych ukazok filmu som cakal presne toto a nesklamalo ma to ani o chlp,ale dokonca film bol lepsi ako moje ocakavania.Samozrejme TRAPNE AMERICKE publikum ktore je zda sa nadstavene uz iba na velke vybuchy typu transformers,iron man,spiderman,pritom tieto filmy mne vobec nevadia pretoze je to zabava do kina,no tak u takehoto publika tento film dopadol tak neslavne ako dopadol,hanba im!! Tak velmi dobre a naturalne natoceny film si nezasluzi take slabe hodnotenia a trzby ani v amerike a ani tu na CSFD. Toto nie je ten typicky film kde arnold je len nejaka akcna postavicka vo filme.Toto je David Ayer film. Po dalsich precitanych komentaroch a nezasluzenej kritike tohoto filmu,kde arnold dokonca aj naozaj hral si dovolim doplnit moje hodnotenie a odkazujem vsetkym co davaju dve a menej hviezdiciek ze ste FILMOVY NEANDRTALCI. ()

zmirix

Vůbec to nebyl špatný thriller. Jediná vada kterou musí divák skousnout je to,že Arnold je o 20 let starší než by bylo pro tuto roli potřeba. U většiny dnešních detektivek dokáže člověk uhodnout jak to dopadne a kdo je hlavní padouch. Což se mi u Sabotage nepodařilo.70% ()

Cabotin

Arnie je dědoušek a neměl by se nechat obsazovat s partou naprosto současných týpků. Henou načrtnutá kérka na krku uzavírá sumu malérů děsivých a Arnieho zesměšňujícdch detatailů. Sabotage ve velmi blbý film. Navíc s naprosto nepůvodním námětem. Bez Arnieho by to byl film hloupoučký. Ale to je v podstatě jedno. Posrali to? Posrali. ()

hynekb

V minisouboji, který trvá už desítky let opět Schwarzenegger prohrává se Stallonem. Přestože je Sabotage lepší než Konečná, nedá se nic dělat, ale Arnie prostě herec není. To však zřejmě zapomněli říct režisérovi a ten se snaží akční ikonu vmanipulovat do citových pochodů. Ty bohužel nejde znázornit jen tím, jestli si Schwarzenegger zapálí nebo nezapálí doutník a jak moc přivře oči. Když se ale odhlédne od této polohy filmu, jde o slušnou akční zábavu, kde kromě Arnolda baví i zbytek "jeho" speciální jednotky. Námět je na film, na který není nutné kino, celkem slušný a hlavně - relativně pořád se něco děje. ()

Pe4Ce22

Od filmu jsem měl mnohem větší očekávání. Zápletka je prostě jednoduchá a chudák Arnold už je prostě starej pán. Postava hlavního hrdiny v akčních kouscích už mu prostě nesedne. Zklamání je asi stejné jako u Stallonova Escape Planu. Myslím že je to obecný problém akčích hrdinů mého mládí. Měli by přenechat místo jejich následovníkům. Pouze 2 hvězdy. ()

hajner

Prvý Arnoldov film od návratu ktorý nehodnotím ktovie ako pozitívne. Nebolo to čo som si prial ale taká sranda. Neosloví a ľahko sa na to zabudne. ()

m.dodoss

Musím říct, že na to kolik už má Arnie za sebou tenhle žánr mě nikdy neomrzí sice je zápletka snadno prokouknutelná ale na konci stejně překvapí. ()

swater137

měli to ukázat! sex kde jim je dohromady 113 a jsou jen dva se jen tak nevidí. já to věděl hned kdo ty prachy ukradl ). ()

Edwin44

Celou dobu se to vývijelo tak hezky, celkem i zajímavý herci ve vedlejších rolích a všechno to mohlo bejt sluníčkový ALE. Ten konec? To jako vážně? Toto byl vážně průser. To jako nikdo za celou dobu nezačal podezřívat ty ostatní? Nakonec byl ten hajzl Arnold....nebejt tý aspoň trochu dobrý akce tak to stálo pěkně naprd ()

Va33ek

Parádní snímek o drogovém podsvětí, po kterém tuhne krev v žilách a člověk je rád, že má svůj svět. Arny ve skvělé kondici a jeho kolegové působí opravdu přesvědčivě. Film není zbytečně zmatený a postupem času je divákovi vše postupně vyjasňováno, člověk má pocit že je vše jasné až do překvapivého závěru, který jsem já osobně nečekal. ()

Capinka odpad!

Na tomhle filmu jsem nenašla vůbec nic pozitivního, co bych mohla ohodnotit. Pitomej děj s hromadou krve (vážně ta krev tak moc vystříkne, když se něco stane?) a žádný normální rozuzlení k tomu. Katastrofa... ()

danny79

Nejvetsi slabinou je pribeh(scenar) filmu. Zpracovani je uchazejici, akcni sceny take vypadaji slusne, herecky to je na svuj zanr v prumeru, ma to dynamiku se spravne drsnou atmosferou, ale podivne chovani urcitych postav a predevsim nesmyslny, hloupy pribeh film vyrazne degraduji. ()

sparty84

Ked som uvidel ukážky na Sabotage tak som si povedal že to vyzerá na další dobrý akčnák z Arniem.Ale ked som si to pozrel musím povedať že horko ťažko som to dopozeral tak som zostal totálne sklamaný.čo toto bolo za film?nuda nuda medzi tým presun arnolda z bodu A do bodu B,kecanie o ničom zasa presun z bodu A bo bodu B a tak stále dokola.Ten film podla mna nemal ani hlavu ani pätu.od zápletky som moc nečakal ved je to akčnák ale toto malo od neho velmi daleko.Podla mna to vyzeralo ako jedna epizoda z nejakého nepodareného krimiserialu.Jedna hviezda je za arnieho.Je to moj oblubený herec a druhá hviezda je za záverečnu prestrelku v bare.Ta sa mi páčila najviac.to bol Arnie ako ho poznáme.škoda že to nebolo tak počas celého filmu.Velké sklamanie. :-( ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)