Stále to má šmrnc starších ayeroviek a postavy v tíme sú celkom zaujímavé. Ale scenár sa nevie sústrediť na konkrétnu tému a splieta priveľa motívov, čo vo finále pôsobí ako jeden blábol. Keby sa jednotlivé časti poriadne rozpracovali, boli by funkčné, ale v takejto podobe...(19.3.2016)

• Boogeyman

Výborné akční scény, to jo, ale tak debilní scénář, že nedává smysl už asi po pěti minutách. Navíc co postava, to ukázkový nesympatický kokot, snad jen kromě Arnolda, ten tu ale nezvbuzuje emoce vůbec žádné. Na Ayera je to obrovské zklamání.(17.7.2014)

Mann je taky milovník drsných chlapů, tvrdé akce a syrového military feelingu, stejně jako Ayer. Oba mají nakoukáno/nastudováno/zažito a umí realistickou atmosféru. Každý na to jde ale z opačného konce. Mann z horních pater sociálních vrstev (narkobaroni, profesionální lupiči, tajní cops ve Ferrari), Ayer z těch dolních (loosers gorily bez vyšších životních cílů). Jako akci David zvládá bravurně, to ne že ne. Tak syrové přestřelky plné kulek a destrukce tu nebyly dlouho, ale ostatní parády už jsme viděli v jeho jiných filmech, takže feeling neohromí a ty jeho převratné steady cam/FPS záběry taky nejsou žádnou novinkou. Furt by to ale byla slušná jízda nebýt hloupého scénáře. Arnold nevadí. Nerve se, jen střílí, takže ok.(15.8.2014)

• Tuxedo

Hloupější než osmdesátková béčka, přitom se to bere ohromně vážně. Ani na vteřinu jsem nevěřil čemukoliv, co se ve filmu stalo. Akční úvod navnadí, ale na dobrou hodinu pak tým není vůbec prezentován jako tým, ale jako banda sprostých hovad, kteří nedají dohromady větu a spíš by měli sami sedět za katrem, než pracovat u speciální jednotky. Na Arnolda v akci nebo Arnolda schopného zahrát postavu raději zapomeňte. Čekejte spíš plno klišé a dementní zvraty.(8.7.2014)

Zajímavě drsný thriller plný krve a uvěřitelných přestřelek tak, jak to zkrátka od Ayera známe. Bohužel, a říkám to velice nerad, účast velkého Arnolda, mého velkého oblíbence a idola, ten film kazí. Snímek postrádá jakýkoliv emoční prvek, který vás donutí udělat si k postavám vztah, tedy se o ně strachovat, prožívat to s nimi a tak si film dokonale užít. To by se povedlo jen tehdy, kdyby klíčové role obsadili skutečně skvělí herci, podobně jako kdysi Heat pozvedli Al Pacino a DeNiro na vrchol pyramidy obyčejných stříleček. A Ayer to umí, o čemž svědčí třeba obsazení jeho Training Day. Arnold v situaci, jak jej současný divák vnímá, "funguje" už jen jako akční harcovník, který si tropí žerty ze sebe sama, třeba jako v Expendables, je tedy nesmysl, aby zkoušel role, kde ho máme brát vážně - ne, tahle ikona už vážně ne. V této roli ve mně vyvolával rozpaky, nebyl ani akční ani charismatický, ani vtipný, ani prostě nijaký. To nebyl Arnold Swcharzenegger. To byl Robert Duvall nebo nějaký jiný neakční geront... Přišlo mi to, jako když nechali Havla natočit si své "Odcházení". Sabotage tedy ztrácela svou konzistenci, blamovala se sama všemi svými nelogickými chybami ve vyprávění, ukazovala postavy, o kterých si říkáte, aby už konečně chcíply, než abyste jim fandili, sabotovala sebe samu. Minulost postav je vám šumafuk a vztah Breachera s policistkou, co ještě navíc vypadá jako MUDr. David Rath, je jen červivou třešničkou na dortu. Přesto však musím říct, že jak jsem se na Arnyho nový hit těšil, tak jsem si jej i vychutnal. Je to prostě syrově drsná sonda do života superdrsných agentů DEA, kde se něco posralo a vy do poslední chvíle nevíte co. Přesto všechno to udrží vaši pozornost a nakonec alespoň jeden den o tomto velmi zvláštním filmu přemýšlíte. Říkáte si: líbilo se mi to, nebo nelíbilo? Nedá vám to spát. A to se cení. Dal bych tři, ale z fanouškovské lásky k starému pánovi dávám čtyři.(14.7.2014)