Po Konečné a Plánu útěku zde máme třetí Schwarzeneggerův film od návratu z politiky ve kterém si zahrál hlavní roli a musím říct, že pokud si i jeho další snímky udrží minimálně tuhle úroveň - máme se na co těšit. Sabotáž je krvavý thriller s dobrým příběhem a zanedbatelná zde není ani akce, která působí velice reálně a ani v jedné scéně není zbytečně přehnaná (na rozdíl od jinak skvělých třetích Expendables). Není to ale jen klasická střílečka - film má napínavý děj a docela překvapivý závěr. Finální scéna z baru pak dává vzpomenout na Williama Munnyho a Arnieho poslední pohled před závěrečnými titulky nepotřebuje žádných slov a povyšuje film o level výš. Já jsem si přišel na své a moc nechápu zdejší hodnocení, které vůbec nevypovídá o kvalitách filmu. Hodně silné čtyři hvězdy.(25.9.2014)

Mann je taky milovník drsných chlapů, tvrdé akce a syrového military feelingu, stejně jako Ayer. Oba mají nakoukáno/nastudováno/zažito a umí realistickou atmosféru. Každý na to jde ale z opačného konce. Mann z horních pater sociálních vrstev (narkobaroni, profesionální lupiči, tajní cops ve Ferrari), Ayer z těch dolních (loosers gorily bez vyšších životních cílů). Jako akci David zvládá bravurně, to ne že ne. Tak syrové přestřelky plné kulek a destrukce tu nebyly dlouho, ale ostatní parády už jsme viděli v jeho jiných filmech, takže feeling neohromí a ty jeho převratné steady cam/FPS záběry taky nejsou žádnou novinkou. Furt by to ale byla slušná jízda nebýt hloupého scénáře. Arnold nevadí. Nerve se, jen střílí, takže ok.(15.8.2014)

skip woods je fakt divný pavouk (!) dokáže napsat jak nahláškovanou zábavnost (a-team) tak naprostou hovadinu (pátá die hard) a sabotage je bohužel ten druhý případ ..jinak je vše ok a ve finále z toho vylezlo takové špinavější Komando s reálnýma mrtvolama, hektolitry krve a sprostou mluvou (!) ayer je hračička, jeho kamerové prostocviky mě hodně baví, casting povedený a závěr neskutečně ikonický (!) takže ještě jednou: škoda toho debilního scénáře (80%)(16.7.2014)

Árný už chodí jako Pinokio a vrtulník smí parkovat na místech pro invalidy, to však jeho milce nezastaví, ba ani nepřibrzdí. Stále v něm vidíme fešného Cimeřana, co pěstí uspává slony a halenu má šitou jen z panenských blan. On to ví, kujón jeden, pročež si zkouší k tomu uhlobaronství ještě trošku přivydělat jako ,,stárnoucí charakterní herec". Sežvýkal jsem již horší kumrdoviny než Sabotáž, tedy děkuji a těším se na další eskapády pana guvernéra.(2.10.2014)

Jako obrovský fanda Arnieho musím bolestivě přiznat, že tenhle film by byl bez něj daleko zajímavější. Postguvernerovskému Arniemu sluší spíš nevážná poloha ala Last Stand. Jinak velmi krvavý a nekorektní krimoška, to zase jo.(29.12.2014)