Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ClintEastwood
  ****

  Po Konečné a Plánu útěku zde máme třetí Schwarzeneggerův film od návratu z politiky ve kterém si zahrál hlavní roli a musím říct, že pokud si i jeho další snímky udrží minimálně tuhle úroveň - máme se na co těšit. Sabotáž je krvavý thriller s dobrým příběhem a zanedbatelná zde není ani akce, která působí velice reálně a ani v jedné scéně není zbytečně přehnaná (na rozdíl od jinak skvělých třetích Expendables). Není to ale jen klasická střílečka - film má napínavý děj a docela překvapivý závěr. Finální scéna z baru pak dává vzpomenout na Williama Munnyho a Arnieho poslední pohled před závěrečnými titulky nepotřebuje žádných slov a povyšuje film o level výš. Já jsem si přišel na své a moc nechápu zdejší hodnocení, které vůbec nevypovídá o kvalitách filmu. Hodně silné čtyři hvězdy.(25.9.2014)

 • Kaka
  ***

  Mann je taky milovník drsných chlapů, tvrdé akce a syrového military feelingu, stejně jako Ayer. Oba mají nakoukáno/nastudováno/zažito a umí realistickou atmosféru. Každý na to jde ale z opačného konce. Mann z horních pater sociálních vrstev (narkobaroni, profesionální lupiči, tajní cops ve Ferrari), Ayer z těch dolních (loosers gorily bez vyšších životních cílů). Jako akci David zvládá bravurně, to ne že ne. Tak syrové přestřelky plné kulek a destrukce tu nebyly dlouho, ale ostatní parády už jsme viděli v jeho jiných filmech, takže feeling neohromí a ty jeho převratné steady cam/FPS záběry taky nejsou žádnou novinkou. Furt by to ale byla slušná jízda nebýt hloupého scénáře. Arnold nevadí. Nerve se, jen střílí, takže ok.(15.8.2014)

 • sarkas21
  ****

  skip woods je fakt divný pavouk (!) dokáže napsat jak nahláškovanou zábavnost (a-team) tak naprostou hovadinu (pátá die hard) a sabotage je bohužel ten druhý případ ..jinak je vše ok a ve finále z toho vylezlo takové špinavější Komando s reálnýma mrtvolama, hektolitry krve a sprostou mluvou (!) ayer je hračička, jeho kamerové prostocviky mě hodně baví, casting povedený a závěr neskutečně ikonický (!) takže ještě jednou: škoda toho debilního scénáře (80%)(16.7.2014)

 • kulyk
  ***

  Árný už chodí jako Pinokio a vrtulník smí parkovat na místech pro invalidy, to však jeho milce nezastaví, ba ani nepřibrzdí. Stále v něm vidíme fešného Cimeřana, co pěstí uspává slony a halenu má šitou jen z panenských blan. On to ví, kujón jeden, pročež si zkouší k tomu uhlobaronství ještě trošku přivydělat jako ,,stárnoucí charakterní herec". Sežvýkal jsem již horší kumrdoviny než Sabotáž, tedy děkuji a těším se na další eskapády pana guvernéra.(2.10.2014)

 • Ruut
  ****

  Jako obrovský fanda Arnieho musím bolestivě přiznat, že tenhle film by byl bez něj daleko zajímavější. Postguvernerovskému Arniemu sluší spíš nevážná poloha ala Last Stand. Jinak velmi krvavý a nekorektní krimoška, to zase jo.(29.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace