David Ayer umí točit policejní filmy a potvrdil to i tentokrát. Do hlavní role si však nyní obsadil "neherce" Arnolda Schwarzeneggera, což je možná pro něj škoda, ale pro fanoušky Arnieho je to dobře, neboť podle mého názoru je Sabotage dosud nejlepší Schwarzeneggerův sólo snímek od jeho návratu do světa filmu (Expendables nelze počítat, to je spíš Slyův film a Plán útěku je tak nějak záležitost pro fanoušky těchto dvou akčních ikon). Příběh je poměrně dobrý, postupné vraždění v určité skupině lidí je většinou napínavé a zajímavé v jakémkoliv podání, tudíž i zde to funguje. Potěší herecká sestava a také vizáž zestárlého Schwarzeneggera. Co fanouška "rakouského dubu" zaujme, je jistě také zpracování filmu, nebot krve tu vyteče dost, takže vše působí dost naturalisticky. Osobně bych Sabotage rád viděl v červených číslech, neboť dle mého názoru si alespoň 72% zaslouží.(15.7.2014)

Moc mě to nebavilo, akční filmy o speciálních jednotkách patří mezi mé nejméně oblíbené, protože i zde si nevybudujeme žádný vztah k postavám, takže absolutně nesoucitíme s někým, kdo umře. Krve je zde sice požehnaně,ale to je tak vše, místy to na mě působilo jako levný video film. Tuctové story, málo akce, arnie mi zde neseděl a místy i nuda, takže průměr. 55%(13.7.2014)

David Ayer jednoduše umí zpracovávat policejní tematiku a ještě lépe její drsnou a nekompromisní část. Elitní protidrogový tým Sabotáže má vše potřebné - charismatické drsňáky v čele s Arnoldem, hospodskou kulturu, ale přitom špičkové profesionální nasazení. Sabotáž však na sebe nenechá dlouho čekat a i ten nejlepší tým se začne rozpadat. Trošku škoda, že film je psán poměrně jednoduchým, možná až béčkovým stylem - málo detailů a spíše hrubé, neelegantní zvraty. Ovšem vše zachraňuje režie v čele s dynamickou kamerou. Tempo není vyloženě hektické, ale konzistentně se udržuje na příjemně akční úrovni po celou dobu, atmosféra je lehce temná, přičemž film zůstává nenáročný. Mezi áčkovými krimi thrillery možná zklamání, ale mezi oddechovkami s Arnoldem jeden z nejlepších kousků. 7/10(11.7.2014)

• tron

Teror nekompromisne spáchaný na úbohom divákovi, ktorý nemá šancu brániť sa, ani utiecť, nakoľko scenár je natoľko príšerný, že divák ostáva okamžite po prvých minútach paralyzovaný a cit do končatín sa mu vráti až s vyslobodzujúcimi záverečnými titulkami. Arnold je v tejto úlohe nevhodný, občas smiešny (zdalo sa mi to, alebo sa "mega-brutálnemu bossovi elitného zabijackeho tímu" triasli ruky, keď v nich držal búchačku?) a drevený. Ostatní sú na tom však ešte horšie; jeho tím pozostáva z vyložene nesympatických a odpudivých indivíduí. Chápem, že členovia TAKÉHOTO tímu musia byť čiastočne "zlí" a "zašpinení", ale toto bola jednoducho odporná prehliadka vrahov, magorov, psychopatov a kofotov. Jednotlivé vraždy boli čisté WTF a scenár, tak za scenár by som ubližoval. Nie fyzicky. Psychicky. Ale aj to by stačilo, Skip Woods.(15.11.2016)

Ze současnejch akčních pokusů, co na nás stará garda včele se Slyem a Arniem v poslední době chrlí, asi nejlepší kousek. O dost lepší než Konečná i Bullet to the Head a vlastně asi i než Expendables. Parádní a dost brutální akce, Arnold je tu takovej civilnější a když de do tuhýho a začne se střílet, nestrhává na sebe zbytečně pozornost a pěkně splyne se svojí našlápnutou bandou parťáku a nestrhává na sebe zbytečně pozornost, přesto z něj de mega respekt. Možná bych jen trochu vystříhal scény s tou policajtkou, co mi přišla jak nesympatická mužatka, ale jinak se mi to líbilo moc.(10.7.2014)