Agent FBI, Thomas Mackelway (AARON ECKHART, sci-fi hit Výplata), vyšetřuje řadu bizarních vražd, které se zdají být náhodné, avšak jsou spojeny podivnými vzkazy, které vrah zanechává u obětí. Mackelway závodí s časem, aby tyto záhadné vraždy vyřešil. Stopy začínají odhalovat děsivé skutečnosti, že samy oběti byly nejdříve vrahy a že vše nějak souvisí s kanceláří FBI. (oficiální text distributora)

JohnSmith

No dokoukal jsem to, ale dalo to práci. Naprosto hrozný scénář, režie také o ničem. Snaha navodit atmosféru Sedmičky zůstala opravdu jen snahou. Parádní důkaz toho, že i herec jako je sir Ben si může vybrat slabou chvilku. ()

Madlene

Zajímavé, ani jsem od toho v prvních momentech tolik nečekala. Nejdříve to vypadalo jako průměrný díl "Akta X", ale nakonec se to vskutku dobře rozjelo. ()

jefff

Napínavý mysteriózní thriller, s dobrým hereckým výkonem Bena Kingsleyho. Byli sice chvilky, kdy jsem se maličko nudil, ale ty byly naštěstí krátké a ojedinělé. Eckhart mě sice svým výkonem nenadchl, raději bych v roli agenta Mackelwaye viděl jiné charismatické herce, přesto vyloženě špatnou práci neodvedl a nepotápěl film. Carrie-Anne Moss zde hraje pouze druhé housle a moc prostoru nedostala, takže její fans se příliš nenabaží. Jak už jsem výše zmínil, co se týče mr. Kingsleyho, tak ten předvedl mimořádný výkon a strhává na sebe všechnu pozornost. Kdyby scénarista ještě více jeho postavu dopiloval, mohla by být zlatým kouskem v jeho filmografii. ()

Smileface

Nevím čím to přesně je, ale suspect zero mě neuvěřitelně nudilo. Děj mě prostě neupoutal možná i proto, že se toho na začátku vědělo příliž mnoho a herecké výkony byly více než žalostné. ()

solskjaer

Hodně zvláštní film, který se moc moc snaží být originální a progresivní ale ve finále film působí nudně, táhle a nesmírně utahaně. Kamera byla strašná, střihač byl na chemii a herci zcela propadli. Kingsleyho ač ho mám moc rád a myslím si že je jeden z nejcharizmatičtějších herců co znám, zde působil trapně (hlavně ten zábět v kostele), Moss byla "navíc" a Eckhart není herec. Závěrem bych pochválil snad jen tu snahu protože jako celek tohle nemůže obstát. ()

sedm.1

Poměrně neznámý krimithriller,který si to však vůbec nezaslouží.Jde totiž o velmi solidní napínák,s parádně temnou atmosférou,obsahujíc několik vydařených zvratů,mrazící hudbu a i zajímavé herecké výkony.Jen škoda málo uvěřitelného podkladu,přece jen thrillery s reálným jádrem bývají sugestivnější.Závěr se mi zdá pak až moc uspěchaný,nicméně vydařený. ()

slovan1

Docela nadhodnocený thriller. Děj mi přišel nedynamický, bez atmosféry. Herecký nabitý ale zároveň docela zavání bečkovým filmem. Nějaké překvapení, pořádný zvrat nebo objev zde vůbec nebyl. ()

kenkaku

Ach... můj... Bože... vážně, ale vážně bych rád viděl toho idiota co dělal na překladu tohoto filmu. Jak se možné, že hňup s angličtinou úrovně George W Bushe jako já je schopen najít kopance v překladu někoho kdo za to dostává i peníze... tak zaprvé: Suspect Zero NENÍ podezření nula ALE podezřelý nula (celkem zásadní a to nejen k vyznění celé myšlenky filmu) a za další: You are welcome Thomas NEZNAMENÁ buď vítán Thomasi ALE není zač, Thomasi. Díky zhovadilostem jako je toto se snad ani nedá věřit slovům co tady píšou renomovaní komentátoři "...měl jsem nulové podezření". Nebo že by mi unikla nějaká satira? Sem se zase rozčílil. Ale k věci. Cca první 1/2 hodinu moc informací "se chytit" nedostanete = pokud to někomu na filmech vadí, hned hvězdičku sundat. Po té co informace přijdou a divák zapojí víc než jednu mozkovou buňku musí být každému jasné co je postava Bena Kingsleyho zač (hlavní hrdina na to přijde asi tak o půlhodinu později). Pokud něco podobného opět neradi vidíte, klidně si další hvězdičku uberte. Závěrečná půlhodina je věnována vysvětlení všeho na co jsme se hodinu dívali stylem co pochopí i mentálně retardovaný (nepovídá se o tom, ale běží instruktážní video) a velké finále (které sice opět divák s více než jednou mozkovou buňkou tuší), na kterém je vidět, že to mají scénáristé hezky nalajnované. Když se nadnesu na debilitu překladatele a film si vychutnám bez emocí (a se zapojením více než jedné mozkové buňky), nevidím jediný důvod proč se tvářit, že to nebyl nadstandardní zážitek. ()

Bobek15

Ohodnotiť tento film jedným prívlastkom je ako pokúšať sa zúrodniť pôdu na prériách v americkej Arizone. Už počas filmu ma ich napadlo hneď niekoľko (napínavý, zaujímavý, nepríjemný, drsný, mysteriózny a mnoho iných). Tajomná a napínavá atosféra ma udržovala v naätí počas celých 90 minút a splet nejasných situácií, vrážd a indícií ma zase udržovali príjemne v nevedomosti o páchateľovi a o tom, o čo vlastne v tom filme ide až do záverečných titulkov. Ďalšie, čo ma na filme zaujalo, je veľmi vhodná tajomná hudba (za normálnych podmienok však nepočúvateľná) a dobrý zvuk. Carrie-Anne Moss nemám moc rád a tu ma tiež moc nepresvedčila, naopak, Ben Kingsley si počínal fakt skvele. Nápad bol možno trochu tuctový, ale mal aj dostatok prvkov originality a je veľká škoda, že sa s tým režisér ešte trochu nepohral a nedotiahol to do konca (a nebyť tých niekoľko zbytočných rušivých momentov, ktoré len narúšali tú napätú atmosféru), mohol z toho byť vážne slušný psycho-hororo-thriller. Takto však len priemer. (Škoda že tu neni možnosť 3,5*, leob inak by to pre mňa bola jasná voľba).(Ešte by som chcel na záver pochváliť vybratú grafiku a štýl písma na názov filmu počas úvodných tituliek). ()

NICOX

Trochu Se7en, jenže Eckhart a Moss nejsou Pitt a Freeman a Kingsley neni Spacey. Ani mě moc nebrala ta atmosféra, námět celkem ušel. Ale celkově mě to spíš zklamalo. Lepší 2*; 45 % ()

BlackTom

Krimi na úrovni Sedem alebo Vraždy podľa Judáša. Začína pomaly, takmer nudne, rozbieha sa a hneď predstavuje tajomného Bena Kingsleyho v démonickej roli, pri ktorej chvíľu pochybujem, či je jeho postava vôbec ľudskou bytosťou. Potom sa to zas o kúsok posunie a odhalí teóriu podozrivého 0, čím sa pomalým tempom dostáva k šokujúcemu rozuzleniu a melancholickému záveru. Čakal som fakt všeličo, ale Merhige sa nezaprel. Zas jedno filmové podobenstvo o dobre a zle a o tom, že sú veci a ľudia, ktorí do tých definícii nezapadnú. Môžem len odporučiť, tak zmiešané pocity vo mne už dlho žiaden film nevzbudil. ()

cab

Uz si skoro ani nepamatuju, o cem tahle kriminalka byla a to znaci neco o kvalite, coz se odrazi do hodnoceni. 45% ()

eagle-eye

Opravdu málo chybělo, abych dal o hvězdu víc. Film se mi líbil velice, zpracování taky a výkony Eckharta a Kingsleyho, mňam. Jediné, ale tak trochu podstatné mínus a jak jsem to cítil já, bylo celkové tempo snímku, rozvláčné, byť dobře natočené a zahrané, ale čekal bych větší gradaci u thrilleru tohoto typu, nějaké nezapomentulné finále a větší objasnění "pomocníkova" vidění . Takže v hlavě mi utkví hlavně Kingsleyho čmárání a odříznutá oční víčka...;-) PS: Pěkně na "hov.." je oficiální text distributora, který prozradí důležitou část zápletky, kterou se divák dozví na začátku poslední třetiny filmu, o toto poznání jsem byl bohužel ochuzen a marně jsem čekal, kdy se to detektiv dozví...:-((( ()

bila.tecka

Atmosférický thriller ražení Fincherovy Sedmičky, u kterého jsou forma i obsah na vysoké rovnocenné úrovni. Musíme přistoupit na mysteriózní notu, být více Foxem než Danou... Naprosto mě odzbrojila vizuální složka filmu, kamera, svícení, střih, výprava. Ben Kingsley tradičně přesvědčivý. ()

kolemjdouc

hra na kočku a myš.Ale než to dospěje k nějakému logickému konci to fakt dlouho nevypadalo.Nic pro slabší povahy.některé záběry byly opravdu drastické ()

Bathoryčka

Bezvadný film, napínavý od začátku až do konce, přičemž až do posledních 5 minut nikdo necí, kdo že to tam vlastně vraždí a už jen to člověka přinutí u filmu vydržet až do konce. Navíc vodítka jsou FBI posílána velice zajímavým způsobem, přičemž se skoro celý film zdá, že jsou zaměřená proti detektivovi, který vraždy vyšetřuje..... Prostě, tenhle film stojí za podívání a ne jen jedno ;-) ()

Haymar

Skvělý nápad, povedený scénář, výborné obsazení i bezchybné zvládnutí svých rolí (Kingsley, Eckhart, Mossová)... přesto to na mě tak nějak nezafungovalo. Za vinu to dávám režisérovi, kterému se zkrátka nepodařilo dostat do filmu tolik potřebné napětí a tu správnou atmosféru! Btw: Proč tak vynikající herec - jakým Ben Kingsley bezpochyby je, hraje převážně v samých sračkách (Suspect Zero je naštěstí světlou výjimkou)?! ()

lucijelucije

Suspect Zero ve mě vyvolal zvídavé pocity, a to já mám hrozně ráda. Ze začátku si říkáte, že tam vlastně není nic až tak neobvyklého, ale potom se začínají objevovat mysteriózní zatáčky s různými hádankami, což má za následek především to, že se světlo celého filmu vybarvuje do té nejjiskrnější podoby. Určitě nadprůměrná záležitost. 3,5 *.. ()

woodsman

toto bolo genialne najprv si clovek misli co to je za hajzle ale nakoniec paradny clovek keby takych bolo viac skoda toho konca mal prezit a pokracovat v skvelej praci ()