Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimp
  ****

  Filmů o zkorumpovaných, rasistických a homobofobních poldech jsou mraky ale tenhle vyčnívá velmi slušnou charakterizací hlavního hrdiny, který je nejen čestný, ale také paranoidní, tvrdohlavý bastard a citový vyděrač, který se může přátelit možná tak s papouškem či psem, ale na přítelkyni nemá. Čili takové milé poukázání na to, že ryzí charakter z vás ještě nedělá dobrého partnera.(10.6.2009)

 • Jamal
  ****

  Film o deset let starší jak já, kterej jsem viděl poprvé před nedávnem ( při doplňování mezí ) a fakt se mi líbil, na dnešní poměry ( filmů plných počítačových triků a záběrů při kterých si myslíte, že jste v centru dění a prožíváte to možná víc jak ten herec )(17.11.2005)

 • kinej
  ****

  Při tomhle filmu jsem si uvědomil, jaký je to hnus, když už je úplatný i policajt. Dělal jsem diplomku o korupci, takže vím, že například u nás je podle odhadu minimálně 90% veřejných zakázek zmanipulovaných. Je to svinsto, tahleta naš veřejná správa. Ale když už je zmanipulovaná i policie, u které by měl člověk hledat zastání v základních věcech, tak je to na zblití. Jinak je Serpico takový klasický film ze satré školy, v tom dobrém slova smyslu. Al Pacino je dobrý, ale ty jeho kostýmy působí po letech komicky. Myslím si, že film je celkem realistický, vzhledem k tomu, že je podle skutečné postavy, a v závěru se vyhýbá patosu, což oceňuji.(22.11.2007)

 • D.Moore
  *****

  Prvotřídní věc. Ačkoliv je o málo, malinko slabší než další Pacinova a Lumetova spolupráce (Psí odpoledne, ano, ano), pět hvězd jí dát musím. Za její pravdivost. Smutnou.(20.8.2010)

 • H34D
  ***

  Famóznímu, úchvatnému a charismatickému rebelovi Al Pacinovi se zde dostává dostatek prostoru pro prvotřídní hereckou exhibici a pro rozjetí nefalšovaného one man show - bohužel, jen o tom by film zdaleka být neměl. Postavičky kolem Serpica jsou dost očividně určeny k nenávisti ze straně diváka, svět korupce a špinavých policajtů se zdá příliš černobílý a byť možná vyspělý v porovnání s konkurencí raných 70. let, z dnešního pohledu už ne tolik přesvědčivý. Náboj Serpica už z větší části zhynul, je to film ze své doby, o své době a pro svou dobu, dnes už to zkrátka není ono, nic víc, nic míň... 6/10(7.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace