24 hodin

Ukázka z filmu
USA, (2001–2010), 140 h 48 min (Minutáž: 44 min)

Hudba:

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Elisha Cuthbert, James Morrison, Sarah Clarke, Leslie Hope, Sarah Wynter, Xander Berkeley (více)

Série(8) / Epizody(192)

Seriál 24 hodin se odehrává v reálném čase jednoho dne. Každá epizoda pokrývá časový úsek jedné hodiny, takže se celý příběh, rozdělený do čtyřiadvaceti dílů, odehraje během jednoho jediného dne. Za tuto dobu se protiteroristický agent Jack Bauer z losangeleského Protiteroristického oddělení (PTO, angl. CTU - Counter Terrorist Unit) vždy snaží předejít nějaké katastrofě s globálními politickými následky, osvobodit rukojmí a zachránit své nejbližší. (oficiální text distributora)

Nyck

Skvěle vymyšlený seriál, neotřelé nápady se hodnotí plnými. Seriál je napínavější každou další hodinou o něco víc. A co víc, příběhy mají smysl.. Kiefer Sutherland hraje výborně. Jen mě udivuje, že u nás se oproti USA seriál tolik neuchytil. 90% ()

Trustme

Když byl seriál poprvé uveden v naší TV, bylo to malé zjevení. Hltal jsem každý vývoj časového ultimáta agenta Jacka Bauera. Seriál měl i poměrně reálné scény na danný žánr a skončil vždy tak napínavě že jsem se nemoh dočkat jak to bude příště, což se mi už u žádného jiného nestalo. ()

fabecc1222

Jack Bauer se stal vzorem pro mnoho dalších akčních postav, které se v následujících letech objevili na TV obrazovkách, či i na velkém plátně. Tvůrci tady přišli s revolučním nápadem, kdy se seriál odehrává v reálném čase, a celý děj tak uplyne za 24 hodin. Jednotlivé série zpravidla fungují jako samostatné celky, které spojuje jen postava Jacka, a k tomu pár dalších postav, které přecházejí z jedné série do druhé. Každopádně si myslím, že na sledování určité série není nutná znalost těch ostatních. Kvalita jednotlivých řad je proměnlivá, vrchol seriálu je určitě 4. - 5. řada.  Spolu s tím, jak přibývali série, tak na poměry televizního vysílání rostla i brutalita jednotlivých scén, a postupně se prohluboval určitý "morální" úpadek hlavní postavy, která se propadalo stále do většího osobního pekla. Těžko říct, jak seriál vlastně působí zpětně, po těch dvaceti letech od premiéry, ale nikdo mu už nevezme, že na dlouhé roky dopředu ovlivnil akční žánr jako celek, a stejně tak nikdo nevezme to, že Jack Bauer je suverénně nejlepší role Kiefera Sutherlanda, díky které se zapsal navždy do paměti diváků. ()

Jacob23

I pres odpor po masivni Novacke kampani jsem zhledl prvni serii..A musim priznat,ze se me to opravdu hodne libilo.)herecke vykony vetsiny zucastnenych jsou skvele,scenar dobre vymysleny(ikdyz nekdy je toho fakt moc)+zaver88%..po 2he serii sve rozhodnuti rozhodne nemenim a i neco prihodim(90%)skvely D.Palmer-celkove akcnejsi,naslapanejsi,zamotanejsi atd-na serial opravdu skvele..tak documena 3ti serie a pro me asi nejslabsi,nevim jestli proto,ze uz jsem toho videl tolik?kazdopadne porad skveli Sutherland a David Palmer,prijde mi ze se zlepsila vyprava a vyrazne i hudba,hlavni ohrozeni je dobre ale prvni pulka mi proste prisla dost nudna,naopak nekdy rano(incident v hotelu,Ryan Chapelle)jsem ziral s otevrenou pusou a vrnil blahem-a tak sem se s ocekvanim vrhl na posledni 4ri hodiny,ktere me ocekavani bohuzel nenaplnily-tzn tentokrat jen 65% ale 3ti DVD(tzn nekdy rano)mozna nejlepsi ze vsech 3 serii..whau tak po 4te sezone opet zacinam Jackovi likvidatorovi naplno fandit!tentokrat jde akce naplno a v celem dni je mnoho opravdu povedenych(wtf)momentu.Skvely je zaporak a samo opet Jack,David Palmer ci nove dosazeny president.Nocni a ranni casti jsou vyborne a konec s skvelou zapletkou se povedl na vybornou-zaverecny zaber rovnez.85%Fakt se tesim na 5tku!P.S.:jinak je sranda jak nekdo hodnoti serial co ma 6-7sezon po dvou dilech:)chybi mi poslednich par dilu 5. sezony a vim,ze bude nejlepsi!sice bez Davida Palmera ale se stejne skvelym Loganem i vsemi ostatnimi herci(potesi Sean Astin z LOTRa)zamotanou zapletkou a nekolika pamatnymi momenty 96% ()

liuk

Bohužel musím skoro citovat Novu a říct, že toto je opravdu jeden z nejlepších minimálně akčních seriálu všech dob. Bohužel hodně lidí se nechalo odradit prvními dvěma až třemi díly první řady, které jsou opravdu slabší a seriál zavrhli. Já jsem asi do šestého dílu koukal na dabovanou fullscreenovou novu, ale pak jsem přeřadil na originální widescreen :) Tak mně to chytlo, že jsem první řadu dokoukal asi když v tv běžel desátý díl a hned jsem navázal druhou serií, která se mi zatím ze tří dokončených líbíla nejvíc. Nejlepší finále(posledních 4-5 dílů) měla ovšem třetí řada, ale bohužel měla také slabší pasáže(15.-18. díl). A zatím prvních 11 dílů nejnovější čtvrté řady také míří kvalitou velmi vysoko. Update (8.7.2006) - Jak čtvrtá, tak patá řada byly opět velmi dobré, jenže seriálu už začíná škodit jeho délka. Po velmi zajímavém konci 4. série jsem doufal, že pátá bude jiná, bohužel se tak nestalo. Tím vůbec nechci říct, že by mě 24 nudila, je stále opravdu velmi zábavná a napínavá. Ale už si uvědomuju, jak trestuhodně vykrádá sama sebe a je to vlastně stále to samé. Další stejné objednané tři řady už mě bavit asi přestanou, pokud samozřejmě tvůrci nepřijdou s něčím novým a můj názor mi vyvrátí, moc v to doufám. ()

mrx.friend

Nesnášim a miluju zároveň závěry jednotlivých epizod - jakmile se začně obrazovka rozbíhat do několik oken, aby nám naposledy v doprovodu hodin dala najevo, v jakém srabu jsou jednotlivé postavy, rozbuší se mi srdce a tělem se mi prolije andrenalin. Vynikající herecký výkon Kiefera, stále efektivní zvraty, nečekaný spád, hudba Seana Calleryho, bez které by byla 24ka ničím,...prostě jedna radost se dívat... 8-) // Den první: 100% První sezóna ve mně vyvolává stále jistou melancholii, protože se pyšní originalitou a formátem, který jsem dlouho u žádného seriálu neshledal a vyvrcholením, se kterým asi nepočítal nikdo z nás. Jinak jde v porovnání se zbytkem seriálu o takové baby, řada se totiž ještě snaží vypadat reálně, věrohodně, pracuje jakž takž s logikou, řeší potřeby spánku a jídla a Jack se taky drží hodně zkrátka, prostě v roli milujícího taťky. Některé epizody, respektive pasáže, s postupem času přestávají bavit, ba dokonce nudit, ale celkový dojem je prostě jednoznačný. // Den druhý: 100% ačkoli šlo leckdy možná o přetažení za vlasy, sezóna napěchovaná akcí a zvraty, které mě nenechaly vydechnout. // Den třetí: 80% i tady je na co vzpomínat - scény, které se zaryly do paměti, protože byly skutečně ojedinělé. // Den čtvrtý: 70% samá akce, docela nuda, přehlídka mučících technik, ale poslední díly si napravily reputaci - nikdy nezapomenu na scénu, kdy Jack prakticky obětoval Paulův život ve prospěch milionů lidí, to jsem si prostě musel přehrát několikrát za sebou. // Den pátý: 100% Asi jako ostatní, co došli (né-li dál) až na konec pátého dne, nemám slov. Uznávam, že scénáře jdou lecky do až těžko uvěřitelných extrémů, ale v rámci televizní zábavy to prostě nemá chybu. Vrchol je pro mě závěr dvanáctého dílu, ještě nikdy jsem u obrazovky neměl takové pocity - mísilo se mi tam tolik napětí a když potom přišla smrt hlavního hrdiny, podlomil jsem se jako malé děcko a jeho ztrátu v seriálu náležitě oplakal. Odhalení hlavního tahouna veškerých nekalých činů tohoto dne mě docela zklamalo, od samého začátku jsem mu fandil, oblíbil jsem si tuhle postavu a následný zvrat mi přišel až moc krkolomný, zvlášť potom, jak se předchozí půlku dne projevoval. // Den šestý: 70% Z Jacka se opět ustavičně dělá obětní beránek a grázl zároveň. Opět neuposlouchává příkazy svých nadřízených, kteří mu jdou nemilosrdně po krku. Opět mu PTO věnuje veškerou svoji pozornost, aby se vzápětí přesvědčilo, že mělo jednat podle jeho uvážení a prokázat mu důvěru. A opět Jack na samém konci dne spolkne hořkou pilulku, kterou se nespravedlivě shodí o další třídu na největšího odpadlíka v Americe. Sezóna opět (v tom lepším případě) ukončuje jednotlivé zápletky, aby hned na to mohla rozehrát nové, opět se z původně divákovi nesympatických postav v průběhu děje vykreslují postavy sympatické (a naopak), opět leckdy pro scénáristické potřeby nesedí časové přesuny a příběh je opět mnohokrát překombinovaný. No, a společně s již předtím použitými hlavními motivy (atomová bomba, přepadení na konzulátu, povýšení viceprezidenta na hlavu státu kvůli předešlému atentátu, impeachment,...) se ze šestky vlastně stává taková "Best Ofka" z doposud viděného, která má neskutečně epické finále. Když se Jack zastavil na terase a vyhlížel na moře, úplně jsem soucítil, jak hluboce se chce nadechnout... // Den sedmý: 80% Šestka jako by s předchozími sériemi uzavírala trilogii a v souvislosti ke zkouknuté sedmičce mě jako její výstižná charakteristika napadají pouze tato slova: Svěží vítr. Jako by 24ka začínala úplně nanovo. Dochází ke změně prostředí, PTO je zrušeno a k Jackovi se přidává kopa nových postav. To vše přináší zcela nové možnosti, jak zásadním způsobem měnit děj. Obával jsem se, jak nám scénáristé objasní návrat Tonyho, se kterým jsme se "rozloučili" v průběhu napínavého pátého dne, nakonec musím uznat, že se s tím pisatelé vypořádali pravděpodobně nejlíp, jak v seriálu mohli. Avšak to, jak mu bylo připsaný ambivalentní (houpačkovité) chování, už by bylo trochu na delší diskuzi. Ale jde o 24ku, že? Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem na konci 18. dílu nebyl řádně šokován, když se opět promíchají karty a divák je podruhé stavěn do pozice, že neví, na čí straně vlastně tento bývalý agent stojí. Postava Renee Walkerové se stala snad tou nejsympatičtější z celé série a její společné přestřelky s Jackem tím nejzajímavějším, protože byly nabízeny z jiného úhlu pohledu - konfrontace postavené hlavně na rejpání do Jackovy minulosti a na zkoumání jeho až citové otupělosti ze strany parťáka v terénu ženského pohlaví jsme předtím přece ještě neměli šanci vidět. Jako největší scénáristickej švík (ve smyslu šlápnutí vedle) bych označil obětování se Billa Buchanana - naprosto zbytečný úmrtí další oblíbené postavy seriálu, jako by tvůrci chtěli pokračovat v jakési už zajeté šabloně likvidování hlavních postav a říkali si "Tak, koho odkráglujem' teďka?". Tentokrát tady ale chyběl ten emoční náboj, díky kterýmu bych byl odrovnanej a prožíval to stejně jako kdykoli jindy předtím. Bohužel, první půlka dne, než se setmí, opět odsejpá daleko svižněji a nabízí daleko více originality a bravurních okamžiků, druhá polovina už potom spíše sekunduje, ale jako vždy doplňuje celek a výsledný dojem dne, který je v mém případě (očividně na rozdíl od odstatních uživatelů) více než pozitivní. // Den osmý: 80% A jdeme do konce! Musím ale říct, že první půlka je poměrně hodně velkým zklamáním, kromě takových závěrečných momentů jako třeba snaha zabránit atentátu v jedoucí koloně, přívoz elektromagnetické pulzní bomby na PTO nebo pozdní příchod v záchranné misi, která měla zabránit prezidentově popravě. Scénáristé dobře odvedli pozornost počáteční dějovou linkou Dany Walshové od její opravdové úlohy. Co mě však bilo přímo do očí od samého začátku, byl způsob, jakým byl vykreslován vztah mezi Jackem a Renee. Okamžitě se dalo vytušit, že se dřív nebo později bude hrát silně na city. A taky že jo. Víc než kdy jindy mi přišlo, že tvůrci si postavy a děj píšou vyloženě tak, jak se jim to zrovna hodí: přesun z místa A do B trvá půl hodiny, ta samá cesta nazpátek najednou 10 minut, když je Jack pobodán poprvé od Renee, zbytek dne se to nijak neřeší, jakmile je Jack pobodán podruhé od ostrahy, dramatizuje se riziko, že zemře, vrací se bez jakéhokoli odůvodnění Charles Logan (promiňte, ale já myslel, že nám v šestce v té sanitce zemřel), zabití Renee je strašně hektický a udělaný tak na rychlo, jako by chtěli tvůrci mít tohle téma z krku do konce daného dílu, takže se divák s touhle postavou nemůže ani pořádně rozloučit, podezřelá je taky pozdější Jackova předvídatelnost a umění bejt vždycky o krok napřed, atd. Tak jako tak zbytek dne skutečně spěje skvělým tempem a gradováním do finále, které se se seriálem loučí více než decentně. Příval slz se zaručeně dostavil. Stejně jako pocit, že scénáristi nám z Bauera udělali fakt novodobýho Supermana, protože si nedovedu představit, jak člověk ustojí dohromady takový psychický krizovky jako vražda manželky lidmi z vlastních řad, zástavu srdce, závislost na drogách, fingovanou sebevraždu a následné schovávání se před světem, odloučení od dcery, několikaměsíční mučení, zákaz vídat se s milovanou osobou, smrt potenciální přítelkyně a následné znovu-ukrývání se. Ale děkuji 24ce za všechno, přece jenom je to seriál a já si náležitě užil každou jeho epizodu a charakter. Není důvod, abych se netěšil, až prožiju další den! () (méně) (více)

Avari.73

Když začali dávat 24 hodin v TV poprvé, tak jsem mu nepřišel na chuť (první série). Až s odstupem několika let (cca8) jsem to začal opětovně sledovat a zjistil, jak skvělý seriál je. Mám za sebou neskutečný nářez v podobě osmi řad a nikdy pro mě televizní tvorba nebude stejná. Každý moment jsem s Jackem prožíval a vždy mu přál zadostiučinění, že mu konečně postaví nějaký ten památník, ale opak je pravdou. I když jednal vždy správně, tak se z něho nakonec stal štvanec, který přišel o všechny, co miloval. Člověk si nikdy nemůže být jistý kdo je krysa a nebo kdo zemře a to je obrovská síla seriálu. Nemluvě o skvělém Kieferovi, pro kterého je role Jacka Bauera ta životní. S posledním dílem mi bylo smutno, že jeho další dny neuvidím, ale zakončení bylo brilantní. 9/10 http://soundtracky-recenze.blogspot.cz/2013/08/24-hodin-24-tv-series-recenze.html ()

dragon94

Jack Bauer je agent z protiteroristického oddělení v Los Angeles. Zemi hrozí teroristický útok. A tak Jack Bauer musí vyrazit do akce a za pomocí svých nekompromisních a drsných metod zabránit teroristickému útoku. V seriálu se navzájem proplétá hned několik linek. Obvykle tu máme politickou linku, teroristickou linku, civilní linku, linku protiteroristického oddělení, a nakonec tu nejlepší Jack Bauer linku. Nejlepší na seriálu však je, že je vysílán v reálném čase. Tedy zhruba v reálném čase, totiž každá cca. 43 minutová epizoda znázorňuje 1 hodinu v příběhu. Což znamená, že když se řekne, že za 2 hodiny vybouchne bomba, tak vybouchne za 2 epizody. A to je to co z tohodle seriálu dělá unikát. Také to, že jako první měl odvahu přijít s neepizodním příběhem. Samotný seriál je plný výborně napsaných a zahraných postav a atmosféry z těch nejlepších oldschool akčních filmů, plný zvratů a parádní napínavé akce. Sice se v každé sérii opakuje znovu podobné schéma jako v sériích předchozích a občas seriál zápasí s docela nevyrovnaným tempem. Přesto se však jedná o jeden z nejlepších seriálů co kdy vznikl. A já tomuhle asi nejpodhodnocenému seriálu na csfd dávám 5* 91%. ()

LibertyX

Neni to nejlepsi serial vsech dob, opravdu ne. Nekolik dilu vybornych, ale spousta nudnych a klisovitych. Na druhou stranu porad skvele rozdelovani obrazovky, sledovani vice lidi najednou, dobra 'civilni kamera'. Konec, pravdepodobne ta 'tvrdsi' verze, se mi docela dost zamlouval, konecne nejaky serial bez happyendu. Za to ta ctvrta hvezdicka :-) ()

Narcis

Už během 1. poloviny 1. série jsem si říkal, že to je dokonalý seriál a žral jsem snad každý záběr a každý pohyb agenta Jacka Bauera a jeho rodiny. Něco takového mi v mém seriálovém životě už dlouho chybělo. Ale pak přišla ještě dokonalejší druhá série a ta třetí sklouzla k té první. Seriál oplývá neokoukanými nápady a nečekanými osudy všech hrdinů. Akce se drží při zemi - Jack Bauer je normální člověk (dokáže projevit city a dělat chyby). Je tedy i pravda, ze když jsem o několik měsíců dříve na jedné německé TV na toto viděl ukázky, tak jsem myslel, ze to bude nějaký nový film, co jde do kin… za pár měsíců jsem se tedy díky TV Nova dověděl, co je to zač a zjistil, ze něco takového mi chybělo a ze toto je děláno mně přímo na míru ... Update po shlédnutí celého seriálu : 4.serie se ukázala jako naprostý vrchol celého seriálu - nejlepší série s geniálními scenáristickými výplody - super akce a vývoj (nějaký tajemno se hodí, ale není to nutný - stačilo tajemství Richarda Hellera). Sledováni teroristy od nádraží je podle mě zřejmě nejnapínavější a nejzajímavější sledování "muže proti muži" v dějinách filmu - samozřejmě, ze nejlepší část byla přepadení benzinky, která jasně ukazuje ze protiteroristický výcvik je možné použít i opačným způsobem. Vývoj rodiny Arazových je rovněž velmi zajímavý a nečekaný - hlavně teenager Behrooz se předvádí jako muž činu. Celá série je nenudící akční jízda - hlavně posledních pár dílů, které okořenil "chytrák" Číňan Cheng a zápletka s jadernou raketou. Scéna, kde Jack obětuje život svého zachránce patří k nejlepším v historii všech možných seriálů. Konec série jeden z nejzajímavějších v seriálu - taková poetická scéna, kde opravdu není jasné, jak Jack nastoupí na scénu v další sérii… BTW - jediná série, kterou mam na plose notebooku připravenou k okamžitému "použití". 5.serie - Napínavá a skvělá, ale čekal jsem více - Nejlepší díly se týkaly letiště - vrcholu série bylo tedy dosazeno již na začátku série (i'm in flank two position…). Další velké klady – „záporňák“ Bierko, IT teroristka Collete Stenger (skvělá Stana Katic), Jack v letadle a plynárně a druhy nejtemnější konec série (vede smrt manželky). Potěšilo mě i to, že Jack v mnoha dílech jedná na vlastní pěst a nemá za zady zásahovou jednotku - hlavně jeho boj žák versus učitel má fakt grády. Hned zpočátku mě krom toho, že zemřel David Palmer a další, zarazilo, že i když je Jack v exilu, tak stále relativně blízko Los Angeles ... ale chápu scenáristy - je prostě potřeba hrdinu co nejrychleji dopravit do terénu a nezdržovat. 6.serie - Začátek perfektní. Epizody po jaderném výbuchu už ne tak akční jako díly začínající ruskou ambasádou… Zamrzel malý prostor pro skvělou Audrey Raines, ale potěšilo víc prostoru pro pana Chenga… 7.serie - První 2 díly ??? Skvělý rozjezd - to, že oživily mrtvého ?? to mě vůbec nevadí, ale to co se dělo dále je další geniální jízda a návrat k tradici. Útěk z budovy FBI, vytahováni prezidenta z trezoru, poté přepadení Bílého domu, nemocnice a agent Quinn - jeden z Jackových nejsilnějších soupeřů, Starkwood, zápletka s kanystrem (vychytralý Galvez) a Tony na opačné straně… prostě skvělé až do konce. Fakt nechápu ten nejistý Jackův konec, když pár týdnů poté ohlásily další sérii… 8.serie - 1.dil už prozrazuje skvělý děj (přispěla i účast kapitána Acevedy). Jenže pak to připomínalo spíše horší šestou sérii - i když přítomnost Renne Walker tomu dodávala šťávu - její výstup s pilkou byl opravdu zajímavý. Zvrat nastal až v napínavých dílech s teroristou Marcusem (i když uznávám, ze ten cliffhanger byl trochu přitažený za vlasy - hned na začátku epizody se mu tam objevilo schéma, které trvá nakreslit minimálně 5 minut). Jeho nástup odstartoval napínavý děj až do posledního dílu. Nutno uznat, že to co Jack předvádí po zabití Renne Walker je opravdové cool one man show - hlavně přepad prezidentského vozidla (i když jak říkám kvalitní díly byly už dlouho předtím - např. armádní komando v tunelu). Konec seriálu mě mile překvapil a dává prostor k slibovanému celovečernímu filmu. Vždy i potěšilo, když se v seriálu objevila nějaká opravdu těžkotonážní akce - např. pád letadla v 2. sérii, útěk ve vrtulníku ve třetí, letadlo v 5. - proste taková osvěžující pauza od přestřelek a scén vyslýcháni... Dále se musím zmínit o perfektně vymyšlené teroristce Mandy (hraná skvělou charakterní herečkou Miou Kirschner), která se objevila v 1.,2. a hlavně 4.serii - mrzí mě, že její osudy nechaly scénáristi otevřené. Musím i zmínit to, že "jednička" pro mě mela takové zajímavé kouzlo - epizody se odehrávaly v tom nejzajímavějším čase (from midnight to midnight) a bylo velmi zajímavé sledovat, jak se během toho času určitá skupinka lidí (Jack s rodinou, Nina, Tony, George Mason, senátor Palmer) setkávají a rozcházejí za různých okolností, zatímco mezitím mezi sebou mnohokrát telefonují a informují se o situaci… Má láska k tomuto seriálu dosáhla dokonce takových rozměrů, že když jsem navštívil Los Angeles, mé kroky směřovaly do lokací (celkem 5), kde se tento seriál natáčel - např. nádraží Union station nebo Santa Monica pier. No nic, te chvály by bylo ode mě na celou knihu ... 6 let s Jackem Bauerem ... Jack Bauer forever - I miss you. UPOZORNĚNÍ PRO TY CO VIDĚLY JEN PRVNÍCH PÁR EPIZOD NEBO JEN PRVNÍ SÉRII : JEDNÁ SE JEN O KVALITNÍ ROZJEZD - TO CO SE ODEHRÁVÁ V DALŠÍCH SERIÍCH JE ROZHODNĚ LEPŠÍ. DEJTE SERIALU ZNOVU ŠANCI A POMOZTE DOSTAT TENHLE SERIAL MEZI NEJLEPŠÍ SERIÁLY, KDE KDYSI DÁVNO BYL ... ZASLOUŽÍ SI TO () (méně) (více)

MrMar

24 dílů je moc. čas stejně neběží úplně reálně a vycpat všechny díly něčím zajímavým způsobilo, že je tam až zbytečně moc zvratů a opakování... Ale i tak napínavá podívaná s e skvělým Sutherlandem v hlavní roli. ()

deckardx

S odstupem času musím říct, že mi Jack Bauer nějakým způsobem změnil život. Provázel mě několik let a já sem díly 24 hodin žral neskutečnym způsobem. V roce 2010 jsem se s ním musel rozloučit a i když některé série byly slabší, tak je to můj nejoblíbenější seriál. Snad se mi někdy vyplní přání se s ním ještě setkat alespoň jednou na stříbrném plátně. ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

28.06.2023

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

09.09.2021

Tento týden se objevily zprávy, že producenti, televize Fox a zřejmě i Kiefer Sutherland jednají o možnosti oživení dnes již kultovního akčního seriálu 24 hodin. Veškerá jednání jsou údajně teprve v… (více)

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí

09.07.2016

Jack Bauer konečně ve filmu?

Jack Bauer konečně ve filmu?

02.09.2014

O filmovém pokračování seriálu 24 hodin se mluví řadu let. Hodně se o něm spekulovalo především po osmé sérii, která v roce 2010 seriál zakončila, nakonec se ale nikdy nedostal z plánovacích fází.… (více)