JAG

• USA JAG (více)
Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní
USA, (1995–2005), 174 h 17 min (Minutáž: 44–93 min)

Režie:

Bradford May, Tony Wharmby, Alan J. Levi, Jeannot Szwarc (více)

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Scott Lawrence, Zoe McLellan, Tracey Needham, Karri Turner, Chuck Carrington (více)

Série(10) / Epizody(226)

Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)

Shakaar

Přiznejte se, kdo z vás z mužské populace v pubertě nepohrdl touto serií, zvlášt když tam byla Cathrine Bell? :D. Ne teď vážně, je to propaganda na US NAVY a často i osvěta na téma alkoholismus a drogy, zvlášť co se týče rodinných příslušníků a známých postav :D. Nicméně řekl bych že je to někdy i vtipné sledovat jak jsme tyto seriály v mládí žrali. Když to tak vezmu, v ničem se to neliší od moderní NCIS nebo CSI. Taky je to podobný produkt, snad ještě horší, protože vše se to odehrává ve sterilním papundeklovém prostředí, kde nechybí krásní lidé :D. Taky mají nějaké ty traumata a taky někdy spojují případy se svými osobními zkušenostmi. V tomto se to prakticky o 20 let později nic nezměnilo, akorát je to rafinovaněji skryto. Prostě posuďte sami a až se příště budete dívat na NCIS, trochu zkuste porovnávat. ()

Mik_e

Začalo to slušně, první díly byly zajímavé, nápadité a někdy i napínavé. Postupně ale začala kvalita dílů povážlivě upadat, a když Harmon Rabb (právník) začal pobíhat po Iráku a kosit teroristy či co, bylo už načase si přiznat, že to nejlepší má seriál opravdu dávno za sebou. ()

haWranka

Svého času jsem se sem tam na nějaký díl podívala. A úvodní znělka se mi zaryla nenávratně pod kůži. Ovšem dnes bych se na to koukat opravdu nemohla... ()

Smerfetka88

Já vím, já vím....není to žádné umělecké dílo, ale holt mám slabost pro muže v uniformě a filmy/seriály z takového prostředí. A Catherine Bell je nádherná, takže proto :-) ()

dannyd14 odpad!

Jeden z najnudnejších seriálov ever, ktorý vždy keď som zapol tv, mi naháňal vrásky na čele. Moja parketa je NCIS. ()

Limous

Jako dospívající, jsem ten seriál miloval, nejradši jsme měl díly na letadlové lodi, myslím, že ten seriál měl obrovský potenciál. ze všeho nejvíc jsem miloval Catherine Bell :) ()

petisek

Seriál, ktorý s postupom času dosť zmenil svoju tvár. Rozhodne mu na kvalite ubralo desať sérií, ktoré z neho boli natočené. Hlavný hrdina v podaní D.J. Elliotta je sympatický , Catherine Bell je krásna, ich nadriadený admirál je správny chlap, ale dej je naťahovaný ako guma na gatiach a vzťah hlavých predstaviteľov, ktorý sa stále nevedia dohodnúť, či sa navzájom milujú je s postupom času smiešny. 3 hviezdičky dávam hlavne za prvé série a zo sentimentu ()

deep

nuda,nuda,nuda-staňte se americkým vojákem-myslím že tenhle seriál vážně platila americká armáda.vysvětlete mi někdo prosím jak mohla mít taková blbost 10 sérií. ()

J0hn

Některé díly jsou (či spíše byli) velmi dobré, ale většinou jde o naprostý odpad, Zvláště po 11.září už jde jen o propagandistický seriál americké armády. On takový byl i přetím, protože ho armáda financuje (respaktive zdarma poskytuje vojenske vybaveni, techniku, komparz (kompars?), ale po 11.9 je to opravdu do očí bijící). ()

herrbierer

Blbá ptákovina, u které možná tak prvních pár sérií bylo průměrných, ale to už je dávná minulost. Naprosto nezajímavé případy, které jsou navíc postupem času opravdu silně šablonovité a až k zblití nasáklé politickou korektností. Přetřásají se tu různé vojenské konflikty, do který byly kdy USA namočeny (od Vietnamu, přes Pouštní bouři a Jugoslávii, až po současný Irák), a i když se najde pár amrických vojclů, kteří dělali nepěkné věci, tak jsou to vždycky vyvrhelové, kteří samozřejmě nemají se skutočnou tváří US Army nic společného. Navíc se seriálem táhne značně nezajímavá linie o hledání záhadně zmizelého otce hlavního hrdiny a vůbec je to takové celé nemastné neslané. ()

oasismanik

brrrr, tak toto pozerať bolo vždy väčšie utrpenie ako tri hodiny neprítomného pohľadu na F1, kedysi moje dve hlavné nedeľné činnosti...Akurát už vtedy som rozmýšľal, či je normálne, keď ma vzrušuje predstava, že by mi šéfovala vo vojenskej prokutatúre žena. ()

Nessos

Poměr 1 dobrý díl ku 10 špatným dílům. Slabota, ale i tak jsem to jako mladší dost žral. Když nic jiného nebylo. ()

Kajislav89

Dnes to vidím spíš trochu jako parodii. Tenhle seriál však vyplňoval mnoho mých odpolední po návratu ze školy a pod jeho nepřímým vlivem si celá klukovská část naší třídy hrála na leteckou jednotku, přestože o letcích to až tak není. Zkrátka za vzpomínky tři hvězdy. ()

Zemřel herec Dean Stockwell

Zemřel herec Dean Stockwell