JAG

• USA JAG (více)
Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní
USA, (1995–2005), 174 h 17 min (Minutáž: 44–93 min)

Režie:

Bradford May, Tony Wharmby, Alan J. Levi, Jeannot Szwarc (více)

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Scott Lawrence, Zoe McLellan, Tracey Needham, Karri Turner, Chuck Carrington (více)

Série(10) / Epizody(226)

Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)

Cocacolix

Jak je psáno na jednom diskuzním serveru, jediný důvod ke koukání je Catherine Bell. Já v tom ale nacházel trochu víc. Jistě, byl to seriál průměrný jako všechny, ale měl docela dost světlejších chvilek ()

sallyann

Jeden ze seriálů na kterých jsem vyrůstala :) Harmon Rabb byl sympaťák, ale uznávám, že několikaleté oťukávání mezí ním a Mac, by unavilo každého. Celkově se mi seriál moc líbil, i když po odchodu admirála A. J. to trošku upadalo. ()

PetrPan2

Taková efektně udělaná armádní agitka u níž je dobré příliš nepřemýšlet a jen se nenáročně bavit... Kdo si rád hraje na vojáky, tomu se to bude líbit. ()

sskrblik

Rozhodně v JAGU nevidím nic špatného, bylo to jeden z těch seriálů na který když jsem přepnul televizi, tak jsem se alespoň nějakou dobu díval. Nutno podotknout famózní znělku seriálu. Myslím si, že tenhle seriál se nemusí za nic stydět, nedosahuje výborné kvality, ale průměru rozhodně. ()

Timak

Byly doby, kdy jsem to měl opravdu rád a pořád jsem nevěděl, co to znamená ZULU ... Teď už to vím a zase tak moc nadšenej z toho seriálu nejsem =) ()

JoseBenes

Rabb má charisma, ta jeho pobočnice vypadá jako spolužačka Majka (zdravím), a má to pekelně dobrou znělku. Uvidíme, jestli ji najdu na youtube...je tam! :-) ()

MiGi87

Prezident USA prostřednictvím kongresu tímto slavnostně povyšuje JAG na pět hvězdiček do hodnosti Admirála flotily za celosvětový přínos stran vhledu do světa amerických ozbrojených sil, především pak námořnictva a námořní pěchoty. Tato hodnost, byť vyhrazena jen pro čas války a jen výjimečným seriálům, jako kupř. Friends nebo Simpsons, je seriálu JAG udělena za naprostou jedinečnost co se svého zaměření týče, stejně jako za nadstandardní kvalitu zpracování, vynikající herecké obsazení a saxofonová sóla prezidenta Clintona. ()

Josefin

Strašlivá nuda z vojenské protektury, nikdy jseme si nepadli do oka. Jedna * za Davida Jamse Elliotta, těžko bych hledala někoho komu by uniforma namořní ,letecké pěchoty v těch odstínech tak sekla!! ()

giovanni3

Sympatiční hlavní představitelé (hlavně vlastně veškeré Rabbovi kolegyně) a takový pohodový děj.. Opět další průměrná kriminálka v uniformně námořnictva, ale občas se opět podívám.. 3z5 ()

Wbcko

Už jsem tak deset let neviděl ani dil, ale na základní škole patřil Jag k seriálům, kvůli kterým jsem zběsile utíkal ze družiny "po O" a okamžitě doma zapínal Tv Nova. ()

3 AM Code

Pokud budete peclive ignorovat fakt, ze se jedna o propagandu ktera se muze smele merit s Majorem Zemanem, da se JAG hodnotit jako celkem slusna podivana kdyz neni co delat. Prostredi vojenske prokuratury ve kterem se serial pohybuje nabizi spoustu vdecnych tematu (i kdyz nijak zvlast originalnich), a diky radostne spolupraci US Army si uzijete i pohled zblizka na nejruznejsi nablizkanou vojenskou techniku od letadel a tanku az po ponorky a letadlove lode. Obsazeni serialu samozrejme sestava z cestnych a tvrdych hochu a divek od mariny s vytribenym smyslem pro spravedlnost a povinnost, kteri ale pod drsnym zevnejskem skryvaji srdce ze zlata. Pokud nahodou epizoda zrovna pojednava o pravnim konfliku US Army VS nejaka jina zeme, pak si budte jisti ze pravda je na 99% na strane hvezd a pruhu. Proste prca... :-)) ()

Danula13

Náborovka do americké armády na pokračování. Příjemný a charizmatický D.J. Elliott spolu se sličnou C. Bell ale celkový dojem trochu napravují. ()

Heraldika

Tenhle seriál, byť jakkoliv pro mě nesnesitelný, miloval můj neskutečně vzdělaný dědeček. Vypnul svůj mozek chemika a prostě se nechal bavit. Tak si ho pamatuju, v křesle s brýlemi na nose. Dnes je to přesně 10 let, co mi odešel, takže teď to bude jeden soukromý vzkaz tam někam: Stando, ahoj. Chybíš.. ()

Cejny

Harmon Rabb a jeho parta, kterou jsem sledoval vždy odpoledne po škole. Takový průměrný seriál, který nijak neoslní ale časem bohužel znudí. ()

herr_carter

"ZULU" si pamatuju dodneška, stejně tak Catherine Bell, jež jsem jako celý seriál kdysi dávno hltával................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Zemřel herec Dean Stockwell

Zemřel herec Dean Stockwell