Vonter

Zduř, tak jsem to dokázal. ADRIÁÁNÓ, ADRIÁÁNÓ jsem tvůj páán, teda co to kecám, dokázal jsem to! Rozšrotoval jsem Apollovi slezinu i játro a je ze mě žampión. Už nemusím čvrtit vepře a uklízet heňary. Všechno je teď lepší. Jenom nevim, jestli tenhlectonc film byl lepší než ten předchozí. Ale na to prdí maxipes. Jsem vítěz a jdu s naklepanou kebulí vstříc světlým zítřkům! ()

smajki

Dvojka začíná přesně tam, kde jednička končí, tedy v nemocnici, odkud propouštějí Rockyho s opravenou kušnou, kterou mu Apollo dost silně vytunil. S balíkem peněz v kapse se vydává vstříc novému životu v manželství s milovanou Adrianou, s novým autem a v novém domě a životem bez boxu. Tak si to alespoň Adriana představovala. Vysoký životní styl ale způsobuje, že peníze rychle docházejí a práce na jatkách příliš nevynáší, přestože Rocky dře jak bulhar. Čím dál víc se upíná k myšlence vrátit se k boxu, zvlášť když zjistí, že je Adriana těhotná a z médií se čím dál více ozývají hlasy Apolla, který Rockyho napadá a chce ho ponížit a tím ho dostat zpět do ringu a dokázat všem, že ho převálcuje. Adriana upadne při porodu do komatu, Rocky trénuje, ale myšlenkami je stále u ní. Adriana se probere a potom přijde všem známé "vyhraj!". Rocky se nabuší a ve skvěle natočené boxerské scéně nakonec svého rivala udolá. Pro mě dvojka rozhodně zbytečná nebyla. Ano, všichni věděli o čem bude a jak dopadne už před tím, než film viděli, ale odveta byla prostě důležitou součástí příběhu, která měla dokázat hrdost a odhodlání obou bijců. Dávám 5 hvězd, dvojka mě velmi bavila. ()

jakub.bystra

Dvojka, která u mě dokonce mírně (ale opravdu mírně) převyšuje jedničku. Pro mě je tohle však stále jen takové (co se emocionálních zážitků týče) takové rozkoukávání a připravování se na neuvěřitelný čtvrtý díl. Opravdu nevím moc co napsat. Všechno, co bych chtěl uvést, jsem napsal už k úvodnímu dílu, takže asi tak :) ()

Lasllye

Adriano, Adriano proboha vezmi mě domů a už mě nikam nepouštěj!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne. Nic ve zlém, nechci se Sylvestera nijak dotknout, ale on by se měl držet zásady jednou a dost. ()

dudonko odpad!

levy hak na bradu...levy hak na hlavu... som dostal ked to kukal. Stallone je pózer, nie herec... Neskutocne to cele smrdi jednoduchym podpisom pana SS... Totok nema nic spolocne ani s filmom a ani so sportom. Mozem to kukat aj 1000x ale ziadne plus alebo aspon to nieco... tam nejadem. NIE !!! ()

hanzikk

To co mi chybělo v jedničce, toho jsem se dočkal zde. Rocky dostal trochu akčnější nádech, jeho trénink mne zabavil více a i finální zápas mne více chytl. Skoro totožné filmy, akorát tenhle mi přijde tak o půl hvězdičky lepší. A méně rad do života :D ()

DEAR303

jedničku a dvojku beru jako jeden film ... jako malej jsem to měla na videokazete hned za sebou a tak to proste je .. ()

Zbygniev

Pokračování ihned po zápase a člověk s napětím čeká co bude dál. Film se místy podobá prvnímu. Rocky se chová pořád uhozeně a nebýt Adrian, peníze by rozfofroval a klesl by zase tam kde byl. Opět ukázka toho, jak z ničeho nic příjde šance. Film místy až člověka dojme např. kdy Rocky tráví dny i noci v nemocnici s Adrian a poté v kapli, nebo Mickey který je zde Rockyho nejen správným trenérem, ale i jako otcem, který ho musí chránit. Víc než závěrečný box se mi tady líbí celý průběh filmu,který ukazuje realitu života. ()

Drslw

No hej, zase ďalší pôvodný muster všetkých neskorších dvojok - nejde to a nejde, úpadok až na dno, žena v kóme, no a potom sa to zlomí a nakoniec veľká výhra! Yo! A tiež som si nemyslel, že niečo niekedy prekoná Stalloneho predstieranie boxu - a predsa ho prekonalo jeho predstieranie bozkov! :D ()

Maza2222

O něco slabší než první díl, ale i tak je to dost dobrý. Herci byli super, ale tady jsou hodně dobré dialogy. Zápasy na boxu jsou super. Nejlepší postava byl Rocky. 90% ()

andydufrsn

Rocky se vrací aby zúčtoval s Creedem. Příběh outsidera je upozaděn a mnohem více prostoru dostává box. Narozdil od jedničky má tohle dost průhlednej konec ()

jozorazak

Žiaden film mi skoro nedal tak emotívny, zdrvujúci a zaroveň krásny zážitok,aký som zažil pri tomto filme,vlastne pri každom filme s rockym. A za to ďakujem Sylvestrovi, že v živote som mal možnosť vidieť niečo také ako je tento film...ďakujem. ()

SNCIS

"Tak proč se nevzchopíš a tvrdě mu to nenandáš, jako jsi mu to nandal minule? To bylo nádherný!" - 60%. ()

Thercukial20

Ačkoliv to většina divácké obce vidí jinak, pro mě je druhý Rocky po všech stránkách lepší než jednička. Stallone tu nepřešlapuje na místě a neustále servíruje vždy něco jiného a neviděného a neotravuje s již x-krát vyřčeným. Výsledkem je tak svěží pohled na další Balboovu cestu, která na rozdíl od jedničky nešetří ani s komickými situacemi a humorem, který skvěle padne k těžkopádnému Stallonově hrdinovi, který se tu musí kromě boje v ringu poprat i s vlastním prosťáčstvím (natáčení reklam vládne :D) Přesto je tenhle film kromě prezentace každodenních životních slastí a strastí samozřejmě také sportovním dramatem, v jehož finále tak dostaneme povinné zakončení v ringu, které je výborně natočeným a sestříhaným soubojem, jenž vrcholí bezchybnou, napínavou a skvěle vygradovanou koncovkou. ()

Foltest

Rocky II je v mnoha ohledech podobný svému předchůdci. Musím říct, že většina filmu mě příliš nebavila. Popis Rockyho života není žádné terno ke zhlédnutí. Pak ale přichází část filmu, věnovaná Rockyho "zvednutí se", tedy trénink a pak především samotný zápas s velkým množstvím ikonických scén. A za to si Rocky tu třetí hvězdu prostě zaslouží. Rocky II je tak film, který rozhodně doporučuji ke zhlédnutí. ()

Karel_Kuhn

Pokračování přímo závislé na předchozím díle, kdy film začne jako nenáročná pohádka o splnění si amerického snu do té doby, než Sly dostane tvrdou ráno pod pás a donutí ho to kráčet ve šlépějích podle vzoru jedničky. A tak sledujeme Rockyho cestu vytřískat prachy z toho samýho zápasu co minule (podobně jako tvůrce tohohle filmu). Některé scény si z minulýho dílu příjmo vypůjčil, divák tak mnohdy nesleduje nic moc novýho. Pozitivum je, že se film nesoustřeďuje celou dobu zas jenom na Rockyho, ale zasloužený prostor dostal i jeho trenér Burgess Meredith, posledních 20 minut to trochu spravilo - 60%. ()

K1K0

Pokračovanie v legendárnom boxerskom filme a živote Rockyho Balbou čo mozem na to povedať, len toľko že je to výborný film ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers