enzo_cz

Oproti jedničce je to "jen" dobré. Za prvé díky faktu, že první díl měl opravdu dobrý scénář a za druhé celou pointu jedničky sledujeme v podstatě na novo s tím rozdílem, že tentokrát to Rocky dotáhne až k vítězství. Psychologie postav staví zcela jasně na předchozím díle, což je pochopitelné. Přesto i tak je jejich celkové vyznění plytké. Shrnu to slovy, že jde o vysoce kvalitní recyklát, což je škoda. ()

pirate

Prakticky i teoreticky totéž, co minule, takže vlastně ještě horší. Jen zde je malinko odlišnější děj, ale v podstatě naprosto stejný. Opět bojuje s Apollo Creedem a opět až na konci (když nepočítám ten začátek, který je z konce jedničky). Sotva druhý díl a už je ohraný. K tomu zase nezáživný. Bohužel maximálně 25%. ()

Paulo.cz

Italský hřebec ani po druhé co se vrátil a nezklamal. Druhý díl Rockyho se nese na stejné vlně jako první. Začátek filmu je možná trochu utahaný a není o boxu, ale spíš o tom jak se snaží vypořádat se svým životem s Adrianou. Ale potom se to rozjede a Rocky se do toho zase opře vší silou. Máme tu další perfektní motivační hudbu od Billa Contiho. Pro mě to Sylvester zvládl perfektně jak po herecké stránce, tak i po režisérské. Dávám 84%. ()

mcamino

V podtatě hodně podobný děj jako u prvního dílu, jen už je to takové míň lidské, což dělalo první díl tak úžasným. Navíc je to podruhé to samé, ale abych jen nekrtitizoval negativně, stále je to Rocky, stále má film svou kvalitu a stále si zaslouží velké uznání, nechávám hodnocení stále na 5* protože film je to vážně skvělý. ()

kla_ra

Rocky I je super, Rocky II je imitace. Nejsilnější scéna jedničky, trénink, se tu objevuje znovu (protože když to fungovalo jednou, tak to přece musí fungovat i podruhé), ale ještě se tam k tomu přidává houf dětí, protože všechno je lepší, když je v tom houf dětí. Co mě ještě zklamalo je to, jak Rocky naprosto závisí na Adrianě. Kouzlo původního Rockyho je přeci v tom, že lidi motivuje, ukazuje, že můžou něčeho dosáhnout, když sami chtějí. Tady Rocky sám od sebe nechce nic. Až pak, když Adriana řekne "Chci, abys ho pro mě porazil!", tak teprve začne makat... Připadá mi to nevěrohodné. Plus bod za dabing, měla jsem nějakou absurdně nepovedenou verzi, díky tomu to byla aspoň zábava. ()

shinlove

Jako vždy, i v případě Rockyho je jednička výrazně lepší než dvojka, ale to se dá vždy očekávat. Každopádně pořád jde o pěknou podívanou a proto 3* ()

Tumbik

Bylo to úplně jiné než jednička, ale i tak se mi to velmi líbilo. Ta scéna, při které hraje jeho písnička a on vybíhá na ty schody s dětmi za zády je naprosto geniální. Skvělé pokračování, ale na jedničku to nemá. ()

lukin1.1

Poněkud slabší první půlka filmu. Druhá to ale zachraňuje na plné čáře a jsou z toho nakonec slabší 4 hvězdy. :-) ()

oskiii

Ten Titllebach v dabérské roli komentátora...to je ultraomyl. On to vlastně nehraje, je přirozený...popisuje dané situace úplně jinak než probíhají :D ()

Bogrant

Jednotke sa to síce nevyrovnalo, čo sa dalo aj čakať, ale stále to je dosť dobré pokračovanie tentokrát zamerané viac na Rockyho osobný život ako ten športový. K poriadnemu boxu sa dostaneme až pri konci, ale opäť to stojí zato, avšak ťažko prekonávať niečo, čo takmer prekonať nejde. ()

Cesty timem

Podle mého o fous voholenýho boxera lepší než první díl. Doteď jsem nepochopil vysoké hodnocení jedničky. I druhý díl jsem si jen doplnil seznam skouknutých filmů a nepředpokládám, že si ho dám znovu. ()

Razz

Po rokoch vyšla HBO s celým kompletom filmov o legendárnom boxerovi a nastal čas pozrieť sa, čo s nimi urobil čas. Veru, naše detské či juniorské nadšenie, kedy sme dvojku pozerali s otvorenými ústami nahrádza odstup, v ktorom sa ukazuje, že Rocky II. je patetická rozprávka, ktorá dnes až tak nefunguje. V každom prípade je to legenda, a tá si menej ako tri hviezdy ani nezaslúži. ()

Feacher

Řekl jsem si, že se teda podívám na celou sérii, abych věděl, jak se bude příběh dal rozvíjet. Prvnímu dílu jsem dal 4*, protože první polovina filmu mě vůbec nepřitáhla. Tady to byly bohužel tři čtvrtiny filmu. Skvělá byla až poslední čtvrthodina. Je to kvalitní film se skvělý Stallonem, ale prostě mě to netáhlo. 65% ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers