PanPyzamo

Rocky II navazuje hned na legendární první díl. Dle mého názoru je i dvojka lepší. Zbytek se táhne v podobném stylu. Pořádný workout a ukázat lidem, že na to prostě máte a že vás nic nezastaví. Víc k tomu neřeknu. Za mě skvělý film, který doporučuji. 8/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10 ()

david141474

No dvojka je za mě ještě o něco lepší jak jednička. Celá dramatická linka je opravdu skvělá a vy postavám věříte a doufáte, že to dopadne co nejlíp. Teď menší spoiler, ale dopadne to dobře. Celej děj je v tomhle filmu o něco zajímavější než v prvním díle, taky to bude tím, že tento film tentokrát režíroval samotný Stallone a na kvalitě filmu je to dost znát. Postavy jsou opět skvělý. Herci jsou taky skvělý. Soundtrack je opět božskej, hlavně díky Billu Contim. A finální fight je ještě lepší a víc nervydrásající než v prvním díle a atmosféra u fightu je opravdu božská. Já nemůžu jinak, ale za mě jednoznačně 10/10, je to lepší jak jednička. ()

Dvojirakri

Asi nejnudnější a tím pádem pro mnohé i nejhorší díl, zároveň ale nesmírně důležitý! Po prohraném zápase s Apollem uvažuje už více než třicetiletý Rocky jestli právě nepřekonal vrchol své kariéry. Rád by se věnoval rodině, našel si normální zaměstnání, opustil svět boxu. Zde se láme chleba v tom jestli bude série ukončena nebo nadejde dalšímu pokračování. Bohužel je díl degradován přílišnou Stalloneho snahou improvizovat mimo daný scénář, což lze vysvětlovat nedůvěrou v něj. Ano, tady o box ani moc nejde, je to spíš o hledání budoucího směřování, drama v rodině, tento díl ale vzniknout musel aby mohlo přijít pokračování. ()

PTuranyi

Rockyho romantický príbeh s Adrien pokračuje sobášom. Rocky zavesí box na klinec a rieši normálne problémy bežného človeka. Hľadá prácu a chystá sa na úlohu otca. Apollo Creed však chce odvetu. Takže po viac ako polovici pohodového filmu o normálnych starostiach čerstvých novomanželov sa Rocky vracia do ringu. Dosť mi vadil Rockyho boxerský štýl a la fackovací panák. Bez krytia, s minimálnymi úhybmi a cieľom inkasovať čo najviac do čumáku. Mark Wahlberg vo filme Fighter sa naučil kryť a uhýbať, Stallone to nezvládol. Produkcia je dobrá. ()

J.Bourne89

Jediná má výtka směřuje k Rockyho ignoraci k tréninku počas celému filmu, kdežto na konci to vypadá, že se na zápas připravil v jeho předvečer. Jinak ještě né tak dynamický jako nástupci, přeci jen donutí vyskočit z gauča a začít tlačit a tlačit... ()

Ponocnej

tak prvni se serie o boxervi ktery to uz zabalil a najednou zase zacal trenovat a stal se mistrem sveta ac neumi dement stalone drzet ani ruce nahore ()

zurivymlok

Samozřejmě je pokračování slabší než jednička, nicméně je stále vystavěna na poměrně zajímavém scénáři. Slabinou filmu vidím hlavně v konečném zápase, kdy je Rocky prakticky celý zápas jen otloukán, aby nakonec s fanfárami vyhrál. Rocky zde nebyl lepší. Vlastně vše rozhodl jeden či dva dobře mířené údery, kdy přešel ze stylu praváka na styl leváka. Snaha napnout diváka, či snad předvést tu sílu nezdolné vůle Rockyho jehož nepoloží ani ten největší výprask zde již působí trochu kontraproduktivně. Vyrovnanější zápas by byl býval asi lepším závěrem. ()

Wildchild8

Trošku něco jiného oproti prvnímu dílu, nicméně pořád velice dobrý příběh a perfektní zpracování zůstalo :-) Sylvester je prostě borec a tady to dokazuje na 110 % ()

Mangus

Po rokoch keď pozerám Rockyho I, je to neskutočne dobrý film, dvojka však jeho kúzlo absolútne postráda a k zápasu, ktorý je podľa môjho názoru menej premakaný ako v jednotke, sa prepracováva príliš sterilne, priehľadne a človek už len čaká, kým Adriana povie niečo ako: ,,Zabij toho parchanta.´´ Okrem toho tento diel spravil z Rockyho analfabeta a primitíva, ktorý akoby zmizol v ďalšom dieli a tam sa opäť pozeráme na inteligentného boxera. Pre mňa po rokoch sklamanie...keď som bol malý, tak som to žral, ale teraz toto neprehryznem.. 6/10 ()

Mr.Hackels

O dost slabší než jednička. Sice stále hloupoučký Rocky Balboa, který mě dokáže pobavit, ale zklamal mě závěrečný boj. A to tak, že hodně. Po pátém dílu určitě nejslabší ze série. 55% ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers