Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3

Účinkují:

Série(46)

Hrabka

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Jak vás tenhle pořad jednou chytí, tak se už vezete... Sice mě ten styl hry ze začátku trochu vadil, ale jak jsem si zvykl, tak mě to začalo bavit víc a víc a teď dávám jednu sérii za několik dní. Je to prostě skvěle vymyšlená hra v zajímavém prostředí a se zajímavými lidmi. Vždycky se najdou lidi kterým fandit a naopak mrdky, kterým přát neúspěch. :-) První série tu nemá vlastní profil, tak ji zhodnotím krátce tady a to tak, že kdybych ji viděl jako úplně první, tak by mě asi chytla o dost více. Takhle když už je člověk zvyklý na úplně jiný level z dalších sérií, tak to zase takový odvaz není. Ale jako vzor pro další série, ukázka jak tuhle soutěž hrát (klobouk dolů před vítězem) a odrazový můstek k doposud odvysílaným 28 sériím zafungovala výborně a je nutné ji a jejím tvůrcům vzdát hold. ()

juta

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Tak tohle je jedna z mála soutěží, u který vydržím sedět hodně dlouho. Miluju takovýhle soutěže, kde odchází jeden po druhým a zůstane ten nejlepší. Klidně si dokážu pustit pět dílů za den, jak mě zajímá, kdo vypadne jako další. Tehdá, když tuhle soutěž dávali poprvé v televizi, tak jsem na to rád koukal a už si z toho moc nepamatuju. Ze začátku se vždy snaží zbavit těch nejslabších a postupem času se to vždy zajimavě změní, kdy se začnou vyhazovat silní jedinci, kteří by ostatní mohli ohrožovat. Takže tu vzniká taktika, ale i přetvářka, společenství, falešnost... To na téhle hře mám rád. I když někdy mě to štve, protože si oblíbíte některého člověka a ostatní ho později vyřadí. Je to prostě soutěž a já to ovlivnit nedokážu :-) Některé hlasování mě občas dost překvapilo, ale někdy bylo jasné koho vyřadí a já byl většinou stejného názoru. [1.SÉRIE] > Možný spoiler! Nejoblíbenější hráč: Colleen, kterou jsem si už dřív oblíbil ve filmu Zvíře a i tady mi přišla jako nejlepší ze všech. Nikoho nepodrážela, hrála čestně a takových lidí se v této hře najde opravdu málo. S vítězem jsem nebyl úplně spokojen. Klidně bych si tam představil spoustu jiných lidí. ()

CrypzzXD

Báječná sociální hra, která vám jednoduše nedovolí odejít od televizních obrazovek. Guatemala 9/10 Exile Island 4/10 Cook Island 10/10 Fiji 2/10 China 8/10 Micronesia 10/10 Samoa 10/10 Heroes vs Villians 10/10 Nicaragua 2/10 Redemption Island 9/10 ()

DJ_bart

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Definice nezapomenutelných okamžiků strávených u večerních televizních pořadů s kámošema. Hltám to již od základky a müluju to pořád. Sledování v kolektivu povinností.... Moji oblíbenci: Rupert, Ozzy, Reynold, Boston Robb, Russel Hantz, Parvati, Amanda, Coach a mnoho dalších. ()

ajuska

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Viděla jsem jen dvě řady z těch, které u nás kdysi dávala Nova a naprosto mě to dostalo. Skvěle propracovaná reality show, kde bojují lidé proti přírodě i proti sobě a sami rozhodují, kdo má být vítěz, zkrátka žádné smsky a soupeření o zalíbení se divákům. To tomu dodává šťávu. UPDATE: Během nedlouhé doby jsem dohnala všechny série a pořád platí - skvělá reality show. Ani po více než dvaceti řadách to není nuda. ()

Pepinec

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Jestli chce někdo dělat reality show, pak takhle. A pokud k tomu není dostatek chechtáků, nápadů, zajímavých lidí nebo pokud nemáte ostrov u Panamy, vyprdněte se na to. ()

Paldini

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Oblíbení hráči: Borneo - tlusťoch Rich, Australia - Mirek Dušín Colby, krásná Elisabeth, tatík Rodger, Africa - zabiják Lex, Marquesas - paladin Paschal, Thailand - nikdo, Amazon - nadržený hajzlík Rob C., naivní maniak Matthew, Pearl Islands - šarmantní prolhanec JFP, pirát Rupert, špiónka Sandra, drsňačka Christa, AllStars - pán stratég Boston Rob M., zapšklý zabiják v nejlepší formě Lex, Vanuatu - pyšná amazonka Ami, charismatický Sarge, Palau - chladnokrevný nekompromisní tvrďas Tom, mučedník Ian, Guatemala - dobrák Brandon, gangster Judd, Exile Island - superman Terry, šílenec Shane, manipulátorka Cirie, Cook Islands - capo di tutti capi Yul, poloopice polodelfín Ozzy, židovský satanáš Jonathan, šaman Cao Boi, Fiji - chytrolín Yau-Man, China - nikdo, Micronesia - učitelka manipulace a taktiky Cirie, Gabon - pesimistický ohavný hláškař Randy, nadržený prolhaný geek Ken, Tocantins - baron Coach Prášil, sadistický zmetek Tyson, Samoa - agresivní strategický pitbull Russell H., H.Vs.V. - špión na volné noze Sandra, Nicaragua - nikdo, Redemption Island - vůdce nezničitelné sekty Boston Rob, tajný agent v růžových slipech Phillip, South Pacific - náboženský vůdce 2 Coach, One World - xenofobní, teplý, rozmazlený, anarchista Colton Neoblíbení hráči (fujtajbl, odpad): Borneo - hnusačka Sue, Australia - nikdo, Africa - otravná Lindsay, Marquesas - pitomá kráska Sarah, Thailand - skřet Clay, mimoňka Jan, Amazon - náboženská fanatička Joanna, poloblb Roger, Pearl Islands - přestárlá skautka Lill, AllStars - buran Tom, závistivá Jenna L., Vanuatu - trpitelka Scout, Palau - udavačka Caryn, Guatemala - nikdo, Exile Island - rozmazlený Aras, Cook Islands - přívěšek Becky, Fiji - mrzký šmejd Dreamz, pizda Lisi, China - anorektička Courtney, prostoduchá Jaime, pambíčkářka Leslie, Micronesia - krvelačná upírka Natalie, Gabon - nosička dříví Susie, atletka z formy Crystal, Tocantins - megera Sandy, Debbie(l), Samoa - kříženec Ramba, idiota a malé holčičky v těle pětačtyřicátnice Shambo, H.vs.V. - kupodivu tlusťoch v obleku supermana Colby a prostoduchý pirát Rupert, Nicaragua - drsná šikanistka NaOnka, asi nejhloupější soutěžící všech dob Chase, slizký Sash, Redemption Island - nikdo, South Pacific - další slizoň (brácha Sashe) Albert, One World - samozvaná, neschopná mastermaindka Alicia ()

Indiana

Tak tohle bylo napínavý, zábavný....no prostě hustý, a navíc v tom vyhrál ten, komu sem fandil (teda aspoň myslim, že vyhrál ten teplouš Richard, co se držel pro to, že furt lovil ty ryby). ()

Deimos

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

POZOR možné SPOILERY TV/// Soutěžící 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// PLUS: už kdysi dávno (Africa v roce 2003) jsem si zamiloval tuhle nejlepší reality show, která neustále dokáže překvapovat, v první sezóně jsem si oblíbil Collen a zjistil, že napoprvé vypadal pořad trochu jinak než v pozdějších sezónách MÍNUS: vypadal totiž celkem minimalisticky a levněji, hodně se tu divákovy vysvětluje, závěrečný Reuninon nemoderuje Jeff Probst, soutěže jsou jednodušší, ostrovy působí spíše jako dvě oddělené pláže a hra je díky Richardovi celkem jednostranná a Collen se svým kmenem nemá moc šancí. Je to ale taky důkaz že se stačí na začátku spojit do čtyřky a nezradit se.***Celkem 75%*** Je škoda, že jsem musel na první řadu čekat dlouhých 12 let, ale o to víc si jí vážím a sledování si užívám. Na Borneu jak jsem psal výše je poznat, že pořad teprve začíná a podle toho to i vypadá. Přesto se nejedná vůbec o špatnou řadu. Najdou se tu dobré momenty a pozorný divák který viděl pozdější řady si všímá několika rozdílů, které později zmizely. Viděl bych to tak že rok 2013 se ponese ve znamení trosečníka. PS: Vždy jsem hodnotil jednotlivé řady, proto zdejší hodnocení patří první řadě, tedy Borneu. Samotný pořád a jeho námět je to nejlepší co se na obrazovky dostalo. ()

gilmore_girl

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Zatim jsem absolvovala jen pet serii a porad me to bavi. Nejvic samozrejme zalezi na vyberu soutezicich, proto mam nekterou radu radsi nez jinou, ale vzdycky si dokazu najit sveho favorita a fandit mu. Jeste se mi bohuzel nestalo, ze by muj oblibenec vyhral, coz me trochu vytaci, ale Americani maji holt jine hodnoty :). Moc ocenuju to, ze se snazi v kazde dalsi rade o inovace jak v pravidlech, soutezich, tak i cenach. Jedine, co zustava stejne, je hudba a Jeff - a to je jedine dobre! Co me nekdy nudi a irituje, je vecne dohadovani a spekulace pred kmenovymi radami (ja bych uvitala vic soutezi), ale patri to ke hre, takze to tak beru. Zaverecne proslovy o tom, proc by si dotycny vyhru zaslouzil a co s ni provede, aby prospel lidstvu, jsou umele a pro me jen usmevne, ale jsou zkratka americke :) A nastesti jsou jen v jednom dilu! ******************************* Cim dele na to koukam, tim vetsi mam pocit, ze je to cele umele a vykonstruovane, aby to bylo zajimavejsi. Misto spontannich jednani soutezicich vidim jen predem nalajnovany a do puntiku zahrany scenar, protoze nektere "zvraty" jsou zkratka nerealne a vyrazy ucastniku na kmenovkach jsou naaranzovane az k smichu. Chybi mi tam kousek prirozenosti. Proc si rovnou nenajmou herce? Za tuhle umelost bohuzel strhavam jednu hvezdu. ()

HoneyBunny

Ještě mě nikdo úplně nepřesvědčil, že Survivor nemá scénáristu (všechno to může být podvod), nicméně se jedná o soutěž nesmírně zábavnou, postavy vám přirostou k srdci a vám je pak líto, když je kmen vyloučí. Při začátku druhé série (z Austrálie) jsem si myslela, že nemá šanci tu první (z tropického ostrova) přetrumfnout, nicméně se jí to podařilo. Nedávno se začala vysílat řada třetí, tentokrát z africké buše, a vypadá to, že se Survivor stále drží nastavené laťky. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

První série není tak skvělá, jako ty následující. Podvod a lži jsou v soutěži posuzovány, jako něco ďábelského. Naštěstí je tu velké množství sympatický postav v čele s nerudným Rudym, bláznem Gregem, či tlustým exibicionistickým teploušem Richardem Hatchem, o němž jsem bohužel věděl, že soutěž vyhraje, tudíž jsem si ji nemohl vychutnat tak, jak by bylo vítané. 2* ()

Kothy

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Asi nejlepších reality show, jakou znám. Jak jinak poznáte pravý charakter lidí? Necháte je spolu žít na pustém ostrově. Sledoval jsem to už od mala. Těch sérií je opravdu hodně. Každá je někde jinde. Pořad je plný intrik a přemlouvání. Nikdy si nemůžete být 100% jistí, koho vyhodí. Občas je to celkem sranda, jak se pořád domlouvají, kdo půjde ven. Hodně dobré jsou i soutěže o odměny a o imunitu. Je to opravdu velmi emotivní a těm lidem prostě fandíte. Spoustě z nich to změnilo život. Komu by to taky 1 milion dolarů neudělal že? Někteří slavní účastníci se tam objevili víckrát. Tato soutěž vás pokaždé dokáže překvapit. ()

Okara

Jednoznačně jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. Kolik si tato exotická sága se stále novými překvapeními a nádhernými záběry fauny i flory získala v Čechách fanoušků se ukázalo při pozastavení vysílání na Coolu v zimě - ohlasy na facebooku se daly počítat po stovkách každý jen "Proč už nevysíláte Kdo přežije?:(" a "Kdy se zas bude vysílat?:(". Přiznám se. Byl jsem mezi nimi. Oblíbené postavy: Terry, Ozzy. 100% ()

Ant

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nejlepší reality show, co se kdy v TV objevila. Drsné podmínky, intriky, zajímavé úkoly a hlavně lidi, co se opravdu chovájí jako lidi. Skvělý způsob, jak využít volný čas. ()

Bachy

Nepochybně se s každou další řadou blížíme více a více k soutěži Dolejzač a Pochlebovač, jenže na ty první části mám tak fajn vzpomínky, že níž jít nemohu. Kmen promluvil. ()

LoLaa

Dříve jsem pořad sledovala nepravidelně, teď už si nenechám ujít jediný díl! Není to jen 39 dní plných emocí, strategií a napětí, já na pořad pohlížím hlavně ze stránky psychologické, je totiž plný intrik. lží a taktiky a je vidět, co všechno jsou někteří soutěžící pro peníze schopni udělat. Psychologie jednotlivých soutěžících je nádherně vykreslena. Baví mě výzvy i promluvy jednotlivých hráčů. Stojí to opravdu za to! Mým nejoblíbenějším soutěžícím je zatím Rupert :)) ()