Série(3) / Epizody(18)

Dan

Vtipné, britské, absurdní. Jen jsem měl tu smůlu, že jsem první viděl IT Crowd, o proti němuž mi přijdou Black Books ne tolik nabité a hlavně příliš často opakující stejné vtípky. Ale to je nutno přičíst také faktu trojnásobného počtu dílů. ()

Odpadlik

Tohle je pro mě překvapivá bomba. Sice jsem ještě neviděl všechny díly, ale např. ten s výukou klavíru neměl chybu. Škoda jen, že to není dabované ... ()

elshish

Je jasné, že žadný seriál nemůže mít hodnocení každého dílu plný počet. Ovšem najít v každém dílu něco jedinečného a originálního, ať už jde o hlášky nebo zbrklý pohyb pana Blacka je u tohoto seriálu pro mě skvostem .. ()

teddinka1

No jo, nevrlý Irčan, jeho "osvícený" účetní a jeho přátelkyně, která je neustál eu vytržení... Partička hic. Ale bezkonkureční je je Bernie Black. Žádné porozumění, žádná chuť pracovat, žádné ambice, ignorant, jak se patří a sluší!! :-) "Jsou ty peníze z pravé kůže? Protože já chci, aby mi ladily k peněžence" :D ()

kubal18

Tak jako Bernard trávil příjemné chvilky u knížky a lahvinky vína, tak i já jsem prožíval příjemné chvíle při sledování tohoto seriálu. S lahvinkou vína. ()

Shizuru

100% zlepšovač nálady! Knihy zde nehledejte...nevrlého egoistického Ira, švihlou ženskou a dobrovolného otroka ano. ()

Karmina

Black Books je naprosto úžasný seriál. Náměty, scény a hlavně Bernard s Mannym... ach, to snad není co vytknout skrz návaly smíchu :-D ()

Dennis.16

Britský sitcom o věčně opilém knihkupci, "hippies" kolegovi a trošku střelené prodavačce? To jsou tři postavy, které tvoří tohle neuvěřitelně atmosférické a komorní dílo. Dylan Moran zde exceluje a řekl bych, že je to jeho životní role, ať už bude hrát v čemkoliv. Opravdu povedená záležitost, která byla pro Grahama Linehana odrazovým můstkem ke komerčně úspěšnějšímu seriálu. ()

marusaj

ˇUplně nromální knihkupectví, kam, když vejdete, tak : a) Pohltí Vás lidožravá sedačka.. b) Uchvátí Vás hipík s precizní hrou Flight Of The Bumblbee (o něco málo horší než Rachmaninov).. c) Padnete zalknuti cigaretovým dýmem.. d) Utečete před vágusem lizajícím nanuk z mraženého vína.. e) Utečete před dotěrnou ženskou, kerá se Vás ptá, k čemu slouží tahle kulatá blbost.. f) Utečete před neidentifikovatelnou příšerou zpod postele g) Utečete před zhovadile opitou sebrankou podivných, již jmenovaných, typů.. h) [a to je pravděpodobné] Moc rádi zůstanete a vychutnáte si tuhle praštěnou, ale přitom inteligentní britskou minisérii, ve které trio Dylan Moran, Bill Bailey a Tamsin Greig uvádí nejsympatičtější seriálovou squadru hrdinů všech dob." ()

mdouglas

Snad až na poslední díl třetí serie si nemohu stěžovat. Výborná podívaná, u které se človkě směje snad pořád. 95% ()

*JIN

To to trvalo než jsem to pochopila! Ale jsem tam a Dylana Morana bych kvůli žádnýmu jinýmu neopustila! ()

Camarro14

Srdcová záležitost mezi britskými sitcomy, která mi předala velké množství vynikajícího sofistikovaného humoru ... ()