Tom Cruise září jako Jerry Maguire, sportovní agent, který zažívá životní krizi. Když se vší parádou přichází o práci i o přítelkyni (Kelly Preston), jeho osobní i profesionální kariéra se rázem ocitá na úplném dnu. Pak do jeho života i do jeho srdce vstupuje svobodná matka (Renée Zellweger) a Jerry si uvědomuje, že ho čeká to nejtěžší vyjednávání v životě... V sázce je totiž srdce ženy, kterou doopravdy miluje. (Bontonfilm)

Glowski

Zvnějšku: Schizofrenní satira, která nutí diváka dojetím slzet nad tím, čemu se vysmívá. Nepomáhají ani zaručené triky: lobotomické dialogy, přepálená klišé, Tom Cruise.__________Zevnitř: 138 minutový mix scén, které by tři dobří režiséři vystříhali z romantické komedie, sportovního dramatu a filmu o "vnitřnostech systému". Výsledná břečka je zcela příznačně indiferentně pojmenována jménem hlavního hrdiny, jediným prvkem, který ji drží pohromadě. ()

herr_carter

Úspěšné doplňování nutné filmové historie pokračuje a tenhle film mě potěšil moc. Jednak je to díky charismatu Toma Cruise, pro něhož mám slabost odjakživa, jednak je to i díky faktu, že se jedná snad o první film, kde mě Jakub Gůdingových nesere, ba naopak jeho střeštěným kreacím a afektované mluvě se musí člověk od srdce smát a jednak je to i příběh samotný, který vypráví o statečném člověku, jenž chtěl vystoupit z kolotoče médií, milionových obratů a polopravd a snažil se vše dělat po svém - správném morálním přístupu...jeden z těch sportovně-dramatických filmů, rozhodně patřících do úplné špičky své kategorie................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Jiří K.

Americká akademie mne už v ničem nepřekvapí, proto i ocenění toho dílka beru s nadhledem. Dokoukal jsem jen kvůli jímavému scénáři, tedy nikoli kvůli hlavním představitelům. Nejtragičtější byl jak jinak Cruise, jehož prototyp beztvarého chodícího panáka "perlí" i v tomto romantickém dramatu. Konec příliš ubrečený, narcistický, až jsem čekal, kdy si začnou herci sami sobě aplaudovat. ()

darwin

Toma Cruise sice nemám opravdu rád, ale na tuhle roli se hodí perfektně. Neurotický Jerry Maguire je totiž jako Cruise sám. Obsazení je výtečné, Cuba Gooding, Jr. dostal po zásluze Oscara a malý Jonathan Lipnicki je jako vždy prostě k sežrání. Akorát bych tam dal víc sportu a míň citových výlevů, film totiž místy nudí. ()

Nemik96

Čekal jsem ostré sportovní agenty, kteří vedou nelítostné boje o sportovní talenty a dočkal jsem se průměrné romantické komedie, s průměrným Cruisem a překvapivě i Cubou Goodingem který jinak patří k mým oblíbencům. uděluji 3*** ()

iXtr3m3

Film, ktorý stojí výlučne na hercoch a ich hraní. Žiadne veľkolepé efekty, žiadne veľkolepé akcie, jednoducho skvele rozohraný príbeh skvele zahraný troma hercami, sympatickým Tomom, štýlovým Cubom a tajomne sexi Renée. Pekný film aj pekný príbeh. ()

LEATHERFAC odpad!

Cruise ve své jednoznačně nejslizštější podobě, Renča si jede svou klasickou tuctovku ala Jonsonová, kterou podle mě i opravdu je, Kuba je naprosto nesnesitelnej a z toho malýho ňuňu brejlouna se mi místy až navalovalo...brrrr nikdy víc! Esence toho nejodpornějšího, co se dalo nacpat do americké romantické komedie. ()

black_adder

Podle mě je to docela sympatický film ze zajímavého prostředí amerických sportovních agentů. Tom Cruise i Cuba Gooding jr. podali hodně kvalitní výkony, i když na toho Oscara to asi opravdu nebylo... ()

BlueZero

Tento snímok bol zaujímavý najmä hereckými výkonmi Toma Cruisa, Renee Zellweger a Cuba Gooding jr. Odovzdali vo filme skvelý výkon. Film je zložený z dramatických, komediálnych aj romantických scén, ktoré zodpovedajú priemeru. Nebyť skvelých hereckých výkonov, je tento film prepadák. ()

joshula

Ukazka jak se z niceho da vytezit hodne... Mlada Rene Zellweger uz tehdy ukazala jakou muze byt hereckou. Ve spojeni s Tomem udelali z nudneho zacatu velmi zajimavou podivanou. ()

wosho

Velice zdlouhávé a natahované. Crowe jako režisér nedokázal sám sebe jako scénaristu trošku usměrnit a dokopat se k potřebným změnám. Co však se zde podařilo na jedničku jsou herecké výkony. Tom Cruise je zde opravdu skvělý. Cuba Gooding Jr. je dobrý (ale Oscara za to dostat opravdu neměl) a v té době neznámá Reneé je k pomilování. Celkově se jedná o dobrý hollywoodský film, který je v celkovém součtu až moc průměrný. Škoda. ()

Paity

Moje oblíbená záležitost vykreslující nehamižného sportovního manažera.... samo o sobě pochopitelěn nesmysl.... který se dostane z vrcholu na dno, aby pochopil cenu toho všeho kolem sebe a začal se chovat zcela jinak. ()

Ilhan

Tak první dvě třetiny jsem si to fakt užíval, ale pak mi příšlo, že do poslední třetiny se najednou skočilo hrozně zkratkovitě, dvěma scénami, jedním střihem. Hrozně jsem se ve filmu najednou ztratil, i když jsem pochopil, co se vlastně stalo, nebylo mi zřejmé co vlastně. Proto jsem v konečném hodnocení hvězdičku ubral a dal pouze tři. ()

Dyas

Mě se Jerry Maguire moc líbil. Krásné sportovní drama včetně povedené romantiky, navíc Cuba Gooding Jr. má komediálních scén na rozdávání, oscara si zasloužil. Dvojice Cruise a Zellweger mi připadala zajímavá a vůbec celý film je skvělý, ale jak jde vidět, není pro každého. ()

Macik

Ničím zajimavá komedie v které Cruise totálně přehrává...Vůbec se tam nehodí a proto jsem se modlil aby v každý další scéně přišel na řadu Cuba Gooding jr. páč ten byl naprosto skvělej..:-) ()

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston