Série(2) / Epizody(4)

Recenze uživatele misterz k tomuto seriálu (3)

Maigret a případ mrtvého muže (2016) (S01E02)

Čo sa mňa týka, zatiaľ to najlepšie s Maigretom a s R. Atkinsonom v hlavnej úlohe. Tento pozitívny pocit má vo veľkej miere na svedomí zaujímavá hlavná os príbehu, ktorá dokázala zaujať i mimo samotného vyšetrovania. K tomu ešte treba prirátať slušnú atmosféru a výborné herecké výkony, hlavne herec čo hral najzápornejšiu postavu bol vynikajúci. Spokojnosť, nadpriemer. 75/100 ()

Maigret a noc na křižovatce (2017) (S02E01)

Samotný krimi príbeh ohľadom vraždy jedného židovského klenotníka ma síce moc nezaujal, no oceňujem aspoň to záverečné rozuzlenie a technickú stránku snímku. Snáď ďalšie diely o Maigretovi a jeho prípadoch budú zaujímavejšie. Priemer. 60/100 ()

Maigret a drahoušek z Montmartru (2017) (S02E02)

R. Atkinson v zaujímavej úlohe vyšetrovateľa Maigreta. Samotné pátranie po vrahovi a odhaľovanie krimi pozadia tohto prípadu síce nebolo nejak extra nápadité a zaujímavé, pričom ma miestami i troška nudilo, no po formálnej stránke tento snímok nemá žiadnu chybu - vynikajúca výprava, hudba, herci... to všetko dokázalo navodiť jedinečnú atmosféru, na televízne pomery nevídanú. Celkovo spokojnosť. Slabší nadpriemer. 70/100 ()