Prci, prci, prcičky 3: Svatba

• USA American Wedding (více)

Skandální hrdinové, které milují diváci po celém světě, se vrací u příležitosti velmi významné události ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba. Jim a Michelle se berou. Stifler plánuje rozlučkový večírek a Jimův otec, samozřejmě, je vždy po ruce s nějakou skvělou otcovskou radou. Parta z filmu Prci, prci, prcičky je zpátky s další porcí nezaměnitelného obhroublého humoru. Jestliže tedy chcete zjistit, co po nocích nedělat v gay baru, pokud chcete slyšet, proč sex s babičkou nikdy není dobrý nápad a proč ochlupení pohlavních orgánů se svatebním koláčem tvoří špatnou kombinaci – jste na správném místě. (Magic Box)

ywo666

Výrazne horšie ako prvé diely. Chlapcom skrátka dochádza dych. Čo už, nemôže všetko vychádzať donekonečna. A treba priznať, že zas úplne zlé to nebolo. ()

terunka003

Vtipné, mladé, ulítlé × přisprostlé, ujeté, bez hlubšího smyslu. Ale komu na tom sejde. Podle mě je třetí díl této ságy asi nejlepší. Postavy trochu vyspěly, řeší dospělejší věci, než kde koho ..., aby se zbavili panictví. Za trapné okamžiky kdy se stydíte i za hlavní hrdiny není nouze. Veselé to je, dobře to taky končí. Jen ty reklamy, to je za trest! ()

Pavlínka9

Třetí a pro mě už poslední díl. Ostatní "díly", které se snaží pokračovat v držení vlny s původním filmem je fakt děs. To nemá smysl ani komentovat. Svatba už pro mě nebyla to samé jako předešlé dva díly. Pro mě už to bylo zbytečné natahování, ale přesto jsem se u toho i nasmála :) ()

sallyann

Byla jsem na tom v kině se spolužáky ze základky. A ve chvíli, kdy Stifler vpravil do úst psí hovínko, se nám všem udělalo špatně :o) ()

T-pack

Jestli vám stále chutná klasický jablečný koláč, je nejpravděpodobnější, že si ho užijete i po třetí, tentokrát upečený k příležitosti svatby. Velká porce z něho je přitom Stifflerova one man show a popravdě je to jenom dobře, protože bez téhle ujeté postavy by byla celá série pohřbená předem. Ve třetím díle zažijeme spoustu očekávaného, tušeného, ale i zábavného a o to jde snad především. A zatímco jsem původně chtěl hodnotit níž, uvědomil jsem si jednu věc - existují prvky, které, když stárnete, možná začnete označovat za otřepané, předvídatelné a hlavně naivní. Jenže těžko se dá hovořit o naivitě, když ten prvek prostě funguje. American Wedding je, stejně jako oba předchozí díly, teen komedie a právě u teenagerů se těší dost velké popularitě, aby ho měli vysoké počty puberťáků za nejoblíbenější ze série. Komu by někdy v jeho životě nepřišlo vtipné, když si člověk strčí do úst výkal, ten neprožil normální pubertu. ()

Nihlathak

Okřílené, zlidovělé hlášky... no prostě jediný a jedinečný díl tetralogie. Ostatní díly pro mě jako by nebyly. ()

Chris Masters

Pro mně nejlepší prcičky, i když mně štve že zde nejhraje Ozy. Ale místo něj dostal Stifler větší prostor a to se mi líbilo. Vážně nejlepší díl prciček. ()

sahe

Bohužel toto pokračování už nebylo tak úspěšné, spíše průměr... nebyli tam všechny nám známé tváře... Jediný co si pamatuju je scénka s "bombonkem" hovínkem a scénka v kumbálku, ale toť vše... ()

hroubek

Velmi příjemná změna oproti minule.Postavy konečně dostali nějaký směr, do kterého se chtějí do konce filmu dostat.Díky tomu, film působí vyzrálejším dojmem.To se také projevilo na vtipech, které jsou vyzrálejší, až na pár vyjímek.Je vidět, že si herci za ty roky výborně sedli, a je radost je sledovat.Ten velmi kladný dojem si kazí až přes přílišnou přímočarost.Ale, to byla vždy slabost všech dílů.Náramně jsem se bavil. ()

harryy

V neposlednom rade je zaujímavé sledovať konečnu postupnú pozíciu Stiflera v samotnom vývoji série v prvom dieli hral vedľajšiu úlohu partymakera a zlízaval kyslú smotanu v druhom dieli sa už presunul do dobrej pozície sparingpartnera a v treťom dieli sa stáva jedným z hlavných lídrov deja.A bol to on kto držal celu trojku nad vodou, jeho prítomnosť na jednej strane obohacuje život v sérii a na druhej strane je dobrou náhradou za absentujúcich hrdinov z pôvodného duetu American Pie 1,2.Dôležitou prísadou komédie sú jednak zaujímavé postavy, ktorých nám tu, žiaľ, veľa neostalo a jednak veľmi vtipné situácie.Na Prci prci prcičkách je najzaujímavejšia skutočnosť že obsahujú síce nechutné a trapné scény ale na druhej strane ich vedia veľmi zábavne podať a neraz sa ich obsah stane doslova kultovným. 90% ()

JohnSmith

Svatba opět moc pěkná záležitost. Scott perlí jak jen to je možné a opět nezapomenutelné scény z gay baru a s psím hovnem. ()

cross

Stifler jede! Tentokrát víc, než kdy jindy... A přestože jsem vůbec nic nečekal, Svatba mě velice příjemně překvapila, protože jsem se královsky pobavil i zasmál, což je u třetího dílu jakékoliv série téměř nadlidský požadavek! Musím jen upozornit slabší povahy, že tentokrát je to opravdu síla! ()

ravenir

Kupodivu o krok lepší než trapná dvojka, vynikající Stiffler a Finch, standardně dobrý Jimův táta, tentokrát slabší Jim samotný a vyloženě slabá Michelle... ()

Guzo

Skvělé završení slavné série.. Další díly jsou pak jen odvar (krom táborového, ten je v rámci žánru skvělý, jen to nejsou "pravé" prcičky) ()

J-o-k-e-r

Třetí díl není na úrovni předchozího. Pár postav nám ubylo (Oz, Vicky, atd), přibyla J. Jones (to beru jako plus) a přátelé si opět připíjejí na další etapu života. Ano, Jima čeká svatba a ostatní se samozřejmě snaží mu to co nejvíce zpříjemnit. V tomto díle dostává nejvíc prostoru především Stifler, který tu opravdu válí. Opět úsměvné, místy trapné...chyběla mi T. Reid. ()

KASUGI odpad!

Já nějak nerozumím existenci "prcičkového žánru". Pro koho to je? Tak jasně, pro puberťáky, ale... když pominu, že jsem v pubertě koukal na horory, jaká je přesná věková hranice? 13-14 letý mozeček je pro toto ideální, ale na takový věk je to moc sprosté. 30 a výš? Po scéně, kdy si kluci pozvou do domu striptérky si nějak nedovedu představit, že se někdo v tomto věku u toho baví. Zbývají pouze čerstvě plnoletí. Ideální jak mentalitou, tak věkem pro nepřístupné filmy. A to je trochu málo naplnit kina až k pěti dílům (nebo kolik to má). Co? Jo, takže všichni na to koukaj...? aha... ()

Jaro.Krafcik

Zrejme najlepšia časť prciciek, teda aspoň pre mna. Nasmial som sa z plnej chuti pri viacero scenkach a boli ozaj vydarené, hlavne tanečná scéna Stiflera v klube. A bezkonkurenčne za posledné obdobie, najlepšia komédia čo som videl. 5* ()

P1tr

Bez koláčů, bez Biggse jakožto Peteho na hudebním táboře, zato se Stifflerem konzumujícím psí výkaly místo čokoládové pochoutky. ()