Neuvěřitelná cesta

Homeward Bound: The Incredible Journey

Neuveriteľná cesta

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 84 min

Mluvící psové a ukňouraná kočka...a zažívají neuvěřitelná dobrodružství...až z toho člověk žasne jak jsou ty zvířata chytrý...sranda film.(18.3.2006)

Když mi bylo asi deset, miloval jsem tento film a ten charakterní americký kocour v botách ve mě vzbuzoval velký respekt.(20.1.2010)

Jo, tak na tohle si vzpomínám, že jsem se jako prcek hodně nasmál a dokonce mi ani nevadil český dabing - ty zvířata tady jsou bezvadný do jednoho..........moje hodnocení = 7,5 z 10.(17.9.2014)

Hej jako na Neuvěřitelnou cestu mi nešahejte! :D(2.12.2007)

Skvělý film. Nádherná příroda a ty nejlepší zvířata vůbec. Lepší než Benji! :-) Jako menší jsem to miloval, především suché hlášky Sassy.(20.7.2008)

Film pre celú rodinu od nemluvňaťa až po dedka a babku? Toto môžem aj po rokoch... :)(27.5.2016)

Krásný rodinný film.(21.1.2017)

Keď som to videl ako malý fagan, tak som bol očarený.....a čuduj sa svete, keď som to videl dnes ako 24 - ročný (ževraj) muž :)) tak som bol očarený opäť(1.7.2009)

Silný emoční film o zvířátkách, jako malý jsem neměl ve slovníku slovo kýč, a umělé hraní na city. Proto je to pro mě kus mého dětství!(31.3.2010)

• Wishkah

Takový Vydrísek pro Američany(3.2.2011)

Naprosto skvělý nápad pro rodinný film. Dát hlavním zvířecím aktérům lidské hlasy bylo supr. Navíc byly tam celkem i dobré hlášky. Určitě to neudělá velkou díru do světa, ale jinak spokojenost. 65%.(21.6.2012)

Toto je opravdu klenot mezi rodinnými filmy se zvířaty. Má zajímavý a vtipný příběh, místy i dost napínavý no a samozřejmě sympatické hlavní hrdiny celého dobrodružství, hlavně ta kočka byla báječná. Na filmu velmi oceňuji i výpravu a krásné exteriéry divoké americké přírody a opravdu dojemný konec. Opravdu nádherné dobrodružství, vtipné a napínavé. Tohle rozhodně není trapné, naopak, je to klasika která nikdy nezklame.(18.2.2012)

Neuvěřitelně krásný film. To bylo dobrodružství! Klidně bych se podívala zase.(20.3.2013)

Film co mne zaujal už před mnoha lety. Takové milé emotivní rodinné komedio-drama. Leckdy si u toho říkám "jak to sakra vůbec natáčeli?". Na relax pohodová záležitost.(20.1.2018)

Neuvěřitelná cesta je pro mě poměrně velkým zklamáním. Po většinu filmu jsem se nudil, za komedii ho rozhodně nepovažuji a dětem bych ho raději nepouštěl. Přece jen nepotřebuji, aby celý den probrečely... 55%(10.4.2018)

Tohle z vás přímo ždímá emoce.... je to jak Lassie,je to podpásovka!!(19.8.2003)

Jako dítěti mi rvalo srdce, když Shaddow spadl do jámy, teď už jen slza ukápne. Ale je to trojka k pohledání, hned bych je brala domů všema deseti :-).(10.3.2010)

Ooo jestli vás tohle nenaučí brečet u filmu, tak už nic.(25.10.2011)

Můj oblíbený zvířecí film z dětství :)(3.11.2012)

Prostě srdcovka z dětství... :) a musím říct, že dabing mi výjimečně nevadí(18.9.2014)