poster

Wonderfalls (TV seriál)

Komedie / Drama

Kanada / USA, 2004, 9 h 6 min (Minutáž: 13x42 min)

 • Fan
  *****

  Po Dead like me a Pushing Daisies třetí seriál od Briana Fullera, který jsem měla tu možnost vidět. První dva jmenované měly své kouzlo a získaly si mě, proto jsem měla, co se těče Wonderfalls, velká očekávání a nebyla jsem zklamaná, ba naopak opět jsem byla nadšená. Hlavní hrdinka žijící v přívěsu, přehlížející a ignorující svůj potenciál, rodina plná zajímavých členů a samozřejmě nějaká ta "nevšednost", tentokrát v podobě mluvících hraček, postaviček, zvířátek. Skvělý potenciál, bohužel utnutý po několika málo dílech. Škoda, takový seriál se nepovede každý den.(17.1.2011)

 • BloodyVamp
  ****

  Wonderfalls je velice zajímavým počinem, který se bohužel dočkal pouhých 13 dílů (kvůli nízké sledovanosti byl zrušen). Zápletky jsou zajímavé a neotřelé, díly velice svižně odsýpají a postavy jsou opravdu dobře napsané. Ovšem to, na čem stojí tento seriál, je typický cynický, sarkastický humor a plno suchých hlášek. A to jak hlavní hrdinky, tak její celé povedené rodiny a dalších postav. Doporučuji všem, co není ulítlost a humor cizí.(12.7.2008)

 • casioa....
  *****

  Podhodnotený a málo známy seriál, plný sarkazmu, irónie a cynizmu. Také to mám rád: hovoriace neživé predmety, ktoré radia, čo robiť...sestra lesbička, šéf Vám chodí na "high school", rodina plná samozvaných psychológov-ktorí sa Vám snažia pomôcť, a okolo padá Niagara...c´est la vie :) upgrade:Nakoniec, všetko skončilo tak ako má. Princ a princezná sú spolu. Nice....(23.12.2009)

 • Maemi
  ****

  Sice mě mrzí, že seriál byl ukončen už po první řadě, ale na druhou stranu je možné, že by se to s dalšími epizodami pokazilo. Ta první řada byla nesmírně nápaditá, osvěžující a pohodová, o mladé ženě, která si myslí, že je šílená, když ji neživé zvířecí obličeje nutí pomáhat ostatním, neboť si zakládá na tom, že se k ostatním chová odtažitě, cynicky a nikdy ne mile. V každém díle se objeví nový příběh o tom, jak Jaye právě díky svým malým „přátelům“ změní osudy lidí kolem sebe a vidí, že každá maličkost může znamenat obrat v životním příběhu, ať už v jejím nebo někoho jiného. Provedení seriálu je půvabné a je znát, že za ním stojí tvůrce i mého oblíbeného Pushing Daisies a nechybí humor, který je vážně vtipný. Opravdu nechápu, jak něco takového mohlo mít nedostatek diváků.(7.8.2012)

 • venalce
  *****

  Seriál, u kterého jsem od poloviny série brečela, že má jenom 13 dílů. Jak se říká: Dobrého pomálu. Co seriál od Bryana Fullera, to skvost. Tentokrát bez vypravěče, ale nechybí cynická hlavní hrdinka, absurdní zápletka, laskavý i černý humor, moment překvapení (je vážně zábava sledovat, kam hrdinku dovedou mlhavé instrukce od "zvířátek") to všechno smícháno do pestrého koktejlu oddechové zábavy v tom nejlepším slova smyslu. Jak říkám, je to krutě (a nepochopitelně) nedoceněný poklad seriálové tvorby. Doufám, že to Bryan Fuller nevzdá a natočí další seriál.(21.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace