Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

• USA Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (více)

Skupina vědců se vydává do džungle za vzácnou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had. K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... (Nova Cinema)

Colour

V tomto filme je veľmi veľa neuveriteľných bludov o tom, ako prežiť v džungli. Bear Grylls by sa zhrozil, keby to videl. A aj konečné rozuzlenie deja je neskutočne hlúpe. ()

Grogan

Vcelku solidní béčko, u kterého příliš nechápu tak kritické hodnocení. Je tu sice klišé na klišé, herci neodvádějí nějaké extra výkony a nelogičností se tu najde taky dost, ale vcelku slušně to odsýpá, trocha napětí tu je, i pár působivých scén a občas i nějaká ta hláška. ("Nesahej na mě. - No to půjde těžko, ale pokusím se.") Oproti zrůdnostem typu Megaladon a podobně je to vcelku slušný snímek a rozhodně koukatelný. ()

Jacccob

Jestli někdo čekal akční film, který se vyrovná těm nejlepším, je bez prominutí idiot, to prostě filmy s hady neumí. Já čekal naprosté béčko s obrovským hadem, na které se dá koukat, a to jsem dostal. ()

InfernaL

Scénář je mizerně jednoduchý, herecké výkony jen slabě průměrné, anakondy coby hlavní aktéři naházející hrůzu kvůli špatnému zpracování takřka směšné. Na druhou stranu si film po celou svou stopáž buduje docela slušnou atmosféru, jejíž dojem trošku sráží jen až to úsměvné vyrcholení. Za okolní prostředí nevyzpytatelného pralesa taky palec nahoru. Celkově vzato lehce podprůměný snímek. ()

anyonecek

Mně těch 90 minutek rychle uteklo a nebylo to vůbec nejhorší. Nechápu jak někdo může zrovna tomuhle dávat odpad, podle mě je tu podstatně větší množství filmů, co si zaslouží být někde na dně a tenhle mi mezi ně vůbec nezapadá, ale je to názor ostatních. Uznávám, že se vše zakládalo na svalnatých hercích a nebo hezkých herečkách, o tom není pochyb a tudíž ani ty herecké výkony nebyly nic extra, ale pořád to tak nějak zapadalo do celkového filmu. Jinak anakondy tam mají krásnou přírodu. ()

helrohir

No, tak už prvá "Anakonda" bola len priemerným filmom, ale toto pokračovanie má bližšie k odpadu než priemernosti. Amatérske je to na všetkých pozíciách - herci, režisér, kamera, digitálne efekty, atď. Taký "detail", že anakonda nemá na Borneu čo robiť, v záplave ostatných negatívnych aspektov ani nestojí za reč. Nakoniec ani neviem, za čo dávam tú jednu hviezdu; snáď za to, že som sa pák krát musel aj zasmiať. ()

Honzik004

Trochu nechápu zdejší hodnocení. Myslím, že "Honza za krvavou orchidejí" je solidním nástupcem jedničky a nemá se vůbec za co stydět (narozdíl od dalších pokračování a mnohdy i dalších hadích filmů). Dobře vybraní herci, krásně vytvořené prostředí džungle a hadi jvytvoření kombinací CGI záběrů a modelů. Celkově se s nimi však (díky nízkému rozpočtu) šetří, což byl velmi dobrý nápad. U mě za 80% ()

Stejšn odpad!

Když jsem viděl, jak had žere toho černocha a přitom ho žvýká stoličkami, umřel jsem smíchy. Čirý odpad. ()

Brano

Druhé pokračovanie neprinieslo nič nové. Opäť klíše o tom, ako si partia "prieskumníkov" vyrazí do džungle, kde narazí na obriu anakondu. Mnoho scén s ňou si neužijete a aj tých pár nestojí za veľa. Na horor málo krvavé a strašidelné. Digitálne zobrazenie hada bolo vzhľadom na rok slabé a nie príliš presvedčivé. Herci nijak zvlášť nezaujali a divák si k ich postávam nevytvorí veľký vzťah. /40%/ ()

Weirdman

2,5/10... Čakal som extrémne zlý, nedopozerateľný kúsok a dostal som kus, ktorý bol zlý, ale počas jedného dlhého večera celkom stráviteľný... A navyše má u mňa plus za to, že ma svojou nudnosťou nevytáčal tak ako jeho predchodca... ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin