Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

• USA Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (více)

Skupina vědců se vydává do džungle za vzácnou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had. K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... (Nova Cinema)

sedm.1

Je to samozřejmě béčko,ale klidně přiznám,že je to béčko zábavné,které má spád a sympatické postavy.Oproti jedničce z r.97 si na nic nehraje,efekty odpovídají možnostem produkce,ale s tím do takovéhoto filmu musí jít každý divák předem.Krvavá orchidej je prostě přímým tahem na bránu,oběti přibívají jak na běžícím pásu,napětí se stupňuje,ke konci má film dokonce i atmosféru a celé to pádí poměrně rychlým tempem.Dějově jde jistě odhadnout vše dopředu a žádné překvapení se nekoná(kdo přežije je jasné hned po prvních minutách),ale když je to natočeno takto svižně a na nic si nehrajíc,tak proč ne.Johnny Messner je navíc fakt docela "řízek",mě prostě tato ikdyž předvídatelná,přesto zábavná jízda pobavila a nad její megabéčkovitostí rád přivřu oči. ()

NICOX

Tenhle typ filmů nemám ráda, ale na tenhle se dá i docela koukat, takže 2* si to snad i zaslouží. Ale já dávám speciálně jednu navíc za neuvěřitelně sexy Johnnyho Messnera :) 60 % ()

Han22

Původně jsem chtěl dát dvě hvězdy a říct, že to nebylo tak špatný. Jenže ten film je s každou další vteřinou horší a horší a vrcholem všeho je naprosto stupidní finále, u kterého už jsem se vyloženě smál. Takový brak, který by doputoval do kin jsem neviděl hodně dlouho. A dokonce i ti hadi stáli za prd. ()

Wally

Již první film stál za .... nic :-) A tento neměl ani vzniknout..a pak, že Holywoodu již delší dobu docházejí peníze...a divíte se, když se natáčejí takový kraviny? ()

Pelargius

Bylo to sice trochu...hodně špatné, ale když člověk přijde utahanej ze zahrady, líbí se mu všechno. Proto ty dvě hvězdy navíc :-) ()

iXtr3m3

Ešte čiastočne pozerateľné, predsa len šlo o béčko, ktoré dostalo aj nejaký ten rozpočet. Tu to malo skončiť. ()

borec999

Nie tak dobré ako pôvodná Anakonda, ale stále slušné pokračovanie. Jednotka bola áčkový kinový film, dvojka už štýlom a kvalitou skôr pripomína direct to dvd béčko .Aj napriek tomu som sa pri nej však bavil. Je pravda, že tvorcovia sa vyobrazením hadov a umiestnením deju na Borneo, kde žije asi toľko anakond ako na Slovensku značne odchýlili od reality. No scenár a vysvetlenie gigantických rozmerov ujde, film má spád, tempo i pár odľahčených komediálnych momentov a to najhlavnejšie- dostatok útokov a akcie s anakondami, ktoré trikovo nie sú tak zlé ako v iných béčkových filmoch typu Pytón alebo aj ďalších dieloch Anakondy. Okrem toho Johnny Messner tu podáva v hlavnej úlohe asi svoj najlepší výkon a sedí do filmu ako riť na šerbel a aj ostatní herci (Chestnut,Marsden) sú celkom v pohode. Filmy režiséra Dwighta H. Little mi všeobecne svojim štýlom a spracovaním väčšinu sedia, keďže to bývajú jednoduché ,štýlové a akčné béčka a to sa potvrdilo aj teraz. Za mňa osobne je tunajších 28% a čierna farba!!! úplne mimo a bez výčitiek tomu dávam slabšie 4*. 70% ()

Milan25

Prý thriller, kdyby bláznivá komedie tak ano, ale thriller opravdu ne. Nevím co si tvůrci slibovali, ale já sem se nemohl přestat smát. Bandu hysterických vědátorů přepadne obrovská anakonda, která je tak velká proto, že žere kytku která prodlužuje život - co to má jako znamenat???? Ale nejvíc mě stejně pobavila scéna se světlicí. Odkdy má světlice tak silný výbuch, že kromě roztrhání hromady anakond na kusy se utrhne ještě přiléhající skála...to už bylo opravdu příliš přehnané. 1* protože jsou i horší filmy, a navíc tady se pořádně zasmějete. :D:D ()

Paity odpad!

Co to bylo? Odpovím si. Něco co nemělo vzniknout. Ať už tu anakondu přestěhují někam na Mars a je klid. ()

AdamesWWE

[5/10] Na pár pozretí dostatočne zábavná, priemerne spracovaná, primerane dlhá, ničím výnimočná jazda s veľkou dávkou klišé, so slabým digitálnym spracovaním hadou a priemernými hercami. Všetko točené v peknom prostredí, celkom dobrým režisérom, bohužial iba priemerný výsledok. ()

ThomasL

Proč proboha takovéhle filmy točí??? V prvním dílu ti hadi vypadali alespoň trochu reálně, ale co měly kurva znamenat tyhle digitální potvory??? Víc se k tomu asi nemá cenu vyjadřovat a už vůbec namá cenu se na to znovu dívat. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin