Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

• USA Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (více)

Skupina vědců se vydává do džungle za vzácnou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had. K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... (Nova Cinema)

Haymar

Opět nechápu, co všichni čekají od filmů tohoto typu? Hluboký intelektuální zážitek?! Duševní očistec?! Či hotovou nirvánu?! Vždyť jde o typické béčko, které funguje a má všechny potřebné ingredience žánru...navíc je to celkem zábavné (i když občas nechtěně, uznávám), nechybí akce, trocha napětí, humoru, ani standardní vzorec charakterů (hrdina-macho/looser, ženská-ok, ženská-mrcha, komická figurka, padouch), digitální hadi jsou příšerní, ale celkově mě "Krvavá orchidej" bavila víc než jednička. ()

Prochy38

Už si vážně nepamatuju, jak to přesně bylo. Pro Vás všechnou, kteří jste nekousli první díl, mám jedno: "Proč se hergot na ty dvojky díváte? Z principu??" Mně se jednička líbila (***) a byl jsem zvědavý na pokračování. Hezkou přírodu bohužel v tomto filmu kazí katastrofální ztvárnění hada. Myšlenka se mi líbila. Orchidej kvetoucí jednou za... (no dlouho). Proč ne. Velké plus byli sympatiční neokoukaní herci. Jinak prostě typické a bohužel drahé B-čko. Zlatý první díl. ()

J*A*M*A*L

Musím říct, že další díl Anakondy se mi docela hodně líbil a mile mě překvapil.Samozřejmě bylo jasné, že anakonda u mě nebude mít žádný úspěch, ale že bych se u toho nudil říct nemůžu.Anakonda totiž je a vždycky byla naprostá blbost: ani nevím kolika metrový had to byl, který zaútočí na bandu lidí co plují po řece v Amazonii nebo kde to bylo, tak si o tom asi většina lidí udělá stejný obrázek.Pro mě však zatím nejmilejší tříhvězdičkový film, který jsem za svoji kariéru uživatele na ČSFD ohodnotil.Kam se hrabe Scottův Alien, který je vlastně příběhem blbost i když to má velký úspěch a pro mě neexistuje hezčí filmové (horrorové) monstrum.69% ()

Matros

Jeden z filmů, kde nedokážu pochopit tak špatné hodnocení. Prostředí je nádherné, anakondy jsou dravé a lidé (potencionální oběti) jsou dostatečně hloupí, aby jich na plátně postupně ubývalo. Rozhodně patří mezi ty lepší animal horory (i když v tomto případě je to spíše dobrodružný film). ()

Movie Gourmet

Klasická vyvražďovačka ve který chyb záporák John Voight a krásná Jennifer Lopez. Výprava se vydá na Borneo pro orchidej, která může prodloužit život a být lékem na mnoho nemocí. Nechci se hádat a být za chytrého, ale mám takový dojem, že anakondy jihoameričtí plazi, ne bornejští... Za akci a spoustu ženského ale i mužského vřískotu proto... Verdikt: 1* a 20 %. ()

wampire23

Jednotka bola dosť silné béčko. Tu sa ešte viac pritlačilo na pílu a vzniklo toto ,,MEGAdielo". Scénaristi si vybrali deň voľna, režisér pod vplyvom alkoholu a herci asi dostali len polovicu honoráru. Tak nejak by sa v skratke dal charakterizovať tento snímok. Radšej nieeee. 25. ()

zdeny99

Tahle Anakonda je béčkovým výsměchem parazitujícím na vkusném natural horroru z roku 1997. Tenhle příběh sice baví, akce kolem anakondy a nejen jí je tam opravdu hodně, jenže je to tak nelogicky neuvěřitelný, až to bolí. Už jen ta squadra herců se vůbec do pralesa nehodí. Hlavní roli hraje vysokej nabušenej playboy, kterej se ohání mačetou a zabijí krokodýly jako by byl nějakej Krokodýl Dundee. Kolem sebe má dvě mladý holky, který se hodí spíš někam do obchodu s oblečením než na dobrodružnou výpravu do pralesa. Svalnatej Číňan s tím vyholeným negrem to ještě podtrhují. Stejně nelogické je třeba, že všichni přežijí pád lodě z vodopádů, které jsou velké asi jako Niagáry, přičemž loď se při pádu otočila vhůru nohama. Takřka vše se utopilo, ale i tak hlavní záporná postava si sebou vzala skleničku na nějakého toho jedovatého pavoučka. Co se týče samotné anakondy, tak ta se objeví opravdu často a je udělaná jakžtakž dobře. Sem tam něco sežere a divák může být spokojený. Jen tý opičky na začátku mi bylo líto. [8566. hodnocení, 242. komentář, 28%, 501. nejhorší film] ()

FilmWave

"Anakonda a ještě jedna a ještě další" - S filmem Luise Llosy má toto společné pouze reálie a software, v kterém byla vyrenderovaná anakonda. V první polovině jsem si přál, aby už se začalo něco dít a v druhé, aby to už skončilo. Od režiséra klasiky "Muž s cejchem smrti" jsem si sliboval trochu víc, než nemastné neslané b-čko. ()

fisikk

Od toho filmu jsem hodně čekala, a naprosto mě zklamal. Chtěla jsem na něj jít do kina, ale teď jsem ráda že jsem to nestihla. V podstatě se tu odehrává stejný děj jako v prvním díle. Jen za úspěšnou Tracheotomii dávám jednu hvězdičku. ()

DHDV

O něco slabší než verze s J.Lo ale i tak se na to dá dívat. Zase by sem to nehrotil do takových extremů jako je odpad. Spíše si myslím, že někteří to ani neviděly anebo hodnotí dle ostatních… Slabší 3 hvězdy. ()

Olík

Na kolik špatně udělaných hadů požírajících špatně hrající herce se budeme ještě muset dívat??????? ()

Wolvie

První Anakonda pro mě díky své vážnosti byla mnohem větší utrpení,tohle je už čisté a přiznané béčko,sice prasácky natočené i zahrané,ale to k tomu patří.I podprůměr je v tomto případě docela úspěch. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin