Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

• USA Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (více)

Skupina vědců se vydává do džungle za vzácnou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had. K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... (Nova Cinema)

Phex

:-) film, který (blbě) opisuje od jedničky + několika dalších filmů, je hodně hodně špatný. Nejvíce, alespoň trochu znalého člověka dostane, že se na Borneu, kde se děj odehrává, pralesem prohání anakondy, papoušci Ara, vřešťani, malpy,... zkrátka zvířena jihoamerická. Potom nechtěně, ale velmi pobaví: " Díky že jsi mě zachránil před tím aligátorem." " To nebyl aligátor, ale krokodýl." ()

route60 odpad!

Zvířata jsou největší chudáci, prože filmaři mají v hlavě nasr... bohužel D.H.Little je neschopný břídil. ()

Cechyno4

Jedna velká nuda a tomu odpovídající i zdejší hodnocení. Už jednička nebyla nějaký zázrak. Bylo tu dost nelogických scén a chyběly tu scény, které by toho ukázaly o něco více. Ale hlavní kamenem úrazu je velká nuda. ()

zuzza11

Klasika, co jste čekali... mega hadi, mega krokouši, mega žraloci... všechno jsou to filmy se stejným sračkovým scénářem, jako tento... prostě oddychovka, když chci rychle po obědě usnout... dodívat se přece můžu i zítra... o nic nepřijdu... ()

deluxxx odpad!

Odpad udeľujem fakt len výnimočne, ale tu sa fakt inak nedá. Odôvodnenie? Príbeh - stokrát videné klišé z iných filmov + (ne)herci + SVK dabing = celé zle. Mimochodom ten dabing urobil z toho nakoniec komédiu. Uvediem aspoň pár periel: Potvora jedna hnusná, niekde tu je a snaží sa nás dostať * Už ide! Pomóóóc! Bože môj! Bežte sa rýchlo schovať! * Zasekla som sa, preboha rýchlo ma niekto vytiahnite lebo ma zožerie atď Krásna bola aj scéna kde 20 kg vážiaci jedinec s pištolou v ruke povie dvojmetrovej gorile: Tu som pánom ja! A on na to: Ty hajzel jeden :) A mali sme tu aj černocha, ktorý sa chcel na orchidei nabaliť, ale ako to už býva dobrým zvykom, černoch vo filme umiera, a tak ho naša digianakonda spapala. Yes! ()

Domas88 odpad!

Jejda.. pořád ukazují takovou tu žlutou a zabíjí jen tak černá.. Hm hm hm..že by ta žlutá byla bíložravec? ()

Liger

Snímek se doporučit jen opravdu nenáročným divákům, na logičnost nehledíc. Problém tkví jako u celé řady špatných filmů, že s jednoduchým scénářem a skvadrou herců neumětelů se snaží tvářit vážně, místo toho aby odlehčil, přidal komediální prvky, což by mu aspoň trochu pomohlo. ()

gpx odpad!

Dneska ráno jsem v toaletní míse zanechal něco co se tomuto filmu velmi nápadně podobalo. Mám pro vás jeden tip: pokud to chcete vidět, nechoďte do videopůjčovny, prostě se před spláchnutím mrkněte, co jste zrežírovali. ()

Riker

Zas tak úplně hrozné to není. Digitální efekty jsou sice k zasmání, ale vyvažuje je fakt pěkná výprava. A výkony herců nejsou na Oskara, nicméně na béčkový film naprosto dostačující. Rozhodně nelituji, že jsem tohle dílo dokoukal a nijak mě neuráží. Myslím, že spousta lidí očekává od těchto filmů něco jiného, něco, co nemůžou už z principu nabídnout. :-) ()

TheMe

Ministerstvo zdravotnictví mě pravidelně varuje na mých oblíbených Marlborech, ale že by mě varovalo na obalu od DVD, to je ani nenapadne.. Blbost, volovina, nuda, zbytečná hodina a půl a .... radši už nic. Akorát je mi líto těch, co se chtěli jet podívat někam do exotické části světa a kvůli strachu z desetimetrových hadů s metrem v průměru raději nepojedou. ()

punco

Na rozdiel od iných som sa bavil aj keď je to film typu "chorý ležím v posteli a toto je jediná možnosť na výber" ale aspoň bolo vysvetlené prečo boli vlastne také veľké a tiež mám rád Johnnyho Messnera, inak by šlo hodnotenie rapídne dole :) ()

Aidina

Odvážní vědci se vydávají na ostrov Borneo. Zde se v hlubinách džungle vyskytuje velmi vzácná rudá orchidej, která je klíčem k věčnému mládí a zdraví. Jejich nadšení ale nesdílí obrovská anakonda, která stráží ono tajemství orchidejí. Ale moment, od kdy jsou anakondy na Borneu??? Tak tady asi něco nesedí. A je toho mnohem více, co nesedí – šílený námět, děsné triky... Ještě že hraní té malé opičky nebylo ve srovnání s ostatními herci tak hrozné, a tak si zaslouží 1*. ()

lapage

Jednu hvězdičku za dva dobré vtípky a za to, že teď už si můžeme být jisti, že na Borneu opravdu nejsou anakondy :)) ()

Pan.Antonin

Druhá Anakonda nakonec u mě nedopadla o tolik hůř než ta první, každá z nich má rozdílné přednosti i slabiny. Pro pokračování "vyznívají" podle mého příjemnější herecké výkony, protože neznámí herci prostě podávají výkon podle očekávání (a nebyl jsem z nich tak rozčarován jako z Voighta v jedničce) a i Johnny Messner zvládá takovou tu klasickou "hlavní roli v céčkovém filmu" s přehledem. Navíc ten nápad s orchidejí se mi celkem líbil. A ani ta Anakonda (vzhled) nebyla horší než v jedničce. Slabinou je, že na plátně tentokrát pobyla rozhodně méně času než v prvním díle a hlavně fakt, že na Borneu nemá co dělat.To se docela divím, že na tenhle do očí bijící nesmysl (no, možná teda pro někoho ne), tvůrce nikdo neupozornil (vzal bych kdyby tam Anakondy umístili s tím, že postavám to přijde divné, že tam jsou, ale ani postavy s tím "nemají problém"). Anakondy žijí v Jižní Americe. I na Borneu se vyskytují velcí škrtiči, jsou to však krajty, takže tento film měl patřit do rodiny Pythonů, ne Anakond. To je hrubý nedostatek a proto nakonec dávám hvězdy jenom dvě. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin