Target (TV seriál)

• slovenský

Terč

Akční / Krimi

Velká Británie, 1977, 17x50 min

Patrick Mower, Vivien Heilbron, Donald Sumpter, Sara Clee, Alan Lake, Tony Osoba, Billy Murray, Christopher Ryan, Patricia Hodge, Pamela Stephenson, David Mallinson, William Morgan Sheppard, Ian Thompson, Tom Chadbon, Barrie Cookson, Robert Putt, Kate Fahy, Michael Shannon, Dave Fane, Mark Jones, Pat Gorman, Lee Montague, Brian Glover, Ken Hutchison, Bernard Kay, James Greene, David Dixon, Christopher Benjamin, Katy Manning, Ania Marson, Arthur Kelly, Ivor Roberts, Joe Gladwin, Norman Tipton, Nick Stringer, Peter Birrel, Jamila Massey, Roland MacLeod, David Sibley, Cheryl Kennedy, Derek Martin, Sandy Ratcliff, Diana Weston, Yvonne Antrobus, Bridget Turner, Luan Peters, Glyn Houston, Bernard Spear, Aimée Delamain, Renee Goddard, Dave King, Jon Laurimore, Philip Ryan, Michael Logan, Glynn Edwards, Antony Brown, Julian Fox, David Daker, Carl Rigg, Jonathan Elsom, Del Baker, Andy Bradford, Maurice Bush, Harry Fielder, Anthony Carrick, Norman Rossington, Leslie Sarony, Martin Jacobs, Dennis Chinnery, Tony Caunter, Stephen Bent, James Appleby, Jay Neill, Reginald Jessup, Allan Mitchell, Diana Payan, Rafiq Anwar, Toni Palmer, Leon Eagles, Roy Denton, John Franklyn Robbins, Walter Randall, Katharine Page, John Quayle, Virginia Stride, Lance Percival, Michael Petrovitch

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: 1982/1983 - réžia slovenského znenia (ČST Bratislava): JURAJ BINDZÁR - epizódy: DOBRÁ A VERNÁ ŽENA (Premiéra na ČST 1 = 6.8.1982), VÝBUCH (Premiéra na ČST 2 = 26.1.1983), NÁKLAD (Premiéra na ČST 1 = 23.2.1983), SLEDOVANÉ OSOBY/DôLEŽITÉ OSOBY (Premiéra na ČST 2 = 10.3.1983), SĽUBY (Premiéra na ČST 1 = 18.3.1983) --- Som prekvapený, že sa tu nenašiel zatiaľ ani jeden jediný pamätník, ktorý by o tejto sérii napísal niečo viac než si pamätám ja. Podobne ako PROFESIONÁLI aj TERČ bol vysielaný iba sporadicky po náhodne a nesúvisle vyselektovanýchh epizódach. Pojednával o špeciálnej policajnej jednotke bojujúcej s násilím na britských ostrovoch. A jej členovia si veru nebrali na zločincov rukavičky ani recitovanie práv zadržaného. V znamení hesla "klin sa vybíja klinom" v štýle DRSNÉHO HARRYHO šli zločincom tvrdo po krku. Od začiatku dokonca v rytme nepretržitej akcie. Ja som v polovici 80-tych rokov zachytil v nočnom vysielaní druhého - slovenského - okruhu ČST asi 5 epizód a mám na ne iba matné ale zároveň veľmi dobré spomienky. Ak si to niekto pamätáte lepšie napíšte sem nejaké podrobnosti. THANKS. (17.5.2006) ---------------------------------------------- DOKONALÁ ÚVODNÁ ZVUČKA (8.1.2007)(17.5.2006)