Reklama

Reklama

Svět přírody

(seriál)
  • Česko Přirozený svět (více)
Dokumentární
Velká Británie, (1983–2020), 450 h 26 min (Minutáž: 43–78 min)

Režie:

Joe Kennedy, Brian Leith, Virginia Quinn, Kevin Flay (více)

Hrají:

David Attenborough (vypravěč), Ian Holm (vypravěč), Andrew Sachs (vypravěč), Tim Pigott-Smith (vypravěč), John Shrapnel (vypravěč), Paul McGann (vypravěč), John Lynch (vypravěč), Tony Robinson (vypravěč), Geraldine James (vypravěč) (více)
(další profese)

Série(38) / Epizody(526)

Obsahy(1)

Příroda je plná úžasných zvířat a neuvěřitelných příběhů. Každý živočich – i ten zdánlivě nejobyčejnější – má svůj jedinečný život, plný každodenních bojů, starostí i radostí. Podívejte se zblízka na tento pestrý svět, odhalený tímto výjimečným dokumentem. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Recenze (6)

cariada 

všechny recenze uživatele

Podobné dukumenty a že jich je poslední dobou oparvdu hodně nejde ani hodnotit jinak než plným počtem a nebo skoro plným. U mě je to tak na půl přesto se rád podívám co se děje v trávě či v korunách. ()

Reklama

ic 

všechny recenze uživatele

Těžko hodnotit celek dokumentů nazývaný jako Přirozený svět... co jsem viděl nějaké kousky (kde jsem ani netušil, že patří pod tento cyklus) tak ty rozhodně stály za to. Jenže když jsem viděl něco s rokem natáčení 2007, nechci se pouštět do hodnocení něčeho, co se točí už od roku 1988. ()

Galerie (825)

Zajímavosti (13)

  • Joy Adamsonová se narodila jako Friederike Victoria Gessnerová v Opavě v roce 1910, kde žila do svých dvanácti let. (Thomash)
  • Skutečný pramen Amazonky našel český geograf a hydrolog Bohumír Janský se svým týmem v roce 2000. [Zdroj: Týdeník Televize] (M.B)

Reklama

Reklama