Píše se rok 1940. Právě před třemi lety přišel newyorský gangster Doyle Lonnegan o tři miliony. První obětí jeho potlačované pomstychtivosti se stává Kid Colors, na seznamu jsou jména dalších lidí, mezi nimiž je i bohatý majitel barů a klubů Guss Mackalinski. Podvodníci malého kalibru Jake Hoker a Eddie, specialisté na drobné podfuky se brzo zamotají do velké akce. Jejich bývalý šéf Farko sice dočasně sedí ve vězení, ale počítá, že s nimi uskuteční velký podraz a svoji verzi pomsty za zabitého kámoše Kida Colorse… (Česká televize)

Likan7 odpad!

Není Newman, není Redford a není tady vlastně absolutně nic, co bych pochválil. Jen vím, že si tyhle dva filmy už nikdy nepustím, protože ve finále to byli 3 a půl hodiny ztraceného času. ()

kyLuke

Tenhle film je hodně podobný prvnímu dílu. V některých místech ho možná kopíruje až moc. Ale aspoň se tvůrci snažili zachovat kvalitu prvního dílu. A už jen tato práce se cení.Film má ještě k tomu výborný kinodabing s Rudolfem Hrušinským, který z něho činí naprosto jiný filmový zážitek. ()

masekjc

Sice to nefunguje tak plynule jako v prvním díle, přesto jde o povedený snímek s překvapivou zápletkou. Dabing skutečné skvostný. 6/10 ()

ostravak30

Vyměnil se režisér a zmizely velké jména. Zůstala jen snaha o pořádný podraz. Ten se nakonec podaří dokonale, takže divák, když už myslí, že objevil pointu, je znovu překvapen. Místy je film i lehkou komedií. Ovšem Paul Newman a Robert Redford jsou prostě nenahraditelní a tak velké nadšení jako u jedničky jsem neměl. Velmi mi totiž chyběl i vynikající Robert Shaw, který v jedničce zářil. ()

Fíma

Jediné, co se tomuto filmu dá vytknout, je, že není tak geniální jako původní Podraz. Když jsem zjistil, že můj oblíbený film Podraz má pokračování, o kterém vůbec netuším, že existuje, čekal jsem nějakou tragédii. A stalo se to, co se stává, když od filmu nečekáte nic nebo dokonce katastrofu, byl jsem mile překvapen. Pochopitelně se to nemůže rovnat původnímu filmu, ale tenhle film rozhodně nežije jen z názvu a klidně by mohl zaujmout i s jiným jménem. Lonegen by určitě poznamenal, že Czechsbeer, pardon Shakespear, to vyjádřil slovy: "Růže, byť zvána jinak, voněla by stejně." ()

zigy

Když zapomenete na jakékoli srovnání se super jedničkou, máme tady svěží gangsterskou komedii se skvělým dabingem, kterou se nepochybně inspirovali pozdější Podfukáři. Hrušínský jako hlava podfukářů je neodolatelný. Mnoho nečekaných zvratů a druhá půlka filmu lepší té první. Škoda nevýrazného hereckého obsazení. ()

PTuranyi

Roztomilá komédia o partii podvodníkov, ktorí sa snažia dobehnúť pár namyslených gangstrov. Produkcia je kvalitná, scenár ponúka množstvo šikovných gagov, ktoré herci šarmantne uvádzajú do života. Nie sú to síce Newman s Redfordom, ale výsledok je príjemná zábava. 70% ()

Zema24

U tohoto snímku, který nenavazuje na původní film, jsem se náramně bavil, tak jako u jeho prvního jmenovce. Film má promyšlenou zápletku a tempo od začátku až do konce a navíc vynikající dabing Rudolfa Hrušínského a Pavla Trávníčka! 85% ()