poster

9 hráčů se smrtí

 • Velká Británie

  House of 9

 • Německo

  House of 9

 • Slovensko

  9 hráčov so smrťou

Thriller

Velká Británie / Francie / Německo / Rumunsko, 2005, 86 min

 • piglit
  ***

  Přiznávám, že jde o vykrádačku, kde není nic originálního. Pokud by členové skupiny chtěli, tak s nářadím, které bylo k dispozici, by jim ta zeď místo oken trvala tak 4 hodiny, případně kterýkoliv vnější bod budovy jeden, max dva dny. Co je potřeba vyzdvihnout, je to, že scénář nepodlehl zažranému multikulturalismu a první tři mrtvoly má na starosti poměrně primitivní černošský mladík, což by patrně proběhlo i v reálu. Další ocenění zaslouží slušné výkony herců a závěrečný twist, takže nakonec žádné zklamání...(23.1.2010)

 • chimeracerberus
  **

  Snímok, snažiaci sa napodobniť film SAW alebo kocku. Ale skutočne len snažiaci. Vo všetkých ohľadoch pôsobí strašne lacno, správanie postáv je strašne nepochopiteľné, zbytočné pasáže sú príliš dlhé. Určite keby som sa ja ocitol v podobnej situácii alebo niekto z Vás tak by sa nehádal o takých veciach aké v tomto filme boli spomenuté. Jediná svetlejšia stránka tohto filmu je základná myšlienka a trošku napínavý záver. Celkový film som nútený hodnotiť skôr ako podpriemer: HUDBA:3/10 * ORIGINALITA:4/10 * LOGICKOSŤ:1/10 * DEJ:3/10 *(30.4.2011)

 • Lisabellla
  **

  Klasický thriller, ve kterém se parta zdánlivě cizích lidí ocitne na neznámém místě a postupně jeden po druhém umírají. Samozřejmě, že vítězi je přislíbena výhra. Tomuto snímku hraje pro hlavně Dennis Hooper, který je typickým klaďasem a celkem vkusně zařízený interiér domu, ve kterém se děj odehrává. Velmi průměrný film. Doporučila bych tak na všední odpoledne, když nebudete mít nic lepšího na práci.(30.1.2011)

 • GOGO3000
  ***

  Zařazení tohoto snímku bych přirovnal spíš k psycho-thrilleru až hororu, než jen k thrilleru. Když si představíte, že vás zavřou s dalšími devíti cizími lidmi do baráku, ze kterého může odejít jen jeden, tak nervičky trochu potečou. Herecké výkony nejsou nijak zvlášť oslňující, ale ani podprůměrné. Prostě ten průměr.(3.9.2008)

 • Fallen_One
  ***

  Průměrný film po všech strákách. Koukám, že místní odborníci dávají maximálně dvě hvězdy. Nj, klasika. Jasně, v realitě by se tohle asi stát nemohlo, ale who cares? Transformers se taky stát nemůžou a jak je lidi "milujou". Během sledování jsem se nenudil, postavy byly zajímavé a konec překvapivý. Na druhý díl bych se teoreticky těšil, kdyby ho chtěli natočit.(20.2.2009)

 • - Natáčení probíhalo ve filmovém studiu MediaPro v rumunské Bukurešti. (Terva)

 • - Film měl nesoutěžní premiéru na filmovém festivalu v Cannes 20. května 2004. (Terva)

 • - Bonus na DVD obsahuje dva alternativní konce. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace