Jurator

Takhle má vypadat správná parodie na horory, hrůzné postavy a jiné děsivé věci. Stejně jako seriál, i filmové zpracování a charaktery se povedly jedna báseň. Vše skvěle doplňuje makeup a množství morbidních (ale vipných) hlášek. Zkrátka osvědčená klasika. ()

cmman

Hehe, pěkně ulítlá komedie přesně podle mého gusta. Je škoda, že spousta hlášek nezlidověla...viz spousta komentářů přede mnou :) ()

BigLoser

Spusta morbidních vtípku a spusta exotů, jinak Christopher Lloyd k nepoznání a mlaďounká Christina Ricci. Celkem originální příběh je taky male plus. 6/10 ()

pelegryna

I přes 20 let stáři tento film předčí dnešní a to skoro ve všech aspektech v této kategorii. Vtip, náboj a hbitý děj, masky, kamera a triky.Prostě a jednodušše vynikající........ ()

pekkanik

Je to niečo iné ako čiernobiely seriál, ale dopadlo to na jednotku s piatimi hviezdičkami. Tento film si zo seriálu s úctou a láskou zobral všetky podstatné komponenty a postavil z toho pomník čierneho iskrivého humoru. Tlieskam. ()

Blahis

Já to prostě můžu!!! Ne, pro mě je tento film a to včetně dvojky absolutní kult. Julia hraje šílenou hlavu rodiny naprosto dokonale. Hereckým výkonům není co vytknout a Sonnenfeldův rukopis je znám ve všech jeho následujících filmech. " Je těžká zabít lidského ducha"....dokonce i cirkulárkou!!!! :-D ()

KatrinK25

Komedie, která mě opravdu pobavila, přestože jinak černému humoru moc neholduji. Moje nejoblíbenější postava je Wednesday, je prostě úžasně morbidní. ()

ES13

Tohle je ,,hororová" klasika! Dřív se točily aspoň dobrý hororvý komedie. Dnes to stojí za prd.... ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým